امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تست میدان دید
دکتر به منم گفت انجامش بدم من که انجام ندادم اونم ديگه هيچی نگفت فکر نکنم زياد مهم باشهconfused2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : نسترنى , rana
تست ميدان ديد يا پريمتري معمولا" براي افرادي انجام ميشود كه مسير بينايي آنها در جايي از عصب بينايي تا قشر خاكستري مغز دچار عارضه شده باشد. خصوصا" در بيماران گلوكوم (آب سياه) و بيماراني كه دچار التهاب عصب بينايي شده اند انجام ميشود.
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : rana , nahid
(2012/08/23, 01:33 PM)نسترنى نوشته است: تست ميدان ديد يا پريمتري معمولا" براي افرادي انجام ميشود كه مسير بينايي آنها در جايي از عصب بينايي تا قشر خاكستري مغز دچار عارضه شده باشد. خصوصا" در بيماران گلوكوم (آب سياه) و بيماراني كه دچار التهاب عصب بينايي شده اند انجام ميشود.
خوب پس برای همین چشم پزشک گفت یه متخصص اب سیاهم معاینه کنه چشمامو اگه اونم تائید کرد مشکلی نداره دیگه کاریش نمیشه کردconfused2
واسه ی من ننوشته نرمال ! یعنی کلن چونکه تو بیمارستان تخصصی چشم رفتم این کارو انجام دادم طبقه پایین پریمتری بود طبقه بالا اتاق پزشکان واسه همین جواب رو که گرفتم بردم دادم به دکتر اونم نیگاه کرد بعدش دوباره آزمایش داد خلاصه یک چیز قرمز آورد جلوم گفت رنگش چطوریه ؟ laughing3 بعدش باز این چشم دیگم رو گرفت گفت رنگش چطوریه ؟؟؟؟
بعدش تندی به دکتر بزرگ کنار دستش گفت بفرستیمش واسه MRI ؟ مشکوک به MS می باشد !!! منم خوب شنیدم دیگـــــــــــــه اونوقت فکر می کردم ام اس ارثی هست ولی خوب ارثی نیس دیگه ...
ولی شب بدی بود اون شبی که من هنوز جواب دقیق رو نگرفته بودم از دکتر واسه که فکر می کردم آب مروارید دارم sad2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : rana
(2012/08/24, 07:41 PM)TootFarangi نوشته است: واسه ی من ننوشته نرمال ! یعنی کلن چونکه تو بیمارستان تخصصی چشم رفتم این کارو انجام دادم طبقه پایین پریمتری بود طبقه بالا اتاق پزشکان واسه همین جواب رو که گرفتم بردم دادم به دکتر اونم نیگاه کرد بعدش دوباره آزمایش داد خلاصه یک چیز قرمز آورد جلوم گفت رنگش چطوریه ؟ laughing3 بعدش باز این چشم دیگم رو گرفت گفت رنگش چطوریه ؟؟؟؟
بعدش تندی به دکتر بزرگ کنار دستش گفت بفرستیمش واسه MRI ؟ مشکوک به MS می باشد !!! منم خوب شنیدم دیگـــــــــــــه اونوقت فکر می کردم ام اس ارثی هست ولی خوب ارثی نیس دیگه ...
ولی شب بدی بود اون شبی که من هنوز جواب دقیق رو نگرفته بودم از دکتر واسه که فکر می کردم آب مروارید دارم sad2
منم دقیقا رفتم بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی.فکر کنم یه جا رفتیمwink2
برای منم همون موقع منشی برد دکتر جوابو دید.بهشم گفته بودم که ام ار ای و نوار عصب بیناییم سالمه.احساس میکنم دقیقا نمیفهمن مشکل چشمام چیه همینطوری ازمایش میدن که بلاخره یه چیزی از توش در بیاد دیگهconfused
من موندم این پزشکای فوق تخصص چطوری نمیتونن حتی با چند بار ام ار ای و انواع نوارای عصب و آزمایشا تشخیص قطعی بدنlaughing3
فکر کنم آخر سر همون نظر دکتر مغز و اعصاب خودم که میگه همه اختلالات بیناییت مربوط به بیماری گوشته(نوریت وستیبولار) درست باشهagreement2یهنی خدا کنه که نظر اون درست باشه
نکته جالبشم اینجاست که این پزشکای فوق تخصص اصلا نمیدونن نوریت وستیبولار چی هست و چه اختلالات بینایی ایجاد میکنهconfused

من این تست رو 2 سال و نیم پیش دادم ، دوتا برگه به من دادن که متاسفانه تاحدودی رنگش رفته ، کاغذش عین کاغذ روغنی بوده !!
ولی همین قدر هم که معلومه من جوابی نمیبینم ، جوابهای شما چطوریه ؟
دوتا برگه هست یکی چشم راست یکی چپ ،برای شما کجا نوشته نرماله یا نه ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2012/08/24, 11:19 PM)nahid نوشته است: من این تست رو 2 سال و نیم پیش دادم ، دوتا برگه به من دادن که متاسفانه تاحدودی رنگش رفته ، کاغذش عین کاغذ روغنی بوده !!
ولی همین قدر هم که معلومه من جوابی نمیبینم ، جوابهای شما چطوریه ؟
دوتا برگه هست یکی چشم راست یکی چپ ،برای شما کجا نوشته نرماله یا نه ؟
برگه جوابو به من ندادن ضمیمه پروندم کردن ولی اونجا دیدم مسئول آزمایشگاه داشت برای دکتر تایپ میکرد روی یه صفحه word, که نتیجه طبیعیه فقط چشم راست چند بار تکرار شد.به خودمم گفت که کاملا طبیعیه.بعدم رو اون کاغذا دیدم برای هر چشمم یه دایره کشیده شده بود که سیاهی توش نبود آخه اون چند دفعه ای که چشم راستم جوابش درست نبوده یه سری از نورارو نزده بودم تو شکل دایره که بهم نشون داد سیاهی بود برای همین هی تکرار میکرد. آخر سر که دیگه جوابم دریت در اومدبهش گفتم یعنی اون چند دفعه دید نداشتم گفت نه یعنی دقت نداشتی و چون میگی آزمایشای دیگت سالمه احتمالا مشکل خاصی نیست confused2ولی فکر کنم به خاطر اینکه چند بار برای چشم راستم تکرار شد دکتر گفت که یه متخصص آب سیاهم باید ببینه confused2
اما من بازم فکر میکنم اینا نمیتونن تشخیص بدنconfused

تشکر شده توسط : nahid
تو برگه های من ننوشته نرمال یا غیر نرمال فقط دو تا گردی کشیده که یکیش نصفیش سیاه هست اون یکی هم یک سومش سیاه هست ( آخه من جفت چشمام مشکل داشت اول بیماریم ) توش هم هیچی ننوشته الآن دم دستم نیست و الا اسکن می کردم میزاشتم ببینید.

نقل قول: منم دقیقا رفتم بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی.فکر کنم یه جا رفتیم wink2

نه ، واسه که من تهران نیستم icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2012/08/28, 09:57 PM)TootFarangi نوشته است: تو برگه های من ننوشته نرمال یا غیر نرمال فقط دو تا گردی کشیده که یکیش نصفیش سیاه هست اون یکی هم یک سومش سیاه هست ( آخه من جفت چشمام مشکل داشت اول بیماریم ) توش هم هیچی ننوشته الآن دم دستم نیست و الا اسکن می کردم میزاشتم ببینید.

نه ، واسه که من تهران نیستم icon_question
ممنون عزیزم.love51مال منم دقیقا دو تا دایره بود ولی تو نتیجه نهایی من سیاهی که توش ندیدم بعد تو یه صفحه ورد جوابو جداگونه برای دکتر نوشت.
من تو یکی از بیمارستان فوق تخصص چشم که معروفه تو تهران رفتم امیدوارم بالاخره تشخیص درست رو بدنsad2
خیلی ناراحتم میترسم انقدر دیر تشخیص بدن که بیناییم خیلی خراب بشه و نشه دیگه براش کاری کردConfused
خیلی مشکلات بیناییم داره پیشرفت میکنهsad2
(2012/08/22, 08:58 AM)7714 نوشته است: من یکی دو ماه پیش نوار بینایی دادم دکترم گفت نرمالش عدد 110
اما مال من یکیش140 و اونیکیش 170 بود نفهمیدم یعنی چی خوبه یا نه

این یعنی عصب بینایی در عبور دادن جریان عصبی تاخیر داشته که به معنای تخریب میلین هست.
تو منو تنها نذار....ای خدا.....خدا.....

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان