امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تأثیر بالقوه دارچین در درمان مولتیپل اسکلروزیس (ام.اس)
تشگر از زحمات شما کفش کهنه دربیابان نعمتی است
نقل قول: یک دانشمند علوم اعصاب در دانشگاه راش به کمک مالی موسسه ملی بهداشت (NIH) برای ارزیابی اینکه آیا دارچین ، ادویه و مواد طعم دهنده غذا ، ممکن است روند مخرب بیماری ام اس را متوقف کند،کارهای تحقیقی خود را در این زمینه شروع کرده است.
NIH حدود 750،000 دلار به تحقیق دوساله در خصوص اثر دارچین بر روند بیماری ام اس اعطا خواهد کرد.

سلام همدم عزیز ضمن خدا قوت از بابت زحماتی که در خصوص ترجمه و اطلاع رسانی می کشیicon_question
الان حدود دو سال و نیم از ترجمه این متن گذشته . میخواستم اینو بپرسم که خبری از نتیجه این تحقیق نداری؟confused2

یه پیشنهاد به دوستانی که زحمت اطلاع رسانی شروع چنین تحقیقاتی رو میدن ، اگه بتونن پیگیر نتیجه تحقیقات بشن خیلی عالیه. و با این کار لطفشون رو تکمیل میکنن. یا حتی بقیه دوستان پیگیر اخبار مرتبط بشن. یه متنی که ترجمه میشه سریع میایم متنهای مشابه اون رو زیرش میذاریم که یه چیزی هم ما گفته باشیم ... ولی اگه الان پیگیر تحقیق دکتر کالیپا دا پاهان بشیم و نتیجه تحقیقش رو همینجا بنویسیم خیلی ارزشمنده.
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : minoshka , SSA , elham 66 , zenith , nilo0far , nahid
یک روش خوب برای مصرف روزانه دارچین:3 یا 4 چوب دارچین را به اضافه 1 یا 2 قاشق پور زنجبیل(اگه تازه اش بود چند تیکه کوچک)چون زنجفیل می کنید هم خیلی واسه ما خوبه در مقداری آب به میزان 2 لیوان به مدت 15 دقیقه می جوشانید بعد صاف می کنید و با 1 قاشق عسل میل می کنید.
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : neda.n , ابراهیم , SSA , neghar , دل آرام , elham 66
دارچین را همچنین می توانید همراه چایی مصرف کنید. من وقتی می خورم تاثیر مثبت می گیرم
آجر میچینم روی هم...
دور تا دورٍ بودنم...

آنقدر که دیواری شود...

تا هیچ احساسی...

نتواند سرک بکشد...

و سر به سرم بگذارد!
 تشکر شده توسط : دل آرام , elham 66 , OMG!
زیاد خوشم نمیاد ازش! ولی چون شما می گید چشم مصرف می کنیمagreement2

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : محبوب64 , neghar
من عااااااااشق عطر وطعم دارچینم خیلی دوستش دارم
یعنی دارچینم منو دوست داره؟؟؟؟؟icon_cryicon_cry
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : OMG! , neghar
(2014/01/18, 10:45 PM)راز(Reihane) نوشته است: من عااااااااشق عطر وطعم دارچینم خیلی دوستش دارم
یعنی دارچینم منو دوست داره؟؟؟؟؟icon_cryicon_cry
حتما داره که برای بیماریت اینقدر مفیده icon_question

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : neghar , ghaside
منم شنیدم دارچین برای کنترل بیماری مون خیلی موثره
بخصوص تازه اش
میتونیم توی غذاها هم ازش استفاده کنیم منتهی آخرهای پخت غذا دارچین رو اضافه می کنیم تا خاصیتش با گرمای زیاد از بین نره
وااااااااااااااای چایی دارچینی که عاشقشم اونم دهه اول محرم wink2
اصلن من به عشق همین چای دارچینی، ایام محرم میرفتم توی خیابون love28
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
 تشکر شده توسط : ostad2000
من از دار چین تو چایی اگه بخوام بخورم استفاده میکنم
دارچین گرمه من میخورم سرحال میشم
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : Amir
تا اونجا که من مطالعه کردم و اطلاع دارم طبع دارچین گرم و خشکه و طبع خشکم برا ام اس مضرهHuh
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروی جدید می تواند آسیب‌های عصبی مولتیپل اسکلروزیس(MS) را معکوس ن� hamdam 1 3,472 2019/06/08, 03:46 PM
آخرین ارسال: ماری تنها
  بیماران مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس در معرض خطر پایینی ازسرطان قرا hamdam 3 4,348 2018/11/19, 11:27 PM
آخرین ارسال: ناهید کاشانی
  شربت سینه ممکن است به درمان ام اس کمک کند esmaeil 35 27,682 2016/12/31, 12:57 AM
آخرین ارسال: Aydanima
  دارو ی آنتی اکسیدان برای درمان ام اس نوید بخش است hamdam 4 6,413 2015/12/03, 09:15 AM
آخرین ارسال: ساسان
  تصویربرداری جدید نانوممکن است منجر به درمان های جدید بیماری مولت hamdam 1 4,633 2015/07/13, 09:05 AM
آخرین ارسال: niloofary
  بهترین ویتامین ها برای کمک به درمان ام اس شيدا رها 12 19,753 2015/06/26, 10:28 PM
آخرین ارسال: مهوش
  بازسازی میلین در بیماران مبتلا به مالتیپل اسکلروزیس رامنا 7 7,518 2014/09/13, 05:52 PM
آخرین ارسال: sia
  تست تنفس روشی پیشرفته برای تشخیص بیماری مولتیپل اسکلروزیس (m.s) hamdam 9 10,586 2014/04/15, 07:04 PM
آخرین ارسال: آرزو
  هدف دارویی جدید برای درمان مولتیپل اسکلروزیس(MS) و بیماری آلزایمر hamdam 5 6,580 2014/04/01, 03:12 PM
آخرین ارسال: سمیرا
  یک درمان 2500 ساله زندگی من را نجات داد ! warrior 8 6,319 2014/03/31, 09:00 PM
آخرین ارسال: hania

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان