•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاری دید
من 6 ماهه که چشم چپم تاره . اردیبهشت کورتون استفاده کردم اما اصلا خوب نشدم.واقعاً کلافه شدم چون شاغلم خیلی واسم سخته
يه سوال واسه م مطرح شده در مورد اثر رانندگي روي بيماري ام اس.
تجربه شما در اين مورد چيه؟ آيا وقتي بيش از حدمعمول رانندگي ميكنيد احساس ميكنيد روي بيماريتون اثر منفي ميذاره؟ مثلا" روي بيناييتون؟ تا به حال چنين چيزي براتون اتفاق افتاده؟
salam agha hamid
manam injori misham be khosos soba bad az sobone
man yeki porsidam goft male ghorse amorele
hala nemidonam shoma ham estefade mikoni ya na
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : 360
ممنونم از نازنين جون كه با پاسخ به عنوان تاري ديد يادمن انداخت كه توي اون جواب پرسشم هست. ولي بهتر بود حميد اسم اين عنوان رو بجاي تاري ديد ميذاشت رانندگي و تاري ديدBlush
سلام من بهمن 89 پالس کورتون گرفتم چشمم که تار شده بود خوب شد الان بعضی اوقات خیلی کم تار میشه که قابل مقایسه با قبلا نیست ولی این نشونه چیه ؟ یعنی باز باید کورتون بگیرم یا طبیعی؟
 تشکر شده توسط : movahedi
نه سما جون باید تا آخر عمر همینطور باشی باهات میمونه confused2ایشالله بهتر باشی ولی اون استرس رو از خودت کم کنagreement2
 تشکر شده توسط : sama , movahedi
من 7 ماه تحملش کردم خوب نشد angry2

کورتون گرفتم 2 هفته بعد خوب شد
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
من الان چند سال هست که رانندگی نمی کنم.گواهینامه من هم چند سال هست که بی اعتبار شده.خلاص.smiling
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
سلام:من سه چهار ماهی میشه که تاری دید دارم ولی دکترم داروئی براش نمیده.میخوام بدونم آیا شما برای تاری دید دارویی میگیرین یا نه؟
سلام، برای تاری دید داروی خاصی نیست فقط اگر پالس تراپی بشید تاری دیدتان برطرف میشود چون کورتون التهاب عصب را بر طرف می کند
با توجه به تجربه ای که دارم گفتم چون در هر حمله ای که به من میشه چشمهام تار میشه و دکتر کورتون تجویز میکنه
 تشکر شده توسط : zohaa

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 34
  • بعدی