امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"تو را به یاد می آورم"
منم می خوام ببینم ...تکرار نداره؟؟
 تشکر شده توسط : paeazan
یه جا پسره به خانومه گفت من ازین ناراحتم که ده سال دیگه ویلچری بشم...خانومه گفت این بدن ما فانی هست...Huh آخه اینم جواب بود؟
من که اصن خوشم نیومد...جز اینکه فقط بغضم گرفت هیچی نگرفتم ازش
حالا شما میومدین یه 2 تا آدم سرپا رو هم میاوردین چی میشد؟ باید فقط با ویلچر به ماها روحیه بدین؟
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : ghaside , شیرین , آنا , فریبا
یعنی این هم بدبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

بد نبود ... خوب هم نبود
دور نرو...
بیا کنار دلم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : sooorooosh , پویش , earth
(2012/12/07, 05:55 PM)sooorooosh نوشته است: بد نبود...
من ضیطش کردم...
پسره خیلی نا امید بودangry2...گریه کرد و این تریپاangry2
بعدشم گفت من 10 سال دیگه ویلچری میشم...angry3
اون خانم مهربونه (خانم نواب) گفت نه نمیشی ..پسره گفت نه میشم(عجب شاسکولی گیر کردیمـــــــــــــاangry3)
بعد شوهر خانم نواب گفت زن من 23 سال پیش ام اس گرفته الان کلی دارو هست هیچیت نمیشه بچه این دیوونه بازیا رو در نیارangry
بعدش پسره گفت باشه....روحیش خوب شد تریپ فربود خودمون رفت کوهنوردی Rolleyes یه قله خیلی خفن رو فتح کردhappy0065.gif
بعدش همه با خوبی و خوشی رفتن پی زندگیشون...N_aggressive (35)N_aggressive (35)
این بود نقد فیلم از جانب سروش
واسلام علی منع تبع الهدی
یه چیز دیگه هم یادم رفت آخر نفهمیدم پسره عروسی کرد یا نه؟sad2
یا مثل من رو دست باباش موندangry3angry3sadsad
فقط مثل خُلُ و چِل ها سرشو انداخت پایین تو ایستگاه اتوبوس ول کرد رفتconfused2confused2
حالا کجا ؟اللهُ اعلم
آخرش ازین تریپا بود که بسمت آیندهای هدفمند داره میرهwink2
باز تو نشستی فیلم تفسیر کردی بی سوات برو بابا:60::60::60:

[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : پویش , Ali 324 , mysis , parisa2011 , edarzi , شیرین
(2012/12/02, 06:15 PM)ALI REZA نوشته است: خداکنه مثل فیلم طلا و مس ، ام اس رو بهانه ای برای ساخت فیلم نکرده باشن.rolleyesrolleyesrolleyes

ینی با طلا و مس هیچ فرقی نداشت به نظرم

دور نرو...
بیا کنار دلم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : sooorooosh , شیرین , آنا
ولي به دور از حساسيت هايي كه به نظرم بعد از طلا و مس به وجود اومده ، اين دفعه واقعا سعي شده بود ذهنيت خراب جامعه رو به سمت ديگه اي به جز ياس و ويلچر ببره .... به نظر من بد نبود .... قدم خيلي خوبيه ، خيلي حرفهايي كه پسره مي زد رو ما همين حا توي اين سايت بارها زديم و ازش روحيه گرفتيم!!! نمي گم خيلي فوق العاده بود چون واقعا براي عوض شدن باورها به يك دفعه و 2 دفعه نمي شه اكتفا كرد ... بايد يه طلا و مس ديگه ساخته بشه البته نه با اون ديد ، از لحاظ تاثيرگذاري و به يادها موندنش مي گم.
يادمه چند سال پيش براي ترويج فرهنگ اهداي عضو هم همين كارها انجام شد ... يه مدت فيلمها رفت به اون سمت حتي فيلمهاي خارجي تلويزيون هم از اون جنس انتخاب مي شد(اگه ديده باشيد مثل هديه نيكلاس) . الان هم به نظرم بايد همون روش اجرا بشه ... همه اينها يك قدمه ... و من از هر كدوم از اين قدم ها خوشحالم!

هرچند خيلي از مشكلات مطرح نشد مثل همون ازدواج كه سروش گفت و يه سري چيزايي كه شايد ما دخترها رو درگير ذهن هاي خراب مي كنه مثل بارداري و ...

به اميد روزهاي بهتر براي همه كساني كه عضو خانواده ام اس هستندicon_questionlove28
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : Ali 324 , yummy , sooorooosh , ماه , شیرین , paeeze , earth
یعنی به خودم قول دادم.........
حتی اگه 2 روز از عمرم باقی مونده باشه....
یه فیلمه توپ راجع به خودمون و ام اس بسازم....
به همه نشون میدم ام اس یعنی چی...
آخه روانی تو که نمیدونی ام اس یعنی چی برا چی میای فیلم میسازی ویلچرو توش نشون میدی اعصابه همه رو میریزی بهم هان؟angry
صب کنین بچه ها............خودم یه فیلمه خوشگل راجع به خودمون میسازم....آخرشم این کسی که ام اس داره رو میبرم کنار دریا این ویلچرو هل بده بندازه تو دریا...
میساااااااااااااااااااااااااااااااااااازمagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : yummy , ghaside , نازلی , elahe , edarzi , سهند , آنا , nazaninamiri70
ای بابا....باز یه فیلم پخش شد من اومدم اینجا دیدم شمشیر از رو بستین!!!

اصلا فیلمو ندیدین چرا میگین ویلچرو نشون دادن.confusedمنظورشون این بود این بیماره قدیمه این یکی جدیده با داروهای جدیدتر .....

حالا باز دارو های الان از 20 سال پیش بهترن هستن دیگه ,نیستن؟!!

من کاملا تصادفی از اونجا که از استادش پرسید دیدم.درکل فیلم بدی نبود!راجع به دارو هزینه ها و مشکلات دیگه نگفت .منظورش روحیه و این صوبتا بود.

ضمن اینکه مثلا یه فردی مثل من که درگیرم میشینم این فیلم رو میبینم افراد دیگه شاید نگاه نکنن-نظر من اینه-

من اگه ام اس نداشتم این فیلم و امثالش رو نگاه نمیکردم.تعارف ندارم که!!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : ghaside , edarzi , earth
به نظر من به عنوان شخصی که ام اس نداره و لی دوستان ام اسی زیاد داره و خودمم دارای یک بیماری صعب العلاج شبیه ام اس هستم ، مستند خیلی خوب و مفیدی بود .
و بیشتر از این خوشحال شدم که مثل اکثر مستندسازان نادان قبلی از یک شخص ویلچرنشین استفاده نکرده بود که ذهنیت جامعه رو منفی تر بکنه .
دستشون درد نکنه و خدا کنه یک روزی هم کسی پیدا بشه تا برای ما پسوریازیسی ها مستندی بسازه تا از این خونه نشینی و مخفی کاری راحت بشیم .
یا حق .... icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : edarzi , parisa2011 , پویش , nazaninamiri70 , earth , فریبا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان