•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 46
  • 47
  • 48(current)
  • 49
  • 50
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
این نوشته علی رضا با اون تیتر شاملو وار ،یعنی عالییییی بود . از راه نرسیده باید یه فیلمنامه بنویسی . انقدر که تصویریه این نوشته هات . آدم خودش رو کاملا توو اون فضا حس می کنه . agreement2agreement2
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : anaram , هاجی , Ali 324 , kaveh_plus , hamid t , Hasty , بهــار , nafass , N00shin , ساغر , fireboud , shokolat , seyyed reza , Ghost , O#!!! , Sina , edarzi , Prime
علیرضا از یه کاروانسرا نوشتی عکس هم که حتما گرفتین اگه فرصت کردین و البته اگه اینترنت مناسب هم داشتین عکسهاشو آپلود کنید ممنون میشم.
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : anaram , neda.n , Ali 324 , hamid t , somaye_602000 , nanaz , N00shin , ساغر , fireboud , shokolat , Hasty , Sina , sara-m , Prime , nafass
سلام بچه ها سورپرایزتون عااااااالی بودagreement2
گرچه آقا فربود دو روزی تو کف بودیم ها!!!
علیرضا ء عزیز محصولات دکتر ژیلا هم ک شک داشتی نسبتا محصولات خوبی هست نگران نباش
پسران بالاتر از گل مراقب خودتون باشینicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
آدَم ها را بدون اینڪــہ
بـــہ وُجودِشآن نیاز داشتہ باشے دوســـــت بـِــــدار . . .
ڪــارے که خـــــدا با تـــو مے ڪُــند. . .!
 تشکر شده توسط : hamid t , nanaz , niloufar , nazii , kaveh_plus , ساغر , fireboud , shokolat , seyyed reza , Hasty , Sina , sara-m , Prime
کــــــــــــــــی به کیــــه بــــــــــــا بــــــــــــــا( بابا نه آقا جونlaughing3) این جا همه خودمونیم wink2هر جا خستـــــــــــــه شدین خودتونو اذیــــــــــــــت نکنیدSmile (16)بپــــــــــــــــرید تــــــو ونlaughing3laughing3
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : niloufar , nazii , hamid t , Hasty , Sina , sara-m , Prime
کاش برای من هم مسیج میومدsad2بلدنیستم کجابرمsad2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : nanaz , seyyed reza , Hasty , Sina , hamid t , marmar , Prime
ایــــــــــنم دوچـــــــــرخــــه آبی برای میامی(نیشابور) به میامی (امریکا) smiling
اینجا ایران است وهمه چی پیشرفت کردهSmile (16)Smile (16)agreement2
[تصویر:  abi.jpg]

خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : warrior , anaram , atefe , naz.gigili , ساغر , fireboud , shokolat , neda.n , seyyed reza , Hasty , Sina , hamid t , edarzi , sara-m , nahid , Ali 324 , Prime
دمتون گرم بابا ایول با این سورپرایزو و گزارشاتون love51love51
چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
 تشکر شده توسط : nanaz , نازلی , Hasty , Sina , hamid t , sara-m , Prime
علیرضا جان دکتر ژیلا محصولات نسبتا خوبی داره منتهی میزان آفتاب خوردگی!!و سوختگی شما زیاده هر دو ساعت یا حتی زود تر تجدید کنید.

میخاستم از بچه های تدارکات و اقایون راننده و فیلم بردار و صدابردار و این ها تشکر کنمک کلا آدمهای بسیار پایه و مهربونی به نظر می آیند!دمتون گرم!
آغاز به مردن می کنی
اگرهمیشه از یک راه تکراری بروی...
 تشکر شده توسط : neda.n , anaram , بی تـــا , nanaz , nafass , arezoo_azizi , naz.gigili , ساغر , fireboud , khatoon25 , shokolat , Hasty , hanie , Sina , hamid t , marmar , edarzi , sara-m , Prime
خدا قوت قهرمانان

واییی که چه سورپرایز ه لذت ناکی بود
وقتی درینگ درینگ موبایلم در اومد که یعنی اس ام اس دارم
اول شماره عجیبش باعث شد فک کنم " اه باز از این اس ام اس مزخرفا"
اما دیدم نهههههههههههههههههههههههههههه
اسم شماها توشه
کلی حال کردم
آقا به خدا آخرشین
یعنی اطلاع رسانی تا این حد فوق العاده س

دوستتون داریم ومنتظر برگشت تون هستیم رفقا
" Ickle me, Pickle me, Tickle me. Too "
 تشکر شده توسط : neda.n , Hasty , anaram , arezoo_azizi , N00shin , kaveh_plus , ساغر , Prime , fireboud , بهــار , نازلی , khatoon25 , shokolat , Ghost , hanie , Sina , hamid t , marmar , Narges
بچه ها شما فوق العاده این
آفرین به این اراده و همت happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
برای خوندن سفرنامه اتون روزانه لحظه شماری می کنم
علیرضا این قدر عالی می نویسی که آدم احساس می کنه داره این مسیر رو با شما همراهی می کنه agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
فربد سورپرایز عالیی برامون داشتین، مرسی icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
سینا، حسین، چرا از شما خبری نیست؟؟؟ شما هم برامون گاهی یه چیزی بنویسین
سینا کلاس آموزشیت رو ادامه بده wink2wink2wink2
بچه ها بی صبرانه منتظر 11 خرداد و دیدارتون هستم
ازتون خواهش می کنم اول از هر چی به فکر سلامتیتون باشین
خیلی خوب کاری کردین که توی اون شرایط به جای رکاب زدن، اون مسیر رو با ماشین رفتین
هدف شما خیلی بالاتر از رکاب زدن صرف هست و مهم اینه که سالم به تهران برگردید
باز هم براتون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم agreement2agreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : nafass , anaram , kaveh_plus , ساغر , Prime , fireboud , بهــار , نازلی , khatoon25 , shokolat , neda.n , seyyed reza , baran1390 , Hasty , Sina , hamid t , فرناز , edarzi , sara-m

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 46
  • 47
  • 48(current)
  • 49
  • 50
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: