امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من و دکترم با ام اس
دوست جدید تمام داروهای ام اس در ایران موجود هست خداروشکرwink2
ناهید جان من فهمیدم دکترم چرا اون سوالارو نپرسید... البته اگه دکتر شمام دکتر عظیمی باشن، چون تو همایش هم گفتن وقتی بیمار با همراهش بیاد مثلا اگه راجع به مشکل حافظه بپرسه اون همراه غیر از اقوام درجه ۱ از مشکلش سوءاستفاده میکنه... دقیقا من ی بار با دخترخاله ی محترم رفتم و حس کردم این مورد رو... یا شاید هم دیدن که این سوالا از نظر روانی باعث بشه بیشتر فکر کنیم بهشون و حساس بشیم و از ترس اینکه مبادا اتفاق بیفته، بدتر سرو کله اشون پیدا بشهsmilingSleepy
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : silent , nahid
سلام دوستان خوبم
من در ابتدا نزدیک یکسال اول تشخیص بیماری یه دکتر خیلی خوب و مهربون داشتمlove28love28 که هنوزم دارم ولی رفتن خارج rolleyesrolleyes
الان یه دکتر خوبه دیگه دارم که از سیر بیماریم راضین که با وجود شوک های زیاد و مشکلات روحی و اضافه شدن پلاک ولی فعال نبودنشون حالم خوبه .
ولی از خودم اصلا راضی نیستن همواره منو به راه راست هدایت میکنن Dash2ولی من جدیدا هدایت پذیر نیستم laughing3laughing3laughing3
دفعه اخری که رفتم دکتر نزدیک 20 روز پیش خانم دکتر از مشکلات قبلیم پرسید که شکر خدا خوب شده بودم ولی بازم معاینه کرد تا مطمئن شوند در مورد حافظه هم بهشون گفتم ، گفتن باید مسائل سخت ریاضی حل کنی و به مغزت بیشتر فشار بیاری confused
گفت چشات وضعش خرابه ضعیفه
خواهرم هم کاملا منو لو داد Dash2
کلا باید بگم منو دکترام و ام اس چهارتایی باهم عالی هستیم Smile (16)
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
دوستان من یه سوال دارم اما مثل همیشه نمیدونم تو کدوم انجمن و تاپیک مطرح کنم smiling
کسی از بچه های سایت هست که بدنسازی کار کنه .من با باشگاه رفتنم باعث شد کع بهم حمله دست بده و بفهمم که ام اس دارم .الان میخوام ببینم میتونم برم دوباره باشگاه یا نه ؟ دکترم میگه نری بهتره اما خیلی دوس دارم . یه سوال دیگه اینکه تزریق سوماتروپین رو ام اس میتونه تاثیر بذاره ؟ ممنون میشم کمکم کنین دوستان

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان