•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی و کرختی یک طرف بدن
(2012/08/08, 11:58 AM)marmar30 نوشته است: ممنون نوشین جان.
ولی من نمی دونم چکار باید کنم. یعنی می خواستم بدونم راهی هست این حس رو تو بدنم با قرص یا داروی دیگه ای از بین ببرم؟

خود درمانی نه!
منم خرداد ماه یه مقدار کمرم سمت چپ بیحسی داشت ام آر آی دادم هیچ پلاکی اضافه نشده بود با 5 تا قرص-بعد از یه هفته خوب خوب شد
نگران نباش فکر میکنم برای گرماست

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : marmar30 , movahedi
(2012/08/08, 11:58 AM)marmar30 نوشته است: ممنون نوشین جان.
ولی من نمی دونم چکار باید کنم. یعنی می خواستم بدونم راهی هست این حس رو تو بدنم با قرص یا داروی دیگه ای از بین ببرم؟

عزیز این حس ممکنه بعد از مدتی خود به خود هم خوب بشه ولی من باز هم تاکید می کنم تصمیم گیری رو به عهده دکترتون بذارین
 تشکر شده توسط : marmar30
هزار تا ممنون از راهنماییهاتون. برام دعا کنید. ایشاالله یه دکتر دیگه هم میرم ببینم چی میشه.
 تشکر شده توسط : movahedi
پای راستم بی حس میشد...جوری که دیگه تکونش نمیتونستم بدم....اختلال حرکتی در سمت راست بدنم داشتم
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , movahedi

من یه مدت در حد خودکشی کار کردم بعدش دستم بی حس شد . دکتر گفت حمله نیس.
گاباپنتین 300 داد . با قرص کاربامازپین . گفت هر شب نصفشو بخور هر وقت خوب شدی قطعش کن . 2 تا خوردم ( یعنی 4 شب ) خوب شدم

هرگز کوتاه نخواهم آمد حتی اگر سقف آسمان از قامتم کوتاهتر شود !
من دست و پا و گردن و چشم راست و نیمه راست سرم اغلب بیحسی و درد دارهicon_cryاصن نرمال نیستم منconfusedولی کسی جز همسرم نمیدونهconfused2
من الان ١٨ روزهconfused2 كه هر دو پام تا زانو كاملا كرخت و بي حسه ، دكتر گفته حمله جديده ، خيلي بده ، تا حالا انقدر با ام اس مشكل نداشتم ازش بدم اومده ، حتي فعاليتهاي روزمره هم خسته ام ميكنه ، تو را خدا يكي بگه اين بي حسي چند روز طول ميكشه ؟
فقط ورزش آروم با شنا در آب ولرم در کنار سایر فاکتورها مانند کاهش استرس ها و بی تفاوت شدن نسبت محیط اطراف کمک کننده است ولی درمان قطعی نیست
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : movahedi , mari
بچه ها یه سوال خیلی نگرانم بابتش
روی پای چپ نامزدم یک ماه بیشتره بی حس شده
و قرص های دپاکین و نورتیپیتیین و الپروزولام مصرف میکنه و هر روز سر درد شدید داره
با حال روحی که داره دوباره پیش دکترش نمیره و میگه بی فایده س
این اوضاع بهتر میشه؟؟نگرانم
این وضعیت برا شما ها هم پیش اومده؟confused2
بیماری ام اس اشکال مختلفی دارد
باید پیش یک دکتر دیگه هم بروید
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 14
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: