•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر آنزيم های کبدی
بهرحال برای رد کردن در مصاحبه معمولا از همه چیز ایراد میگیرن دیگه چه برسه به اینکه اضافه وزن داشته باشی یا بیماری خاص
اگه به کسی نگفته باشی و جایی ثبت نشده باشه که بتونن استعلام کنن موردی نیست
انزیمهای کبدی هم فوقش میگیری قرصی چیزی خورده بودم تاثیر گذاشته بودرفتم دکتر رفع میشه ایشالله
اگه بخواد بشه میشه نگران نباش

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : nahal , Hakhaamanesh
رفتم نوبت گرفتم غروب یه آزمایش تخصصی آنزیمهای کبد بدم ببینم چی میشه.نتایجش رو اعلام میکنم.
فقط راهنمایی کنین که چه پرهیز غذایی لازمه؟
دوز دارو رو کمتر یا قرص میده خوب شدی باز میری ازمایش مشکلی نیست
تا حالا نشنیدم بخاطر انزیمهای کبدی توی مصاحبه کسیو رد بکننangry2

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : Hakhaamanesh
والا منم تا حالا نشنیدم اما خوب نگران شدم دیگه.چون پرونده ی پزشکیم رو خوابوندن و گفتن دو ماه دیگه مجدداً باید بیای آزامایشها رو تکرار کنی.اما ممکنه شرکت دو ماه صبر نکنه و کسی رو جایگزین کنه.اگه اینطور بشه روحیم واقعاً داغون میشه.
 تشکر شده توسط : simin
(2013/07/13, 11:22 PM)Hakhaamanesh نوشته است: آزامیش دادم.فردا غروب نتیجه ش رو یگیرم و اعلام میکنم.
بچه ها پرهیزهای غذایی رو بهم میگین؟

من تا حالا از هر دکتری پرسیدم (مثلا صحرائیان)حرفی از پرهیز غذایی نکرده و گفته هر چیزی به مقدار معقولش اشکال نداره ....
حالا شاید دکتر دیگه ای نظر دیگه ای داشته باشه ...
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : yummy , نازلی , paeazan , kaveh_plus , hessam , Hakhaamanesh , برگ 7
میگکما استخدامی پتروشیمی نزده بودن کی امتحان دادی خوش بحالت داخحه دمن با رشتم میتونم راحت پتروشیمی امتحا بدم ولی خدا رو شکر بیشتر افراد ذکور میخواد
یا کاردانی
بعدشم اینکه دوماه پروندت رو خوابوندن علتش رو جویا نشدی ؟
خب باید اینو بدونی یه چیز تجربی میگم
اگه فردای روز تزریق یا دو روز بعدش یعنی نزدیک به تزریقت بری ازمایش چون در خونت این مواد هستن و تا روز قبل از تزریق هفته بعدت کمرنگتر میشه برای همین انزیمها رو تحت تاثیر قرار میده
ولی اینطور که مشخصه انگاری چیزی استفاده نمیکنی یعنی ننوشتی ؟
ولی خب همون قرص و کپسولها هم تاثیر داره
بهرحال با دکتر معالجت مشورت کن و بگوبرای چه چیزی داری اصرار میکنی و راهنمایی

تشکر شده توسط : Hakhaamanesh
سلام عزیزم میتونی با این شماره تماس بگیری و از اونا بپرسی البته گرفتن تماس ممکنه سخت باشه چون خیلی مشغوله باید صبور باشی شماره اینه 09646 دکتری راهنماییت می کنن .
(2011/10/31, 11:54 PM)مهر نوشته است: با سلام به همه دوستان
امروز جواب آزمایش آنزیمهای کبدم رو گرفتم دو آنزیم AST وALTنسبت به حالت نرمال فوق العاده بیشتره یعنی به جای 30 به 117 رسیده خیلی نگران شدم .متاسفانه دسترسی به پزشکم هم ندارم اگه دوستان عزیز میتونید راهنمایی کنید.آیا این موضوع خطرناکه؟ آیا ممکنه از مصرف آمپولهای بتافرون باشه؟کسی هست که بعد از دوماه ابتلا به ام اس این حالت رو داشته باشه.
ممنون از همتون
نتیجه آزمایشم:

S.G.O.T: 33
S.G.P.T: 51

خوب؟
خوبه بدم نیست رنجاشم بخون برام
بعدشم یکی از انزیمها طبیعی و یکی دوسه واحد بالاست و چون دسگاهها با هم فرق میکنه باید از روی رنجهاش بتونی تشخیص بدی

راست میگه برای دکتر یاس بخون نظرشون رو بدون- ایشون تخصص دارن
در ضمن sgpt جنابعالی بالا تشریف دارن. یه خورده ورزش کن برادر-پیتزا هم کمتر بخون
ادامه صحبت و به دکتر یاس میسپارم. من دیگه حرفی برای گفتن ندارم
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10