•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
الهی شکرررررررررررررicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
من خیلییییییی خوشحالم و برای دوستان عزیز آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم...icon_questionicon_questionicon_question
امیدوارم خدا یار و نگهدارشون باشه
دوستان بهتون افتخار میکنمicon_question
 تشکر شده توسط : بهــار , سـاناز , Prime , h.kakavand , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , shokolat , neda.n
امیدوارم بازتاب تلویزیونی خوبی داشته باشد حتی بازتاب جهانی این حرکت تاثیر زیادی در تغییر تفکرات غلط از ام اس در جامعه دارد.
 تشکر شده توسط : ثریا , parisa2011 , ارزو , بهــار , سـاناز , Prime , h.kakavand , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , shokolat , neda.n , maede
من خیلییییییی خوشحال شدم از این خبر...happy0065.gif کارتون عالیه..خیلی خوبه ...با تمام وجودم آرزو میکنم همه چی به بهترین نحو پیش بره و دیگه اینکه ...نمیدونم چی بگم خیلی خوشحال شدمicon_biggrin موفق و شاد باشید
"This too shall pass"
این نیز بگذرد !!!
 تشکر شده توسط : ثریا , بهــار , سـاناز , Prime , h.kakavand , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , shokolat , neda.n
خوشحالممممممممممممممممممممممممممم
موفق باشین
خون که قرمزه رنگ عشقه اما اشک که بیرنگه درد عشقه
 تشکر شده توسط : ثریا , بهــار , سـاناز , Prime , h.kakavand , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , shokolat , neda.n
با آرزوی موفقیت برای دوستانی که یک قدم به هدفشون نزدیکتر شدن و همچنین کسانی که در حال برداشتن قدم هایی جهت رسیدن به اهداف والایی هستن.
یکی یکی خبرهای خوش می رسه.خدا رو شکرagreement2
چهار راس این چهارضلعیه تلاشhappy0065.gif حسین اقا،اقا سینا،اقای علیرضا واقافربود رسالت به این بزرگی افرادی بزرگی مثل شماهارو میطلبیدhappy0065.gif
موفق وپیروز باشید(البته میدونم قطعا هستید)درپناه خداSmile

همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : ارزو , بهــار , سـاناز , Prime , h.kakavand , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , neda.n , maede
Rainbow 
با آروزی سفر امن و پرنشاط و مهیج و جالب برای دوستان.
پیروز و موفق باشید
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : بهــار , سـاناز , Prime , h.kakavand , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , shokolat , neda.n , maede
برای تیم دوچرخه سواران آرزوی موفقیت و شادابی را دارم

و امیدوارم هر 4 نفر (آقایان:فربود و سینا و علیرضا و کاکاوند)به اهدافه این فعالیت هنری و قشنگ دست

پیدا نمایند...و افتخارش نصیب تمام دوستان و جامعه ام اس میشهinnocent0001.gifممنون

بآرزوی سربلندی و سرافرازی برای دوستان دوچرخه سوارمونicon_question موفق باشید....innocent0001.gificon_question

به یاده دوستان ام اس که به وجودتون افتخار میکنند انرژی بگیریدicon_biggrinhappy0065.gif

(راستی مراقبه خودتون هم باشید---فراموش نشه ها--- مواظب هم باشید )

[تصویر:  ubr9n2ivfr1rdipmce.jpg]

( چقدر بگم فراموش نکنیدا مراقبه خودتون هم باشیدinnocent0001.gifسلام مارو هم برسونید به آقاicon_question )
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : نیوشا... , # پریسا # , بهــار , سـاناز , yummy , Prime , h.kakavand , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , parisa2011 , shokolat , neda.n , maede
از ته دلم برای دوستهای خوبمون. آقا حسین، فربود، سینا، علیرضا. آرزوی موفقیت میکنم. امیدوارم پر از انرژی باشین. کلی هم انرژی خوب در طول سفرتون براتون میفرستم.icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : ارزو , بهــار , سـاناز , رضا محمدی ها , Prime , h.kakavand , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , shokolat , neda.n
آرزوم موفقیت دارم براتون
خدا یارتون باشه تو این راه و سربلند باشید

نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

تشکر شده توسط : بهــار , سـاناز , Prime , h.kakavand , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , shokolat , neda.n
به امــــــــــــــــــید موفقیت همـــــــــــــــــــــــــــــــــه ام اسی ها

صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : # پریسا # , شهرزاد , بهــار , سـاناز , Prime , h.kakavand , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , shokolat , neda.n , maede

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان