امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاری دید هنگام رانندگي
سلام به همه دوستان گلم
بچه ها يه سوال ؟؟؟
بچه ها وقتي رانندگي ميكنم موقع هايي كه مثلا 1 ساعت پيشش چشمم تار بوده به چپ راست نگاه ميكنم ( موقع رانندگي ها ) تار كه چه عرض كنم هيچي نميبينم� :-\ :-\ :-[ :-[
شمام اينجوري ميشيد ؟

(� فكر كنم راهنمايي رانندگي بفهمه مارو منع ميكنه از رانندگي بعدشم من خودمو ميكشم� :-[ :-\ :-\ :-[� )
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
حمید جان تاری دید ،مال اول آشنایی فرد با این مهمون پررو، باش بساز خودش میره ، البته بعد از تمرکز زیاد روی مطالب خوندنی یا نوشتنی� به مدت چند دقیقه یا چند� ساعت پیش میاد باید خودت رو زیاد خسته نکنی یعنی اون فعالییت هایی که گفتم مدتشون رو کم کنی ، تا این مهمون وحشی از تب تاب بیفته، بعد همه چیز به حالت اول برمیگرده.
اگه در نور آفتاب� بویژه برا رانندگی اذیت میشی از یک عینک دودی استاندارد یا یک عینک ساده با کاور دودی آمریکایی که روش میزنی استفاده کن.
نباید زیاد خودتو خسته کنی شبا به اندازه کافی بخواب ،استراحت کافی بکن ،ما حالا حالاها کارت داریم حمید دوی خوش تیپ مهربون تودل بروی ناز. : 8) Smile
حميد عزيز� من خودم ،فقط همون اوايلي كه بيماريم تشخيص داده شد تاري ديد داشتم و بعد از دو سه هفته برطرف شد.� حتما" خودت ميدوني كه تاري ديد در اثر تورم عصب بينايي ايجاد ميشه . تورم عصب بينايي هم در اثر التهابي� هست كه در مغز وجود داره ( البته درحد اطلاعاتي كه من دارم) و اين التهاب� با� خستكي تشديد ميشه. زياد خودت رو خسته نكن. اون قدر هم خودكشي نكن . كه از دست تو من بلاخره خودم ميكشم :-\ Wink
???سلام آقا حمید خوبی بابا..
من که تا حالا اینجوری نشدم با اینکه
رانندگی هم میکنم..
اما فکر کنم به مرور خوب بشه...
[color=pink][move] 8)حل میشه
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
(2009/05/23, 07:00 AM)فرشته نوشته است: حميد عزيز� من خودم ،فقط همون اوايلي كه بيماريم تشخيص داده شد تاري ديد داشتم و بعد از دو سه هفته برطرف شد.� حتما" خودت ميدوني كه تاري ديد در اثر تورم عصب بينايي ايجاد ميشه . تورم عصب بينايي هم در اثر التهابي� هست كه در مغز وجود داره ( البته درحد اطلاعاتي كه من دارم) و اين التهاب� با� خستكي تشديد ميشه. زياد خودت رو خسته نكن. اون قدر هم خودكشي نكن . كه از دست تو من بلاخره خودم ميكشم :-\ Wink

هم دكتر ام اس� هم دكتر چشم رفتم جفتشون گفتن عصب چشمت هيچ مشكلي نداره
مث حس ی عشق تازه بودی
سلام
خوبی داش حمید؟
منم چشمام همین حالتی می شد یعنی وقتی به راست وچپ نگاه می کردم چشام مثل زمانی که پلک میزنم هی قطع و وصل می شد(یه اسم خاصی هم داره)
ولی الان کاملا خوب شده
تو هم� با این وضع بهتره اصلا رانندگی نکنی
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
(2009/05/31, 01:54 AM)MORI_AZG نوشته است: تو هم� با این وضع بهتره اصلا رانندگی نکنی

بهم بگي بمير قبول ميكنم ولي رانندگي نكردن رو نه !!
از 2 سالگي عشق رانندگي بودم و هستم و خواهم بود
اندازشم بگم ؟� ;D
دوست دارم تو ماشين بميرم� :-\
مث حس ی عشق تازه بودی
سلام
حميد جون ديگه هيچوقت هيچوقت از مردن حرف نزن
حميد جون منم موقع رانندگي گاهي چشمام تار مي شه يعني اگه يه ذره از چراغ فاصله داشته باشم اعدادشو تشخيص نمي دم
ولي اينطوري تا حالا نبودم عزيزم بهتر يه ذره به خودت استراحت بدي سعي كن شبها زودتر بخوابي
ايشائالله زود زود خوب مي شي . حميد خواهش مي كنم مواظب خودت باش.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
حمید تجربه من میگه بهترین دوای تاری دید صبر کردنه
یعنی باید صبر کنی خودش درست بشه
بعدشم من چشمام زود عادت میکرد به اون حالت جدیدش ... یعنی بعد از ۳ ۴ روز یادم میرفت که چشمم تار میبینه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

hamid jun,fek konam esme ampulet Tetracosactide,bude.bara man ham doctoram 2dore neveshte,be omide inke karam be gereftane pulse nakeshe,ke har 2 baram akharesh majbur shod pulse corton bede.ye no' adreno corticotropine senaee hast.ghodade adrenal ro tahrik mikone cortone bishtari besazan.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاری دید khatoon25 331 190,775 2019/03/31, 10:44 AM
آخرین ارسال: mahshad
  درد چشم هنگام اشك Matilat 10 15,795 2010/08/27, 02:44 PM
آخرین ارسال: Matilat

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان