امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توپیرامات
سلام به همه دوستان خوبم
توپیرامات دارویی است که در درمان تشنج و صرع.در تشنجات پارشیال ، تشنجات تونیک، کلونیک ژنرالیزه ی اولیه در بزرگسالان و کودکان با سن بالاتر از ۲ سال، انواع سندرم های صرعی، پیشگیری از حملات میگرن و درمان اختلالات دو قطبی، افسردگی، اسکیزوفرنی،PTSD و اختلالات مربوط به خورانش eating disorder مصرف می شود.

و اما سوال من در مورد این دارو:
دو هفته پیش دکتر من این دارو رو صرفاً برای آروم شدن من از لحاظ روحی به من تجویز کرد؛ ولی من هیچ کدوم از مشکلاتی که ذکر شد رو ندارم!
کسی هست که تجربه مصرف این دارو رو داشته باشه؟ تاثیرش چی بوده؟
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : kohedard
من دو ماه مصرف کردم،البته مشکل من روحی نبود،تاثیرش برای من خیلی خوب بود.
بی بهانه بخندیم .....
(2014/01/18, 12:53 AM)آنا نوشته است: من دو ماه مصرف کردم،البته مشکل من روحی نبود،تاثیرش برای من خیلی خوب بود.

دکتر شما برای چی براتون این دارو رو تجویز کرد!؟
تاثیر خیلی خوب یعنی چی!؟
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
من دکترم بهم داد ولی برا اینکه یه خورده از لحاظ روحی بهم ریخته بودم ولی نمیدونم مصرف دیگش واسه چیه ..Huh
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
بهتره این لینک رو هم بخونید
"موارد مصرف:
درمان تشنج و صرع.در تشنجات پارشیال ، تشنجات تونیک، کلونیک ژنرالیزه ی اولیه در بزرگسالان و کودکان با سن بالاتر از ۲ سال، انواع سندرم های صرعی، پیشگیری از حملات میگرن و درمان اختلالات دو قطبی، افسردگی، اسکیزوفرنی،PTSD و اختلالات مربوط به خورانش eating disorder مصرف می شود."

شما کافیه به دکترتون اعتماد داشته باشین.دارو زیاده حتما یه علتی داشته که اینو براتون نوشته
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

یه سری از علائم میگرن و سردرد از عوارض داروها و خود ام اس هست. دکترم بعد از اینکه سردردهای من شروع شد ، برام تجویز کرد. بسته به نوع سردرد دارو می تونه متفاوت باشه. احتمالا برای شما می خواستند پیشگیری کنند. استفاده اصلی دارو برای صرع و میگرنه اما جدا از علائم شبه میگرنی مثل ام اس کاربردهای دیگه هم داره مثلا روانپزشکها برای ترک اعتیاد و اختلال دو قطبی و کاهش اشتها و و ثبات حالت روحی هم استفاده می کنند.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست