امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق ریتوکسی مب -زیتاکس
(2020/02/28, 09:18 PM)مهوش نوشته است: من فقط یک ویال
فقط یک ساعت و نیم?

تو یک ساعت و نیم تزیق را انجام دادید؟
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
(2020/02/29, 03:15 PM)glassheart نوشته است:
(2020/02/28, 09:18 PM)مهوش نوشته است: من فقط یک ویال
فقط یک ساعت و نیم?

تو یک ساعت و نیم تزیق را انجام دادید؟

دوست خوبم شما بین هر تزریقت چندماه فاصلس دکتر من گفته بعد تعطیلات عید بیا ببینمت
با این وضع کرونا میترسم اگه بگه برو تزریق 
برم درمانگاه
 تشکر شده توسط : alireza1111 , پریا حقیقت پور , pariya1361
دوستان من یک دوره زیتاکس تزریق کردم الان ۴ ماه میگذره ، این داستان کرونا خیلی ترسوندتم ، ایمنی ام الان در چه حد پایینه ؟ انقدری برام خطرناک هست که سر کار نرم و قید کارمو بزنم ؟  confused2
اگه اشتباه نکنم شنیدم که برای بعضی ها ریتوکسی رو  در این شرایط میتونن عقب بندازن. باید از دکترتون بپرسین.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2020/03/04, 09:03 PM)nahid نوشته است: اگه اشتباه نکنم شنیدم که برای بعضی ها ریتوکسی رو  در این شرایط میتونن عقب بندازن. باید از دکترتون بپرسین.

ناهید عزیز برای کسیکه ریتوکسی البته با تشخیص قطعی ام اس اگر شروع بشه دقیقا سر زمان تزریق بعدیش هم انجام میشه.
لازم بذکره داروی ریتوکسی برای پیشگیری ودرمان دیگر بیماریهای التهابی هم تجویز میشه.وبه جرات میگم مراجعه به هر سایتی برای گرفتن اطلاعات زیاد کار عاقلانه و درستی نیست.
متاسفانه بدلیل کامل وجامع بودن سایت ما وبازدیدهای بالا چون در راس جستجوی سایتها ودارو قرار میگیره بعضا برارسیدن به جواب سوالشون وارد میشن.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2020/03/04, 09:03 PM)nahid نوشته است: اگه اشتباه نکنم شنیدم که برای بعضی ها ریتوکسی رو  در این شرایط میتونن عقب بندازن. باید از دکترتون بپرسین.

دکتر عظیمی هم گفتن برای داروهایی مثل ریتوکسی که با آزمایش خون میشه مقدار دارو در خون را اندازه گیری کرد، با توجه به شرایط بیمار میشه زمان تزریق رو عقب انداخت
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2020/03/07, 01:48 PM)shokolat نوشته است:

ناهید عزیز برای کسیکه ریتوکسی البته با تشخیص قطعی ام اس اگر شروع بشه دقیقا سر زمان تزریق بعدیش هم انجام میشه.
لازم بذکره داروی ریتوکسی برای پیشگیری ودرمان دیگر بیماریهای التهابی هم تجویز میشه.وبه جرات میگم مراجعه به هر سایتی برای گرفتن اطلاعات زیاد کار عاقلانه و درستی نیست.
متاسفانه بدلیل کامل وجامع بودن سایت ما وبازدیدهای بالا چون در راس جستجوی سایتها ودارو قرار میگیره بعضا برارسیدن به جواب سوالشون وارد میشن.

سارای عزیز ، من طبق صحبتهای دکتر عظیمی که مریم جان  هم اشاره کردن نوشتم . بهتره اون رو ببینید و بشنوید. من هیچ وقت بدون اطلاع چیز به این مهمی رو الکی نمینویسم.

آخر پستم هم نوشته بودم بهتره از دکترتون بپرسید ، هیچکس بدون دکتر  و نظر دکتر که داروی به این مهمی رو نمیتونه بزنه !
 تشکر شده توسط : glassheart , shokolat , الی کوچولو , پریا حقیقت پور , pariya1361
-----------
ناهیدجان عزیزم من اصلا صحبت کسی رو نقد نمیکنم وبخوام نظر شخصی رو جایی ثبت کنم من فقط درجواب اینکه میشه زمان رو براتزریق به تعویق انداخت در پیرو صحبتهای شما خواستم برای اکثر دوستان بگم قضیه تزریق دارو به دست بیمار نیست وحتما باصلاحدید پزشک هر بیمار مجوز زمان ومقدارش تجویز میشه.
فکرمیکنم من جایی ذکرکردم بعد۱۸روز تعویق تزریقم انجام شد دوستان شاید فکرکنن زمانش دست خود بیمار باشه.نه .من چون بیمارستان سینا همیشه تزریق رو انجام میدم زمان مقرر رو همیشه وقتی تا دکتردارورو مینویسه بعد تهیه کردنش سریع با بیمارستان وپرستار مربوطه تماس میگیرم که نوبت بدن چه تاریخی بیمارستان باشم که متاسفانه بااینکه به من بیدلیل گفتن دوازده روز به اخرین تزریقت اضافه کن من حتی ۶روز بعدتر یعنی 18روز تعویق تزریقو انجام دادن برام،ومن خودمم سر در نیاوردم از این داروی نوظهور ام اس!!!البته لازم به ذکره شاید چون بیمارستان پیشتر بعنوان مرکز انتخابی درمان ویروس کرونا انتخاب شده بوده اینجور تعویق ها افتاد که روز تعیین شده که رفتم خیلی خلوت بود Unknownاز دست کرونا کلا قصر در رفتم گویا Smiley-cool14
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور , pariya1361
با سلام 
امیدوارم حال همگی خوب باشه...
یه سوال ؟اگه کسی تزریق زیتاکس داشته باشه میتونه باردار بشه؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید...ان شاءالله همیشه سلامت و سرحال باشید.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی و عوارض ریتوکسی مب sooorooosh 274 225,556 2022/01/15, 07:04 PM
آخرین ارسال: Kurt
  مراکز تزریق ریتوکسی مب hourieh 31 14,495 2021/08/28, 12:37 PM
آخرین ارسال: glassheart
Question اثربخشی و عوارض زیتاکس vahid_vahid 16 44,947 2020/11/13, 02:34 PM
  چگونگی تهیه و قیمت ریتوکسی مب sooorooosh 63 66,476 2019/12/07, 12:03 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: