•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
من هم براتون آرزوی موفقیت می کنم.انشالله که به سلامت برید و برگردید.
امیدوارم روزی برسه که همه ی ما بتونیم همراهیتون کنیم.

[تصویر:  1149.jpg]

ما رو هم از دعای خودتون بی نصیب نزارید
 تشکر شده توسط : سـاناز , Prime , h.kakavand , N00shin , Sina , fireboud , بهــار , neda.n , shokolat , hamid t , ساحل
از خداوند براشون استقامت و توانایی میخام !! و از زحمتی که برای فرهنگ سازی نسبت به ام اس می کشند به نوبه ی خودم تشکر میکنم !!

واقعا این حرکت موثری در شناخت مردم نسبت به ام اسه !!

ای کاش بیشتر از این خبر ها بشنویم !!wink2
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : h.kakavand , Prime , N00shin , Sina , fireboud , neda.n , سـاناز , shokolat , hamid t
موفق باشیدagreement2
بهتون خوش بگذرهicon_biggrin
سوغاتی هم یادتون نره
Smile
 تشکر شده توسط : h.kakavand , Prime , N00shin , Sina , fireboud , سـاناز , shokolat , hamid t , neda.n
برای دوستان دوچرخه سوار آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
 تشکر شده توسط : h.kakavand , Prime , N00shin , neda.n , Sina , fireboud , سـاناز , shokolat , hamid t
واقعا حیرت انگیزه
بچه ها واقعا ممنونم که با این حرکت بزرگتون میخواید با صدای بلند به همه بگید که ام اس مساوی نیست با ناتوانی
ممنونم که میخواید بگید که بچه های ام اس حرف های زیادی واسه گفتن دارن
و هزار بار تشکر من رو بپذیریدicon_questionicon_question
از صمیم قلب
با تمام وجود
واسه تک تک دوستای خوبم
حسین عزیز
سینای شاداب
فربود پر تلاش و
علیرضای گل
آرزوی موفقیت دارم
بچه ها ممنون
همین
ماییم و نوای بی نوایی.بسم لله اگر حرف مایی
 تشکر شده توسط : Prime , hamid t , N00shin , neda.n , Ali 324 , Sina , h.kakavand , fireboud , coffeedot , سـاناز , shokolat , mari
سلام به همگی
من واقعا ممنونم از همه دوستان که برامون آرزوی موفقیت کردن
امید وارم بتونیم برای شما عزیزان نماینده های خوبی باشیم دوست دارم بهترین ها براتون اتفاق بیوفته.
ما سعی میکنیم هر روز به سایت ام اس سنتر سر بزنیم و برنامه هامون رو بگیم
ولی خوب این قبل رفتنی سرمون به کارهای تبلیغاتی و اداری گرمه.

امیدوارم این همه زحمتی که دوستان کشیدن بهترین نتیجه مطابق اونچه که شما میخواید بده.

بازم ممنونم از این همه محبت شما.

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   poster flat.jpg (اندازه: 259.59 KB / تعداد دفعات دریافت: 27)
.jpg   brochure 1.jpg (اندازه: 127.57 KB / تعداد دفعات دریافت: 18)
.jpg   brochure2.jpg (اندازه: 181.01 KB / تعداد دفعات دریافت: 19)
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : naz.gigili , hamid t , MFhealth , N00shin , neda.n , arezoo_azizi , earth , Ali 324 , Sina , شهرزاد , h.kakavand , fireboud , yummy , بهــار , O#!!! , pariya , سـاناز , parisa2011 , # پریسا # , نیوشا... , shokolat , nead , mari , ساحل , رنگین کمان
از همتون ممنون icon_questionicon_question
بابت تلاشی که می کنیدagreement2
زمانی که صرف می کنیدagreement2
سختی ای که می کشیدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
دنیا از من که گذشت ولی بعد من مهربون تر باش
 تشکر شده توسط : neda.n , arezoo_azizi , Prime , Sina , N00shin , h.kakavand , fireboud , بهــار , سـاناز , shokolat
از دوستان دوچرخه سوارمون بابت این حرکت زیبا و نمادین که باعث روشنگریهای زیادی خواهد شد و آگاهی جامعه رو بالا خواهد برد، و دل مادرها و پدرهای زیادی رو گرم خواهد کرد، و دل دختران و پسران جوان مبتلای زیادی رو امیدوار خواهد کرد و زندگی های زیادی رو حفظ خواهد کرد، بی نهایت ممنونمicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
و همچنین از بچه های پشت صحنه هم ممنونمicon_question

در ارتباط با تبلیغات و خبر رسانی و تدارکات سفر هر کاری باشه دریغ نکنید، خوشحال میشم سهمی داشته باشمwink2
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : neda.n , hamid t , arezoo_azizi , earth , Prime , Sina , N00shin , h.kakavand , fireboud , بهــار , pariya , سـاناز , shokolat , rad007
موفق و سربلند وسلامت باشیدagreement2agreement2agreement2مثل همیشهhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : neda.n , Prime , Sina , N00shin , h.kakavand , naz.gigili , fireboud , بهــار , pariya , سـاناز , shokolat , زیبا*
دوستان عزیزم یادتون باشه که ما همگی چشم انتظارتون هستیم
پس خیلی خیلی مراقب خودتون باشین
بهتون افتخار می کنیم agreement2agreement2agreement2[/php]
 تشکر شده توسط : h.kakavand , naz.gigili , fireboud , Sina , بهــار , Prime , neda.n , سـاناز , shokolat , hamid t

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: