•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت بین ام اس و سندرم دویک
کسی هست جدیدا دویک داشته باشه؟بیادیکم سوال بپرسیمHuh
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , یاسی , پریا حقیقت پور , pariya1361
بله خدا رو شکر ممنونم یاسی icon_question
 تشکر شده توسط : یاسی , پریا حقیقت پور , pariya1361
برای من اول MS تشخیص دادند،2سال سینووکس استفاده کردم،بدون هیچ حمله ای،دکتر دارو رو قطع کرد،من باردار شدم،چون واسه MS بارداری مشکل ساز نیست،حمله بدی اتفاق افتاد،تو آلمان تشخیص دویک دادند،و پزشک آلمانی به من تبریک گفت که MS نیست و درمان داره، البته بارداری برای دویک اصلا خوب نیست، من میتونم از پزشکم شکایت کنم؟چون طبق اطلاعاتم تو کشور عزیزمون شکایت از پزشک هر چند بی کفایت،اصلا جواب نمیده

(2015/07/01, 12:26 AM)tinookhe نوشته است: کسی هست جدیدا دویک داشته باشه؟بیادیکم سوال بپرسیمHuh

عزیزم از من بپرس، همه چیز رو تجربه کردمDash2
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
سلام دوستان،من دویک دارم،دکترم اشتباها MS تشخیص داد و 2سال سینووکس تزریق کردم،اما حمله وحشتناک دویک اتفاق افتادconfused2 تو کشور خودمون دکترا میگفتن« این خیلی عجیب ،فقط میدونم MS نیست» اینجا تو سه شهر ازم آب نخاع نگرفتن،رفتم آلمان خیلی راحت آب نخاع گرفتن و تشخیص دویک دادن،و البته دویک دارو داره اما قبل از حمله کاملا جلوی حمله رو میگیره،خب واسه من شد نوش دارو پس از مرگ سهراب Dash2
سلام 
من بیماریم با بی حسی دست و پا شروع شد و اول اب نخاع گرفتن امپول اونکس دادن یک سال و بعد قرص ازرام  ولی بعد از مدتی که قرص ازرام خوردم باز بی حس یدست و پا داشتم دکتر نبوی برام ازرام تجویز کرده و دکتر عظیمی میگن نظر من یه چیز دیگس و باید دیفوزل یا داروی ام اس بخوری یعنی دکتر نبوی میگن همون NMO هست و دکتر عظیمی میگن ام اس من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم راهنماییم کنید
اگر من دویک داشته باشم و بعد داروی ام اس بخورم خوب چی میشه الان من دارو ضعیف مثل ازرام میخوردم باز بی حسی داشتم رفتم روی داروی ام اس احساس میکنم بازم حالم بدتر میشه و بدنم ضعیف تر
(2018/12/22, 10:50 AM)پاریس کریمی نوشته است: اگر من دویک داشته باشم و بعد داروی ام اس بخورم خوب چی میشه الان من دارو ضعیف مثل ازرام میخوردم باز بی حسی داشتم رفتم روی داروی ام اس احساس میکنم بازم حالم بدتر میشه و بدنم ضعیف تر

داروهای ام اس برای کسی که دویک داره مضره و ممکنه باعث بدتر شدن وضعیت بشه. تنها دارویی که برای هر دو بیماری استفاده میشه ریتوکسیمب هست که البته دکتر باید در موردش تصمیم بگیره
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
ممنون از اینکه جواب میدین 
من چون قلبم و عمل کردم یعنی asdبوده بهم میگن نمیتونم ریتاکس بزنم واسه قلبم ضرر داره و ممکنه باعث بشه بعدا قلبم خیلی بد بشه اوضاعش 
البته که الان دارم دیفوزل میخورم قلب درد شدید دارم ومعده درد شدید 
کلا نمیدونم واقعا چه راهی خوبه اگر یه کتر قطعی بگه nmo هست بیماریت خوب داروی او ن و بهم بدن 
مشکل من اینه دکتر نبوی خوب با اون همه تجربه میگه با ازرام برو جلو ولی دکتر عظیمی هم به نظرم خیلی دقیق و حرفه ای هستن و میگن تشخیص من ام اس هست و داروی ام اس بخور ولی معمولا با قلبم سازگار نیست 
واقعا موندم چیکار کنم 
به نظر شما کی میتونه دقیق به من بگه مشکل من چیه و با توجه به اینکه قلبمو عمل کردم چه دارویی بخورم 
من همش سی سالمه ولی احساس میکنم دارم زندگی مو از دست میدم
(2018/12/23, 09:32 AM)پاریس کریمی نوشته است: ممنون از اینکه جواب میدین 
من چون قلبم و عمل کردم یعنی asdبوده بهم میگن نمیتونم ریتاکس بزنم واسه قلبم ضرر داره و ممکنه باعث بشه بعدا قلبم خیلی بد بشه اوضاعش 
البته که الان دارم دیفوزل میخورم قلب درد شدید دارم ومعده درد شدید 
کلا نمیدونم واقعا چه راهی خوبه اگر یه کتر قطعی بگه nmo هست بیماریت خوب داروی او ن و بهم بدن 
مشکل من اینه دکتر نبوی خوب با اون همه تجربه میگه با ازرام برو جلو ولی دکتر عظیمی هم به نظرم خیلی دقیق و حرفه ای هستن و میگن تشخیص من ام اس هست و داروی ام اس بخور ولی معمولا با قلبم سازگار نیست 
واقعا موندم چیکار کنم 
به نظر شما کی میتونه دقیق به من بگه مشکل من چیه و با توجه به اینکه قلبمو عمل کردم چه دارویی بخورم 
من همش سی سالمه ولی احساس میکنم دارم زندگی مو از دست میدم
نه اصلا این فکرا رو نکنید. منم دقیقا در موقعیت شما بودم و هنوز تشخیص قطعی برام ندادند. بخاطر همین دکتر گفت ریتوکسی بزنم.
به نظر من دکتر نبوی در این زمینه ماهرتر هستند
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
مرسی که جوابم و میدین ممنونم
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , پریا حقیقت پور , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آثار دویک shima2 171 119,417 2022/09/12, 09:30 AM
آخرین ارسال: glassheart
  هشدارعضوانجمن مغزواعصاب درباره افزایش شیوع بیماری دویک درکشور sargol 16 17,040 2020/11/03, 04:36 AM
آخرین ارسال: azizi-ra
  دویک و بارداری shima2 12 5,329 2020/10/15, 03:05 PM
آخرین ارسال: لیلاماهینی
Lightbulb پزشکان متخصص دویک، معرفی و تبادل نظر devicdisease 7 4,805 2019/11/29, 05:37 PM
آخرین ارسال: tokian
  سندرم Devic چیست؟ havaars 12 18,302 2018/05/14, 02:23 PM
آخرین ارسال: haniehh
  کشف داروی بیماری دویک ( نوعی ام‌اس ) با نام TG-1101 farhad23cv 4 7,329 2017/04/20, 10:37 PM
آخرین ارسال: hadisss
  دویک و ورزش shima2 6 7,698 2016/11/28, 06:16 AM
آخرین ارسال: ایمان خسروی
  افتتاح انجمن دویک h.kakavand 12 15,321 2016/01/09, 03:09 PM
آخرین ارسال: Masi 93
  پیشرفت پزشکان ایرانی برای درمان بیماری دویک خوب است warrior 4 8,574 2015/07/09, 06:22 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سايت هايي مفيد در رابطه با سندرم دويك. warrior 3 6,217 2014/04/27, 07:45 PM
آخرین ارسال: ghazallll

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان