امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالاخره نگار هم فرشته شد
انشالله هر چي كه صلاحه بشه مهدي جان .... icon_question
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , پویش , شفا یافته
مهدی جان استوار باش و محکم
اونائی که 10 سال ، 15 سال، بعضی ها هم بیشتر از 20 ساله که دارن با ام اس دست و پنجه نرم میکنن با این روحیه تو نمیتونستن دوام بیارن
خودتو جای اونا نذار ، از اونا الگو بگیر
روحیه قوی به شعار نیست به عمل خودشو نشون میده
فقط به خدا توکل کن
ما هم دعا میکنیم
ولی اول خودتون باید آماده مبارزه باشین
هر کاری از ما که بر بیاد در خدمتت هستیم داداش
یه مسافرت خیلی خوبه حتما یه زمانی رو خالی کن برو مسافرت

!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : mehdernet2 , Ghost , paeeze , mari , نازلی , پویش , nahid , شفا یافته , parisa2011
آقا مهدی نمیدونم چی بگم.
میدونیدآخه با دیدن عنوان شمابرای تاپیک سقف اتاق روی سرم خراب شد.
اما وقتی که تاپیک بازشدومتن رو دیدم نمیگم خوشحال شدم ولیکن تا چندلحظه مات موندم.
آقا مهدی قوی باشید وبه خداوندتوکل کنید.
هیچ کارخدا بدون حکمت نیست.
به نظر من نگارجان انسان خوشبختی است چون خدای بزرگ همراه خوبی چون شمابهش داده.پس تا آخرهمراه وهمدلش باشیددرتمامی لحظات ولیکن بدون انتقال استرس وترحم که برای تمامی انسانها بدترین برخورد است.به زندگی عادی خویش ادامه دهیدوام اس را با یاری وهمدلی از پا درآورید.
بازهم خوشحالم که افکارآشفته ام درمورد عنوانتان درست نبود.
سرزنده ودلشاددرسایه حضرت حق
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : nahid , mehdernet2 , Ghost , شفا یافته , roya-n , سهند
البته این حالت شما طبیعی هست. همه ما اولش که فهمیدیم ام اس داریم، احساس مشابهی داشتیم.
البته من خیلی خوشحالم که خودم بیمار شدم چون تحمل اینکه عزیزانم مشکلی داشته باشند را نداشتم. در مدت پیشرفت بیماریم خانواده ام خیلی بیشتر از من اذیت شدند. پس باز هم به شما حق میدم.

اما آقا مهدی ام اس اون فکری نیست که شما ازش میترسید. همه اولش به فلجی فکر میکنند اما بهتون اطمینان میدم که 100% قابل پیشگیری هست.
آخرین آماری که همین چند روز پیش از تلویزیون شنیدم این بود که سالانه 250هزار نفر در اثر تصادفات رانندگی دچار نقص عضو و ضایعه نخاعی میشوند. اگر این آمار را با احتمال فلجی ام اس مقایسه کنیم، این احتمال در ام اس نزدیک صفر میشه.

این را به فال نیک بگیرید در زندگیتون. حتما در آینده متوجه اثرات مثبتش خواهید شد. هیچ چیز در زندگی ما بی حکمت نیست.

در ضمن، بنظرم اولش که آدم متوجه بیماریش میشه فقط یک تذکر هست. پس باید نوع زندگی را تغییر دارد. مهمترینش تغییر عادات غذایی هست.

زندگی عادیتون را ادامه بدید. هیچ اتفاقی نیفتاده. اون چیزی که شما را ناراحت میکنه، فکر خودتون هست. شما با یک اسم، برای خودتون تصویر ذهنی ساختید و اون تصویر آزارتون میده. پس فکرتون را عوض کنید و از زندگی عاشقانتون لذت ببرید.

و در آخر باید بگم ام اس یک بیماری صعب العلاج یا لاعلاج (در عربی) و غیر قابل درمان (در فارسی) یا درد بی درمان (در زبان عامیانه) یا اتوایمیون (در پزشکی) نیست.

ام اس یک بیماری خیلی ساده هست که در اثر عامل بسیار ساده ای پیش میاد و به سادگی قابل درمان هست.

بزودی این را به دنیا هم ثابت خواهم کرد.icon_biggrin
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , parisa2011 , Ghost
داداش من تا این تایپینک باز بشه سکته زدم.دستام یخید.
اگه شما تو آرامش کامل باشید نگار خانومم به این مسئله کم کم عادت می کنن رفتارتون و تغییر ندین لطفا چون اگه ببینه شما ناراحتین -اون بیشتر ناراحت میشه.قوی باشین و بذارین قوی بودن و از شما یاد بگیره.بذارین همیشه به خاطر نوع رفتارتون تو ذهنش خاطره خوشی باشه.
این گلها هم تقدیم نگار جووووونlove51love51love51love51love51love51
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , Ghost

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست