•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق كوپامر و سینومر
(2018/05/28, 10:11 PM)آنا نوشته است: بچه ها یه سوال,من ماه اولی که سینومر تزریق کردم,هیچ مشکلی نداشتم,نه ورم میکرد,نه خارش داشت,نه جاش سفت میشد,ولی از ماه دوم بعد از تزریق به اندازه یه توپ تنیس جاش ورم میکنه,سفت میشه و خارش خیلی شدید داره,کسی میتونه راهنماییم کنه که علت چیه؟چه با دستگاه تزریق,چه بدون اون فرقی نمی کنه,از پرستار سیناژن هم پرسیدم,علتش رو نمی دونست.

سلام
حالت چطوره wink2
علت:
۱.ممکن ضدعفونی محل تزریقت را درست انجام نداده باشی
۲.ممکن محل تزریقاتت را عوض نمی کنی و فقط یک منطقه را تزریق انجام می دی
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2018/05/28, 10:16 PM)hessam نوشته است:
(2018/05/28, 10:11 PM)آنا نوشته است: بچه ها یه سوال,من ماه اولی که سینومر تزریق کردم,هیچ مشکلی نداشتم,نه ورم میکرد,نه خارش داشت,نه جاش سفت میشد,ولی از ماه دوم بعد از تزریق به اندازه یه توپ تنیس جاش ورم میکنه,سفت میشه و خارش خیلی شدید داره,کسی میتونه راهنماییم کنه که علت چیه؟چه با دستگاه تزریق,چه بدون اون فرقی نمی کنه,از پرستار سیناژن هم پرسیدم,علتش رو نمی دونست.

سلام
حالت چطوره wink2
علت:
۱.ممکن ضدعفونی محل تزریقت را درست انجام نداده باشی
۲.ممکن محل تزریقاتت را عوض نمی کنی و فقط یک منطقه را تزریق انجام می دی
محل تزریق رو هر بار عوض میکنم,ضدعفونی رو درست انجام میدم,آمپول رو عمودی میزنم,پوست محل تزریق رو با دو انگشت می گیرم,اصلا نمی دونم علت چیه,خیلی اذیت میشمconfused2
بی بهانه بخندیم .....

بعد از چه مدت تزریق کامل رو انجام دادی؟ میذاری الکل خشک بشه بعد تزریق کنی یا نه؟
واسه منم با کوپامر ورم می کنه ولی نه اندازه ی توپ تنیس!
حتی تووی رویاتم...؟!smiling

توپ تنیس؟
یعنی اندازه یه دست مشت کرده باد میکنه؟
احتمالا توپ پیک پونگ رو میگی
والله همونم مقدار زیادیه ولی کلا یکم ورم تو تزریق طبیعیه چون سرنگ اتوانژکتور حالت بادکش کردن داره و اینکه یکمی ورم کنه چیز عجیبی نیست
زندگی برای من دو جهان دارد
جهان پیش و پس از تو
 تشکر شده توسط : helli
واقعا به اندازه یه توپ تنیس ورم میکنه و سفت میشه وخارش شدید داره,ضمنا من قبلا با دستگاه تزریق می کردم که همونجوری میشد,این ماه معمولی گرفتم که بازم این مشکل رو دارمconfused2confused2 تزریق رو هم کاملا درست انجام میدم
بی بهانه بخندیم .....
کسی امدزش تصویری تزریق سینومر رو داره . میشه برام بفرستین ؟
(2018/05/29, 04:43 PM)آنا نوشته است: واقعا به اندازه یه توپ تنیس ورم میکنه و سفت میشه وخارش شدید داره,ضمنا من قبلا با دستگاه تزریق می کردم که همونجوری میشد,این ماه معمولی گرفتم که بازم این مشکل رو دارمconfused2confused2 تزریق رو هم کاملا درست انجام میدم

منم مدت یکسالی که سینومر میزدم همیشه این مشکل را داشتم هم با دستگاه و هم بدون دستگاه. من توی رون پا و شکم تزریق میکردم ولی اونقدر ورم میکرد همیشه که از روی لباس اگه دست میزدی به اون ناحیه تزریق مشخص بود که ورم کرده
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
(2019/02/05, 01:43 AM)مریم احمدی نوشته است: کسی امدزش تصویری تزریق سینومر رو داره . میشه برام بفرستین ؟
با دستگاه؟
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
منم سینومر تزریق میکنم 3ماه 
از لحظه تزریق تا 40دقیقه درد میکشم
روی افکار خود لم ندیم
            wink2
سی دی آموزش تزریق هارو من از سینوکس تا رسیژن و سینومر دارم که تو همایشای ارکید لایف و سیناژن گرفتم
پیشنهاد میکنم برید خود شرکت و آموزششو ببینید سی دی ها هم شاید داشته باشن
من تازگی با فیزیوجکت تزریق میکنم که خیلی راحتتر شده چون دیدن سوزن هرچقدم کوچیک باشه سخته وقتی میخوای بزنی
برای درد بعدشم پرستارا بهم گفتن کیسه آب گرم بذارم که تا حدودی موثره 
فقط ی نکته من تو یکی از تاپیکای سینومر اینجا خوندم ی نفر گفته بود قبل تزریق کمپرس سرد بذارید!!!
که کار بشدت اشتباهیه چون درد بعدشو خیلی بیشتر میکنه و اصلا برای تزریق سینومر نباید این کارو کرد فقط کمپرس گرم چه قبل چه بعد ....
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : helli

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر hengameh.. 18 7,779 2020/04/30, 12:53 AM