• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس در عضله ران
درود به دوستان

با توجه به اينكه 6 ماه دارم سينوكس ميزنم و راستش جاي آمپولا تو باسن سفت شده و دارو يه كوچولو درد داره با دوست خوبمون آقا رضا صحبت كردم و ايشون زحمت كشيدن چند تا لينك فيلم مربوط به تزريق آونكس خارج از قسمت باسن يعني توي ماهيچه 4 سرپا از رو و طرفين به من دادن كه با اين فيلمها سينوكس رو هم حتما ميشه توي ران پا تزريق كرد . دوس دارم دوستاني كه سينوكس يا آونكس ميزنن در مورد تزريق و درد و نوع سر سرنگ مخصوص و .....تو ي 4 سر پا اگر امتحان كردن نظر بدن در ضمن لينك فيلمهارو هم واستون ميزارم

http://www.youtube.com/watch?v=0HnVhYLk7yI
 تشکر شده توسط : Aram , SSA , مهرافروز , blue sky , eleana , saba. , omid_nejad , sange sabor , مونا89 , arezooo82
آقا احسان متاسفانه لینکی که گذاشتید ف ی ل ت ر ه:38::38::38:

منم دوست دارم بدونم طریقه تزریق به ماهیچه 4 سر ران چه جوریاست؟؟؟sad2sad2:38::38: لطفا کمک کنیدrolleyes
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : blue sky , saba. , مونا89
بچه ها برای دیدن فیلمهای یو.تی.و.ب
از این لینک استفاده کنید :
http://mar05.pc05.info/yout/index.php
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
 تشکر شده توسط : Morteza , Matilat , yaro , Aram
سلام .. من هنوز فیلم رو ندیدم ولی من خیلی وقت این کارو میکنم از دکترم سوال کردم و گفتند توی بازو و ران مشکلی نیست وچون من خودم سینووکس رو تزریق میکنم توی ران خیلی راحت بود مشکلی هم پیش نیومد .... من همون کسی بودم که قبل از مریضی به طرز وحشتناکی از آمپول میترسیدم ولی زمونه کاری کرد که حالا خیلی راحت آمپول به خودم و بقیه می زنم ... کاملا تجربی
 تشکر شده توسط : yaro , zohaa , saba. , sange sabor , مونا89 , arezooo82 , فتح اله , samiramiss
(2010/04/14, 09:39 AM)anasokot نوشته است: سلام .. من هنوز فیلم رو ندیدم ولی من خیلی وقت این کارو میکنم از دکترم سوال کردم و گفتند توی بازو و ران مشکلی نیست وچون من خودم سینووکس رو تزریق میکنم توی ران خیلی راحت بود مشکلی هم پیش نیومد .... من همون کسی بودم که قبل از مریضی به طرز وحشتناکی از آمپول میترسیدم ولی زمونه کاری کرد که حالا خیلی راحت آمپول به خودم و بقیه می زنم ... کاملا تجربی
ممنون از جوابت.يه سئوال ؟
1.نوع سرسرنگت هموني هستش كه تو پاكت سينوكسه يه عوض ميكني كوتاه و ظريف ميگيري؟
2.در چه قسمتهايي ميزني؟روي ران يا از بغل؟در ضمن موقع تزريق ماهيچه رو جمع ميكني؟
3.بعد از تزريق ماهيچه همون پات نميگيره؟
 تشکر شده توسط : Aram , saba. , مونا89
(2010/04/14, 09:47 AM)yaro نوشته است: ممنون از جوابت.يه سئوال ؟
1.نوع سرسرنگت هموني هستش كه تو پاكت سينوكسه يه عوض ميكني كوتاه و ظريف ميگيري؟
2.در چه قسمتهايي ميزني؟روي ران يا از بغل؟در ضمن موقع تزريق ماهيچه رو جمع ميكني؟
3.بعد از تزريق ماهيچه همون پات نميگيره؟

دوست عزیز .. جواب سوالاتت :
1. نه عوض نمی کنم .
2. روی ران و ماهیچه ها رو هم جمع می کنم .
3. ماهیچه های پام نمیگیره و هیچ مشکلی هم نیست .
دوستان عزیز کسی تا حالا از یه سرنگ ظریفتر برای تزریق سینووکس استفاده کرده ؟
 تشکر شده توسط : Matilat , yaro , Aram , saba. , omid_nejad , مونا89 , samiramiss
(2010/04/15, 09:33 AM)anasokot نوشته است: دوست عزیز .. جواب سوالاتت :
1. نه عوض نمی کنم .
2. روی ران و ماهیچه ها رو هم جمع می کنم .
3. ماهیچه های پام نمیگیره و هیچ مشکلی هم نیست .
دوستان عزیز کسی تا حالا از یه سرنگ ظریفتر برای تزریق سینووکس استفاده کرده ؟
منم برام هیچ عارضه ای نداشته.اصلا" گرفتگی نداره.
با همون سر سوزن سینووکسم می زنم.
البته کنار رونمو جمع میکنم و می زنم.
شاد و پر انرژی باشید.Smile
 تشکر شده توسط : yaro , omid_nejad , مونا89
salam be hame dustan,man 4 sal Avonexamo ,chon tanha budam,khodam az azole ranam tazrigh mikardam,vali chon jash fibruze shode bud,alan az basan mizanam,ke injuri rahattaram.vali vaghti be khatere oncall budan natunam beram khune majbur miisham khodam dobare az ran tazrigh konam.ke injuri sardard va darde azolanim ba'de tazrigh kheily shadidtar mishe.masalan jom'e ghabl az shedate dard natunestam shabo bekhabam,vali alaemam ba'de tazrigh az basan kheily khafif mishe.ino goftam ke age mahale tazrighetuno bekhayn avaz konin deghat konin,ke ru alaeme ba'de tazighetun ta'sir nazare.chon injuri bishtar aziiat mishin.
 تشکر شده توسط : yaro , omid_nejad , مونا89 , فاطمه درستكار
دوستان زحمت كشيدن قبلا راهنمايي كردن ولي كسي اينجا جرات زدن و يا ياد دادن نحوه تزريق روتو 4 سر ران رو نداره كه به من ياد بدهrolleyes
با دكتري صحبت كردم گفت ميتوني با توجه به حجم كم دارو از سر سرنگ انسولين استفاده كني واسه درد كمتر تزريق روي ران. كسي تا حالا اين كارو كرده؟ استريل دارو رو خراب نميكنه؟راهنمايي بفرمايييد ممنون ميشم
 تشکر شده توسط : saba. , mohammad.2368 , omid_nejad , مونا89
سلام آقا احسان
من نمیدونم با سرسوزن به این خوبی چه مشکلی داری ؟
از دو تا سر سوزن داخل جعبه ، سرسوزن نازکتر که برای تزریقه مناسب هست،سرسوزن از این نازکتر فکر نمیکنم موجود باشه.
شما مگه خودتون تا حالا تزریق نمیکردید ؟
تزریق در ران ،فرقی با تزریق در باسن نداره ، و چون آدم دید کامل داره، بهش مسلطه و امکان لرزش دست کمتره .
فقط محل تزریق، اینطور که یادمه ( اگه اشتباه نکنم ) یک وجب بالای زانو و چهار انگشت پایینتر از استخوان ران گفته شد.میشه از مراکز مجاز تزریق پرسید.
منم میخوام بدونم بالاخره تزریق در ران ایرادی داره یا نداره از نظر اثر گذاری .چون حرفهای متفاوتی شنیدم.اگه اطلاعی پیدا کردید بگید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : yaro , ahya , saba. , omid_nejad , farane , مونا89 , eleana

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال