•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس
(2010/04/09, 12:25 PM)yaro نوشته است: درود به دوستان

با توجه به اينكه 6 ماه دارم سينوكس ميزنم و راستش جاي آمپولا تو باسن سفت شده و دارو يه كوچولو درد داره با دوست خوبمون آقا رضا صحبت كردم و ايشون زحمت كشيدن چند تا لينك فيلم مربوط به تزريق آونكس خارج از قسمت باسن يعني توي ماهيچه 4 سرپا از رو و طرفين به من دادن كه با اين فيلمها سينوكس رو هم حتما ميشه توي ران پا تزريق كرد . دوس دارم دوستاني كه سينوكس يا آونكس ميزنن در مورد تزريق و درد و نوع سر سرنگ مخصوص و .....تو ي 4 سر پا اگر امتحان كردن نظر بدن در ضمن لينك فيلمهارو هم واستون ميزارم

http://www.youtube.com/watch?v=0HnVhYLk7yI

سلام دوست عزیز
شما میتونید به راحتی و بدون هیچ ترسی تزریق رو بر روی ران پا انجام بدین و هیچ نیازی هم به تغییر یا تعویض سر سوزن نیست ضمن اینکه میتونید برای گرفتن آموزش بهتر از مراکز تزریق سیناژن هم کمک بگیرید
(2013/11/10, 04:13 PM)kiana نوشته است: اقای محترم ام اس بیماری روانی نیس این چندمین باره که دارید این کلمه رو تکرار میکنید
وقتی آدم خوشحال یا احساس خوبی داره یه سری هورمونهایی در بدن ترشح میشن که استانه ی درد بالا میره و در کاهش عوارض داروی سینووکس یا هر درد دیگه ای میتونه موثر باشه ولی اینکه شما میگید عوارض این دارو جنبه ی روحی و روانی داره اشتباهه
البته به قول خودتون عملکرد این داروی برای افراد مختلف متفاوته احتمالا درمورد شما جنبه ی روانی داره!

سلام خانوم محترم
منظور من آن چیزی که سر کار خانم اشاره فرموده اید نبوده است شاید قصور از طرف اینجانب در نگارش پیام بوده است همانطور که مستحضر هستید بنده نیز از این بیماری عذاب میکشم سر درد امان مرا بریده است به هر دری که به نظرم رسید زدن تا راه چاره ای یابم
 تشکر شده توسط : kiana
اگه مشخص بشه تزریق در روز بهتر از شبه ، منم کم کم تزریقم رو می برم سمت روز !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : baharan
من نمیدونم به روز یاشب ربط داره یا نهconfused2confused2
من همیشه روز زدم ومشکلی ندارمwink2
به اندوه خود لبخند بزن...
من که سینووکس خودم تزریق میکنم و عضلانی
خوبم هست
ولی در ران یا بازو بدرد زیرپوستی میخوره چون قبلا بتافرون میزدم خوب بود ولی برای عضلانی هم عوارضش زیاده و هم باید محتاج یه نفردیگه باشیم سخته تزریقش که بدون درد باشه ولی به خاطر اینکه هیچوقت توی زندگیم محتاج کسی نباشم خودم همه کار میکنم مثل یادگرفتن تزریق عضلانی یا ... خیلی کارهای دیگه
بهرحال
شبخیلی بهتر از روزه چون میخوابی و عوارضی اگر باشه در شب کمتره قبلا من عصر تزریق میکردم ولی بد بود ولی الان یک سالی هست شب تزریق میکنم موقع خواب و یه الیوان ویتامین خالص ث میخورم اب پرتقال میخوابم و فردا صبح خیلی سرحال بلند میشم و ....

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : afsaneh
هفته پیش به دکتری که تزریق رو برام انجام میده گفتم که میخوام یاد بگیرم خودم تزریق کنم به شدت مخالفت کردconfused
هیچ دلیل منطقی هم واسه مخالفتش نداشت فقط میگفت نباید خودت تزریق کنیSad
دوستانی که خودتون تزریق سینوکس رو انجام میدید تا حالا به مشکل خاصی برخوردید؟
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : simin
چراHuhHuhHuhمنم که دارم تمرین میکنم خودم بزنم؟icon_cryicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : afsaneh
افسانه جون ، وقتی نزدیک منزلتون جاهایی هست که سیناژن معرفی کرده و اصولی تزریق میکنن ، راحت ترین ، بهترین و بی استرس ترین کار اینه که اونجا بری برات تزریق کنن، البته برای احتیاط خوبه که یاد بگیری ولی خودت نزن.
الان که دیگه شکستن شیشه آب مقطره خودش یه معضلیه !
منم واقعا دیگه نمیتونم بزنم با زحمت و استرسش. باید برم یه جا که میدونم بلد نیستن بزنم !confused
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : simin , afsaneh
افسانه جان منم بیشتر اوقات خودم تزریق میکنم...ولی میدونم که کار خطرناکیه (البته پزشکم میدونه و مخالفتی نکرد، تازه راهکار هم بهم میده)
چون تسلط کافی نداریم ممکنه همش یه ناحیه تزریق رو انجام بدیم و باعث دردناک شدن محل تزریق بشه!
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : nahid , mahdi7 , afsaneh
ناهیدجان خدارو شکر درمانگاهی که تزریق سینوکس رو اصولی انجام میده تو محلمون هست ولی تو سفر که باشم اذیت میشم بخصوص که معمولا با فامیل میریم سفر منم باید یه دفعه غیبم بزنه و برم دنبال تزریقconfusedبعدم الکی کلی داستان ببافم براشونSad
سیمین جون تنها مشکلش همین دردناک شدنه محل تزریقه؟
من نمیخوام همیشه خودم تزریق کنم ولی احساس میکنم واقعا لازمه یاد بگیرم
دفعه اول خیلی سخت بود؟
اصلن نمیدونم باید چی کار کنم؟icon_cry
تو عمرم امپول نگرفتم دستمconfused
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : nahid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15