امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد کتف و گردن - سنگینی گردن
(2015/05/31, 11:52 AM)tinookhe نوشته است: من پلاک گردنی دارم تمام پلاکهای مغزم خاموشه اما همش حمله میشه به نخاع گردنم ایاعلتش میتونه فشاریاخستگی برروی این قسمت باشه? یکم موقع راه رفتن قوزمیکنم وشبهاهم زیرسرم کوتاهه نمیتونم بخابم بایدچیکارکنم? اولین حمله مهره3و4
دومیش5و6sad2کسی راه حلی داره بگه مچ دستمم دردداره
درازکش باتبلت کارمیکنم زیادددد

من همیشه گردن درد دارم که دکتر گفته بخاطر پلاکهای گردنیته اما تجربه خودم میگه هر چی خسته تر میشم گردن دردم بیشتر میشه وقتی ی مدت کار کمتری انجام بدم بهتر میشه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
دکتر منم گفته که پلاک های مغزم جای خوبیه اما پلاک گردنم مثل اینکه هم بزرگه هم جای بد...
من اولش هم مریضیم با درد فوق العاده شدید گردن شروع شد الانم مدام گردن درد دارم گردنم خیلی سفت میشه گاهی اوقات که حتی بلعیدن لقمه هم برام سخت میشه خیلی اذیت میشم الانم که مشکل سنگینی قفسه سینه و تنگی نفس هم دارم متاسفانه
بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
Sad 
سلام
من خيلي وقته درد كتف و گردن دارم و كارهاي ثابت مثل پشت ميز نشستن و سبزي پاك كردن و كتاب خوندن كه انجام مي دم پشتم مي گيره و سوز مي كشه از درد قشنگ خشك مي شم يه دكتري هم چند سال پيش بهم گفته بود مهره ٤ و ٥ گردنت رو هم ساييدگي داره فكر كنم آرتروز گردن گرفتم
مي خواستم بدونم كسي تجربه مشابه داشته يا ديده؟
مي شه لطفا راهنماييم كنين چه كاركنم؟ دردش عاجزم كرده
مرسي
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : i_am
لیلی جان من هم درد توی گردن رو زیاد دارم پیگیری که کردم بخاطر اینِ که پلاک نخاعی دارم
میدونم فیزیوتراپی کمکتون میکنه ولی من برای ناحیه گردن انجام ندادم
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : i_am , silent , leili-asmaneh
سلام . من درد گردن 2و3 سال دارم که میرم فیزیوتراپی آخرین ام آر آی که زده بود در سرویکال هیچی نیست و تمیزه ولی فیزیوتراپی رو هفته ای یکبار سعی میکنم برم ولی بدون گرمای اشعه و خیلی خیلی تاثیرش خوبه. حتما بریدو 2 سال پیش که چند ماه مداوم رفتم و خوب شد ولی چون میدونم برمیگرده هر هفته میرم و اوضاع گردنم خیلی خوبه.
 تشکر شده توسط : silent , leili-asmaneh
دوستان من امروز دسترسی به دکترم ندارم متاسفانه
کسی میتونه محبت کنه و کمکک کنه ؟
من از دیروز گردنم و شونه ام کاملا گرفته تا به حال درد گردن به این صورت نداشتم انگار منقبض شده گردنم توی یه حرکتهایی وحشتناک درد میگیره حتی لقمه غذا قورت میدم آب می خورم واقعا نمیتونم بگم اصلا چه جوری درد میکنه نمیشه توصیف کنم هیچ حرکتی نداره گردنم دردش هم آزاد دهنده شده باید چیکار کنم ؟
بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
عزیزم فقط که یه دکتر توی شهر نیست ، برو پیش یه دکتر دیگه که از این درد راحت بشی.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سنگینی ، ضعف ، بی حسی و کرختی پاها # پریسا # 125 89,346 2021/04/03, 01:22 PM
آخرین ارسال: M_ab
  خواب رفتگی سر، سوزش و گزگز و یا سنگینی سر sargol 17 172,127 2019/11/13, 10:56 PM
آخرین ارسال: Shaparak..
  ضعف و سنگینی دست آزیتا 7 17,403 2017/09/02, 10:37 AM
آخرین ارسال: حامد 67
  وجود پلاک گردن yavarahmad 3 17,246 2016/05/31, 07:23 PM
آخرین ارسال: 71shahab
  ضربه به سر و گردن nojan.mrs01 0 1,816 2014/09/29, 08:28 PM
آخرین ارسال: nojan.mrs01

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست