•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس
اگه میتونی بعد از یکی دو روز تاخیر بزن ، البته اگه تغییر روزش خیلی مهم نباشه.
در غیر این صورت خوب یه هفته نزن چیزی نمیشه .
 تشکر شده توسط : maryam.N , مانا , آنا , zohaa , ارزو
(2014/06/10, 08:19 AM)مسافر خسته نوشته است: سلام بچه هاicon_question
من دوماهی میشه که خودم تزریق می کنم happy0065.gifجایی هم آموزش ندیدمicon_cryبه نظرتون این مشکلی ایجاد می کنه؟angry3 البته از چند نفر مطلع پرسیدم icon_cry و تا حالا هم خدا رو شکر مشکلی نداشتمconfused2.ولی مسئله ای که هست هر کاری می کنم کف نکنه بازم چندتایی حباب روی ویال تشکیل میشهangry3 تازه پک جدیدی که گرفتم سرنگ انقدر رند که وقتی وارد ویال می کنم خودش شوع به خالی شدن می کنهangry3 به نظرتون مشکل از منه یا از سرنگ؟icon_cry

سلام دوست عزیز
تو بسته بندی های جدید سرنگ جوری طراحی شده که وقتی وارد ویال میکنی خودش اروم بدون اینکه سرنگو فشار بدی خود به خود وارد ویال میشه و اون چندتا حباب روی مایع اشکالی نداره
من حساب کردم امسال 6 تا از آمپولامو نزدم در 6 ماهه جدا confused
بعد از 2 سال هم 3ومین بار mri دادم هنوز خوب نشدم و تو گردنم هم پلاک دیده شده Sad
سال های قبلم نمی زدم بعضی ماهها
میتونه دلیلش این نزدن باشه ؟؟؟
دکترم گفته میتونی ربیف (رسیژن) بگیری !! ولی من می ترسم ، نزدیک 2 سال هم هست
عودی نداشتم !!!!! نمیدونم چیکار کنم؟؟؟ خواهشاً یکی راهنماییم کنه angry3sad2icon_cry
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
(2015/03/10, 12:29 PM)samira.r نوشته است: من حساب کردم امسال 6 تا از آمپولامو نزدم در 6 ماهه جدا confused
بعد از 2 سال هم 3ومین بار mri دادم هنوز خوب نشدم و تو گردنم هم پلاک دیده شده Sad
سال های قبلم نمی زدم بعضی ماهها
میتونه دلیلش این نزدن باشه ؟؟؟
دکترم گفته میتونی ربیف (رسیژن) بگیری !! ولی من می ترسم ، نزدیک 2 سال هم هست
عودی نداشتم !!!!! نمیدونم چیکار کنم؟؟؟ خواهشاً یکی راهنماییم کنه angry3sad2icon_cry

سلام
فکر نمیکنم مربوط به نزدن چند تا آمپول در سال باشه!
اگه تعداد پلاکها زیادتر شده بهتره داروتون تغییر کنه ولی اگه ثابت مونده نیازی نیست
هرطور که دکترت صلاح میدونه!
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : helli , hamid , ارزو
سلام دوستان
من نزدیکه 4 ماهه که متوجه بیماریم شدم یکمی کم طاقت شدم بخاطر تزریق...سه سال پیش روزی 10 - 15 بار نیمه ی راست بدنم لمس میشد و درد شدیدی می‌گرفت یک ماه و نیم طول کشید تا خوب شم اما الان موقع تزریق سمت راست بدنم خیلی حساس تره و اگر به ران پام تزریق کنم کل عضو پام درد میگیره میخواستم بدونم کسی هست که این حالت رو تجربه کرده باشه؟ گاهی وقتا دلم میخواد آمپول ها رو کلا بذارم کنار و راحت شم Sad
 تشکر شده توسط : ارزو
سلام به همتون
تو شهرمون جایی نمیتونم برم واسه تزریق چون هر جا یه آشنایی پیدا میشه ، شهرهای کوچیک همینه دیگه

وااااای من چقد پرتم
پنج سال تو باسنم گاهی خودم گاهی خانواده تزریق کردیم ... بعد پنج سال خانم بالایی از سیناژن تماس گرفت حالمو بپرسه !!! گفت دیگه تو باسنت نزن منم که خیلی ترسیدم از ران چون پره رگه سه بار تزریق تو شکم انجام دادم ، خودم.
الان که اینجام و کامنتای شما رو میخونم وحشت کردم ینی ممکنه جذب بدنم نشه این سه ماه؟
من هر دوهفته تزریق می کنم
خدایا شکرت که منو لایق آزمونت دونستیmenwoman
من که امروز سر آماده سازی آمپول حواسم جمع نبود، حدود نصف آمپول هدر رفت !
هم محلولش کف کرد و تا حبابا رو خارج کنم چند قطره هدر رفت و هم یک دفعه پیستون از سرنگ در اومد ولی نمیدونم چرا محلول خالی نشد ؟
این واقعا برام عجیب بود که محلول نریخت !
بعد هم موقع تزریق ، چشمم اشتباه دید فکر کردم کل محلول به عضله ران وارد شده ولی سوزنو که بیرون آوردم ، دیدم نصفشو تزریق نکردم !

ولی عجیبه همین نصف سینووکس هم مسکن میخواد !

مشکل سرنگ سینووکس کوچک بودن و براحتی در آمدن پیستون هست که نمیدونم شرکت راه حلی براش داره یا نه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hamed_24 , zohaa
الان موقع آماده سازی آمپول پیستون سرنگ در اومد و این بار نصف محلول بیرون ریخت و من هول شدم و فوری سرنگ رو درست کردم ، محلول باقیمانده کف کرده بود خیلی خارج کردن حبابا طول کشید ، آخرش به اندازه یک سانتیمتر باقی موند ،الان شک کردم که نکنه محلول آلوده شده باشه ... نزدم !
ناهید جون مگه شما خودت تزریق میکنی سینووکس روicon_cryicon_cryicon_cry اونوقت چطوری؟icon_cryicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
بله sad2یعنی تا حالا نمیدونستی ؟ به عضله ران .
 تشکر شده توسط : سمیرا67

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 27