امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر ویتامینهای سفارش شده رو روند ام اس؟
دکتر منم فقط ویتامین D بهن داده
یکبار هم کلسیم داد همین
 تشکر شده توسط : نازلی
این یک تجربه شخصیه برای استفاده از مکمل ها-به هنگام استفاده از قرصها اب زیاد مصرف کنید-به خاطر تنظیم گردش خون-تنظیم سیستم ایمنی-راحتتر کار کردن کلیه ها ومعده و سیستم گوارشی
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : نازلی
من 1 مدت مخمر آبجو میخوردم ... ویتامین B داشت و واسه پوست و مو هم خوب بود
منتها دیگه وارد نمی کنن گویا .. confusedconfused
ویتامین د هم هفته ای یکبار باید بخورم اما متاسفانه یادم میره angry2angry2angry2
فولیک اسید هم نمیدونم چیه هربار میرم 1 مشت دکترم مینویسه :|
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
[سلام ،امگا 3 خوبه بخصوص برای افراد چاق باعث باز شدن رگها واحساس شادی میشه من اگر قرص هم نخورم یک قاشق روغن بزرک می خورم که 3 برابر ماهی امگا3 داره،ویتامین ِD3 هم که اثبات شده است بدن و حرکات و تعادل ام اسی ها رو افزایش می ده،ویتامین E نخور اگه آزمایش خونت کمبود نداره ،کتاب غلبه بر بیماری ام اس رو بخون مفیده.[/size]']
سلام
میگم کدوم از اعضا این ویتامینهای سفارش شده رو استفاده میکنه . چه مدته استفاده میکنید؟
آیا تو روند ام اس تاثیر دارن و دلیل تاثیرش چیه؟اگه نظر پزشکو در مورد این ویتامینها بگید ممنون میشم؟
امگا3
ویتامینD
ویتامینE
[/quote]
وای من بعدازخوندن این نظراچقدرگیج شدم !!!!!!!!!icon_cryدکترمن تازه این دفعه بعداز2سال به من ویتامین d3داده که اونم گفت هفته ای یکی بخور
اما اینجا دیدم همه میگن انگا3و6میخورن Confusedیعنی منم ازداروخونه بگیرم وخودم شروع کنم خوردنشو یا نه؟!!!!!Huh
منم ویتامین D داده دکترم.50000 واحد هفته ای یه دونه
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
دکتر من که هر دفعه ی ویتامینی میده اما بیشتر سنترم و اپتی وومن که ترکیبی از همه ویتامین هاستsmiling
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
من امگا 3 کلسیم و ویتامین E مصرف میکنم دوهفته 1بارم 1آمپول d3 و یه آمپول ترکیبی ب کمپلکس ب12میزنمagreement2
 تشکر شده توسط : برگ 7
(2014/04/14, 08:19 PM)barq نوشته است: [سلام ،امگا 3 خوبه بخصوص برای افراد چاق باعث باز شدن رگها واحساس شادی میشه من اگر قرص هم نخورم یک قاشق روغن بزرک می خورم که 3 برابر ماهی امگا3 داره،ویتامین ِD3 هم که اثبات شده است بدن و حرکات و تعادل ام اسی ها رو افزایش می ده،ویتامین E نخور اگه آزمایش خونت کمبود نداره ،کتاب غلبه بر بیماری ام اس رو بخون مفیده.[/size]']
سلام
میگم کدوم از اعضا این ویتامینهای سفارش شده رو استفاده میکنه . چه مدته استفاده میکنید؟
آیا تو روند ام اس تاثیر دارن و دلیل تاثیرش چیه؟اگه نظر پزشکو در مورد این ویتامینها بگید ممنون میشم؟
امگا3
ویتامینD
ویتامینE
[/quote]

روغن چی؟؟؟
هرگز کوتاه نخواهم آمد حتی اگر سقف آسمان از قامتم کوتاهتر شود !
روغن بزرک اگه اشتباه نکنم همون روغن تخم کتان و میلین هم از همین جنس هست.
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : برگ 7 , Ermia

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثیر منطقه جغرافیایی بر ام اس farda20032020 9 5,478 2015/04/07, 04:51 AM
آخرین ارسال: farda20032020
  آیا ام اس میتونه رو خانه دار بودن تاثیر بذاره؟؟ MMy 27 14,428 2014/07/16, 01:16 AM
آخرین ارسال: HannahZ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست