امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تداخل دارویی
میخواستم بپرسم چه داروهایی با بتافرون تداخل دارن؟

من دیشب یه آمپول پنی سیلین 1200 و یه دگزا زدم، بعد هم که نوبت تزریق بتافرونم بود و حالا احساس میکنم پاهام یکم سفت و سنگین شده(تا حالا همچین چیزیو تجربه نکردم)
آیا ممکنه مربوط به پنی سیلین باشه؟
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : برگ 7
ساغر جان، پنی سیلین آدم سالم را از پا درمیاره. تو خیلی از کشورها مصرفش ممنوع شده. نگران نباش، انشالله به زودی خوب میشیlove51
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : ساغر , niloofary
نه ربطی نداره ساغر جان .
من چند وقت پیش دو تا پینیسیلین با هم زدم بعدش هم که تزریق بود.
هیچ تداخلی با هم ندارن ، نگران نباش love28
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : ساغر
خدا رو شکر.خوب شدم .خیلی ترسیدم
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
دکترم میگه چون ما این آمپولایی رو که میزنیم سیستم بدنیمونو تقویت میکنه نباید هیچ نوع آمپول از خانواده پنی سیلینو مصرف کنیم مگر با اجازه خود پزشک معالج در مواقع خیلی بحرانیangry2confused2
بمنم گفت که هرموقع که احساس کردی سرما خوردی آزیترومایسین بخور خوب میشی بازم تاکید کرد مگر در مواقع ضروری که خورم تشخیص بدم که پنی سیلین احتیاج داره یا نهicon_question
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : ساغر , Pooya.N
منم یه بار یه سرمای شدید خوردم و دگزا زدم و همون روز هم آوونکس داشتم هیچی نشد به دکتره هم گفتم گفت مسئله ای نیست. اما تا حالا در این مورد با دکتر خودم صحبت نکردم.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
(2012/03/24, 12:15 AM)MFhealth نوشته است: منم یه بار یه سرمای شدید خوردم و دگزا زدم و همون روز هم آوونکس داشتم هیچی نشد به دکتره هم گفتم گفت مسئله ای نیست. اما تا حالا در این مورد با دکتر خودم صحبت نکردم.
زدن دگزا و آونكس با هم:من هميشه از عوارض آونكس خيلي شكايت دارم.دكترم گفت براي 2 هفته دگزا و آونكس رو توي يه روز بزن..البته من اين كارو نكردم اما ظاهرا مشكلي پيش نمياد

تشکر شده توسط : ساغر , sargol
من تا حالا مشکلی نداشتم
پنیسیلین ( انواع و اقسام smiling ) و دگزا رو با بتافرون زدم اتفاقی نیوفتاده
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : ساغر , sargol
خوب من به عمرم دگزا نزدم نمی دونم چیه smiling
ولی آزیترومایسین و سفکسیم ، مترونیدازول ، داکسی سایکلین و یکی دو تا دیگه از چرک خشک کن های بسیار قوی حال منو به شدت بد می کنه طوری که تا یک ماه کل اشتهام رو از دست میدم و سر گیجه و حالت تهوع و ...
خلاصه همون پنیسیلین رو ترجیح می دم.
دکتر بنده هم گفتن هر سیری سرماخوردی طوری نیست برو هر دکتر عفونی ای که می خواهی آمپول بزن و ... فقط یک سری دعوام کرده بود اووووون اولاش که تازه من قرص چرک خشک کن خورده بودم.
پینیسیلین هم یک خوبی ای که داره اینه که دیگه ساعت نداره :60: یکی یا دو تا میزنی و تمام icon_biggrin قرص و کپسول رو هی بایس سر ساعت پاشی بخوری یادم میره همه درمان می پاشه به هم laughing3laughing3
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
سوالش مشخصه من الان به شدت سرما خوردم فردا میخوام برم هر دو تا آمپولو با هم بزنم میخواستم بدونم تداخلی ندارن؟
و اینکه پام از دیشب درد زیادی داره قبلا یکبار سرما زده بود اینطور درد میکرد این برای قبل از تشخیص بیماریمه میخواستم بدونم ربطی به بیماریم داره یا فقط برای سرما خوردگیه؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان