•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی و کرختی یک طرف بدن
آره منم اولین بار سمت راست بدنم بی حس شد Sad
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
برای من حمله سوم هر دو طرف بدنم از نوک پا تا زیر سینه بی حس بود البته در مدت 6ماه 3تا حمله داشتم ولی خداروشکر الان حالم خوبه
زندگی باوری میخواهد از جنس امیدicon_question
 تشکر شده توسط : بابک57 , سمانه میم
(2011/12/17, 03:18 PM)مهسا24 نوشته است: برای من حمله سوم هر دو طرف بدنم از نوک پا تا زیر سینه بود
منم دقیقاً همینطور شُدمangry3

عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
 تشکر شده توسط : seyyed reza
ام اس بیشتر مواقع سمت چپ بدن منو اذیت میکنه
مثلا بی حسی دست و پای چپم یا لرزش شدید دست چپمangry2
Together we stand
Divided we fall
سلام دوستان من از اول بی حسی وتو دست و پای چپم داشتم اما الان دو هفته میشه که هردو تا پام تا زانو کلا بی حس میشه البته بگم که بخاطر درد شدیدی که بعد تزریق داشتم الان یه جلسه است که تزریق نکردم و قصددارم دیگه تزریق او ادامه ندم
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : yummy
من خدا رو شکر تا حالا این حسو تجربه نکردم.فقط یه دفعه بعد از یه شوک عصبی دست چپم کم زور و توان شد و درد شدیدی داشت.عضله هاش همه گرفته بود.ولی دیگه نشدsmiling
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
چند روزی هستش مرتب سمت چپ سرم دردمیکنه وتیرمیکشه بعضی وقتا پای چپ ودست چپم هم بی حس میشن تا بحال اصلا" تا این حد از دست ام اس ناراحت نبودم حتی اگه هم بودم دوره ش خیلی کم بوده ولی نمیدونم چیکار کنم علت چیه ؟ آیا به نظرتون حمله حساب میشه یا مشکل از ناراحتی اعصابمه درطول روز چندین بار اینجوری میشمو خوب میشم! ممنون میشم کمکم کنید .
سلام صدف جون منم مشکل تو رو دارم نمیدونم چه کار کنم
من هر دو پاهام بی حس شد. قرینه بود ..... حمله اولم دکتر ها تشخیص دقیق ندادن جز دکتر خودم . بعد چند سال چشمم شد کاش 1 طرفم میشد تا زود تر میفهمیدم. همه گفتن از اعصاب است. خدا نسل دکتر های بی سو اد و بر داره...............
 تشکر شده توسط : غزل
سلام. بی حسی که شما ازش صحبت میکنید خصوصا با سردرد اگه همراه باشه میتونه ناشی از کم خونی باشه. از علائم شایع فقر اهن و ویتامین ب 12 مور مور و خواب رفتن و بی حسی اندام های حرکتی و سردرد یک طرفه عنوان شده. من با پروتکل قدیمی سازمان جهانی بهداشت و FDA در مورد کنترل ام اس از طریق غذا و دارو و مکملهای ویتامین بیشتر موافق هستم . اصلا این علائم به دلایل غیر عصبی به وجود میان. از عوارض مصرف اینترفرونهای بتا یکی کم خونیه. متاسفانه پزشکان به صورت اساسی دارو نمیدن فقط سعی دارن علائم رو به صورت فوری و سطحی برطرف کنن و اسمش رو میگذارن درمان! پیشنهاد میکنم شما به یک پزشک متخصص داخلی و یا فوق تخصص خون مراجعه کنید و بدون اینکه عنوان کنید بیمار مبتلا به ام اس هستید درخواست تجویز آزمایش کنید. با درمان علت علائم نیازی به نگرانی از بروز اونها نیست. موفق باشید.[/align]
برای اولین بار تولد را درک کنید فرصتهای ناب تکرار نمی شوند. من امشب هفت شهر آرزوهایم را گم کرده ام. اینجا ستاره ها پنهان شده اند. تا به خویش آمدم تمامم تباه شد........

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 14
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: