امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق ریتوکسی مب -زیتاکس
سلام خدمت دوستان من اولین سری زی تاکس(ریتوکسی مب) را در بیمارستان طی 2 روز مصرف کردم می خواستم راهنماییم کنید در سری دوم که می خوام زیتاکس بزنم بازهم آزمایش اینا تو بیمارستان میشه یا آسان تره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. با آرزوی سلامتی برای همه
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
آزمایش cd19  و cd20 رو که همیشه قبل از تزریق باید انجام بدید اما نیاز به بستری و بیمارستان نداره.
دفعات بعد در صورتی که ایندفعه مشکلی نداشته باشید هر دو ویال در یک روز تزریق میشه و احتیاجی به بستری کامل هم نیست(همون روز مرخص میشید)
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
سلام دوستان من قراره شنبه اولین تزریق زیتاکس رو انجام بدم دکترم نوشته تزریق ۱۰۰۰و من دوتا جعبه ۵۰۰ گرفتم 
بعد اینکه گفت دوهفته بعدشم تزریق کن یعنی دوهفته بعدشم باز دوتا ۵۰۰ تایی بگیرم ببرم برا تزریق؟
(2019/12/11, 01:09 PM)مامان امیرحسین نوشته است: سلام دوستان من قراره شنبه اولین تزریق زیتاکس رو انجام بدم دکترم نوشته تزریق ۱۰۰۰و من دوتا جعبه ۵۰۰ گرفتم 
بعد اینکه گفت دوهفته بعدشم تزریق کن یعنی دوهفته بعدشم باز دوتا ۵۰۰ تایی بگیرم ببرم برا تزریق؟
بله همینطوره
فقط قبلش بدنتونو تقویت کنید از نظر سطح انرژی و پروتیئن و مواد مغذی
هیچ عجله ای در زود تموم شدن تزریق نکنید  تایم بیشتری تزریق بشه بهتره
 تشکر شده توسط : hamid , پریا حقیقت پور
(2019/12/11, 01:09 PM)مامان امیرحسین نوشته است: سلام دوستان من قراره شنبه اولین تزریق زیتاکس رو انجام بدم دکترم نوشته تزریق ۱۰۰۰و من دوتا جعبه ۵۰۰ گرفتم 

دفعه اول دوگرم تزریق میکنید به فاصله دوهفته و از سری های بعد یک گرم
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
سلام به دوستای عزیز?
کسی تا حالا شده پرستار مربوطه تزریق زیتاکس بهش بگه ١٢ روز به اخرین زمان تزریقش برای مصرف ٦ ماهه دوم سالش اضافه کنه?من ٢١ بهمن باید تزریق میداشتم یعنی فردا ولی تماسی که گرفتم گفتن نه ١٢روز بهش اضافه میشه ٣اسفند confused
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

سلام.
من 1 ساعت پیش اولین دوره زیتاکس و زدم.احساس میکنم آمپول بدی نمیتونه باشه چون حس میکنم نسبت به قبل الان بهترم.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : helli , hessam , ارزو ش , shokolat , alireza1111 , پریا حقیقت پور
سلام دوستان
اینجا کسی هست که مبترا و زیتاکس تزریق کرده باشه؟ 
میخام تفاوت تاثیرگذاری نوع خارجی و ایرانی این دارو رو بدونم و اگه واقعا مبترا خیلی تاثیرگذاری بیشتری داره از این به بعد مبترا استفاده کنم.چون با ۴ سال تزریق زیتاکس بهتر نشدم sad2
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : alireza1111 , پریا حقیقت پور
(2020/02/17, 07:39 PM)الی کوچولو نوشته است: سلام دوستان
میخام تفاوت تاثیرگذاری نوع خارجی و ایرانی این دارو رو بدونم و اگه واقعا مبترا خیلی تاثیرگذاری بیشتری داره از این به بعد مبترا استفاده کنم.چون با ۴ سال تزریق زیتاکس بهتر نشدم sad2

سلام عزیزجان من دو نوعش رو هم مصرف کردم از حق نگذریم در مشابه تولید کردن (زیتاکس)از مبترا فرق اساسی فقط در قیمت هست وگرنه هردو خیلی داروی خوب وکارامدی هستن.تنها تنها نکته کلیدی اثر دارو تغییر وضعیت افکار بر ام اس هست وداشتن فعالیت چه جسمی وچه فکری(جدول حل کردن)
خودمونیم منو تو ام اس داریم ،ام اس که مارو نداره.پس هر چیزی و مغلوب شدن در ماجرا بسته به فکرمون داره مثبت فکر کن مثب میشه نتیجه. love28
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : alireza1111 , پریا حقیقت پور
(2020/02/18, 01:20 PM)shokolat نوشته است:
(2020/02/17, 07:39 PM)الی کوچولو نوشته است: سلام دوستان

سلام عزیزجان من دو نوعش رو هم مصرف کردم از حق نگذریم در مشابه تولید کردن (زیتاکس)از مبترا فرق اساسی فقط در قیمت هست وگرنه هردو خیلی داروی خوب وکارامدی هستن.تنها تنها نکته کلیدی اثر دارو تغییر وضعیت افکار بر ام اس هست وداشتن فعالیت چه جسمی وچه فکری(جدول حل کردن)
خودمونیم منو تو ام اس داریم ،ام اس که مارو نداره.پس هر چیزی و مغلوب شدن در ماجرا بسته به فکرمون داره مثبت فکر کن مثب میشه نتیجه. love28

ممنون از لطفتون
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : shokolat , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی و عوارض ریتوکسی مب sooorooosh 274 222,759 2022/01/15, 07:04 PM
آخرین ارسال: Kurt
  مراکز تزریق ریتوکسی مب hourieh 31 14,080 2021/08/28, 12:37 PM
آخرین ارسال: glassheart
Question اثربخشی و عوارض زیتاکس vahid_vahid 16 44,563 2020/11/13, 02:34 PM
آخرین ارسال: glassheart