•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا امکان این وجود دارد که پلاک ها از مغز و نخاع به طور کامل پاک شون
سلام عزیزم منم اول که ام اس مو تشخیص دادن پلاکهام زیاد بودن ولی بعد چند سال که ام ار آی گرفتم دکترم گفت خیلی کم رنگ شدن البته حالمم خیلی بهتر شده wink2wink2
 تشکر شده توسط : visko
منم تو ام آر آی آخری دکترم گفت یه تعداد از پلاکات از بین رفته....از اول هم پلاکای من خاموش بودن!!
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : sooorooosh
خب فرناز جان اگه در نخاع داشته باشی یعنی اینکه مشکل .... داری
ولی اگه در مغز باشه با توجه به جاهاییکه دیملینه شده روی سیستم عصبی و جسمی تاثیر میذاره
و اگر در گردن ونخاع باشه یه سری مشکلات دیگه ایجاد میکنه
ولی اگه در نخاع دمیلینه شده حتما عودتون از پا بوده و روی تعادل و.... تاثیر گذاشته و هنوزم روشن هستش درسته؟

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : simin , فرناز
(2010/08/21, 10:12 AM)montazer نوشته است: سلام می خواستم ببینم ممکنه پلاک ازبین بره ،یعنی ممکنه بدن اونو ترمیم کنه؟من آغاز تشخیص بیماری ام آر آی گرفتم ولی دوباره نگرفتم ببینم چقدر تفاوت کرده،دکترم گفت فرضا سه چهار تا پلاک اضافه شده باشه فکرتو درگیر نکن ونذاشت دوباره عکس بگیرم ،ازدوستان میپرسم شده در عکس جدید پلاکی رو حذف شده ببینید؟

عزیزم پلاک وقتی بخواد از بین بره اوول کم رنگ میشه به اصطلاح ِژله ای و بعد از بین میره
 تشکر شده توسط : aarnika
(2013/07/15, 10:29 AM)yas نوشته است: خب فرناز جان اگه در نخاع داشته باشی یعنی اینکه مشکل .... داری
ولی اگه در مغز باشه با توجه به جاهاییکه دیملینه شده روی سیستم عصبی و جسمی تاثیر میذاره
و اگر در گردن ونخاع باشه یه سری مشکلات دیگه ایجاد میکنه
ولی اگه در نخاع دمیلینه شده حتما عودتون از پا بوده و روی تعادل و.... تاثیر گذاشته و هنوزم روشن هستش درسته؟
خانم اینا رو که میارید از کجا میارید؟
به قرآن دو نفر میان میخونن میبینن مسخرمون میکنن.اگر در نخاع باشه مشکل پایی بوده از پا بوده؟چه ربطی داره؟
من آدم میشناسم پایین نخاع در گیره فقط مشکلات احتباس داره. مثل چیز هم راه میره.
اصلاً سیستم اعصاب اونقدر گستردن که ربطی به تحریک کجای مغز نداره اصلاً.
ممکنه خود غلافها مستقیم تخریب بشن. خواهش میکنم مطلبتون رو با اطلاعات بزنید
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : visko , DavidBili , saeid , hamid , hessam , paeeze
سروش خان انگار نشستی تا اسم یاس میاد میپری وسط که در مورد پستاش اظهار نظر کنی
اقای نسبتا تازه نفسی دوساله مریض شدی من 6-7 ساله مریضم درسته خیلی ازمشکلاتش رو ندارم ولی بهرحال یه ام اسی هستم
و تمام این چیزها رو هم دکترم بهم گفته هم توی کنگره شرکت کردم هم.... اطلاعاتی که هرفردی باید داشته باشه

من گفتم در زمان عودش نخاع خب برو بخون که دمیلینه بشه مشکلات تعادلی رو ایجاد میکنه در مغز باشه نه بقول اقای کاکاوند میگه ام ار ای من مغزم کلا سفیده بمنظور اینکه دیملینه شده خیلی همین پلاکهای دملیلینه ولی میبینیش که ولی دوستانی بودن که فقط یک پلاک در گردن یا نخاع بوده ولی ....
در هر کسی متفاوت هست منم از ایشون پرسیدم درسته نه از شما

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
آقای کاکاوند دویک داره- شما یا دویک رو نمیشناسی یا منو مسخره کردی.
دویک پلاکهای عرضی نخاع هست. ایشون نخاعشون خیلی صدمه دیده.من ام ار ای ایشون رو دیدم. میتونید زنگ یزنید سوال کنید.
انقدر هم بیکار نیستم که نشسته باشم گیر به گفته های شما بدم.
هیچ پلاکی هیچ جای سیستم مغز و اعصاب نمیتونه نشون بده چه مشکلی قراره به وجود بیاد. شخصاً کسی بودم که با سه پلاک تو سرم بود در اولین اتکم پام رو زمین کشیده میشد. سرویکال کوردم((راهرو نخاعیم)) هنوز پاکه
پس سفسطه نکنید لطقاً
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : hamid , hessam
آقا دعفا نکنین من یه پلاک تو گردن داشتم

* دویک ندارم
* مشکل تعادل نداشتم/ندارم
*مشکل احتباس و اینا نداشتم /ندارم
*مشکل پایی نداشتم /ندارم
*کلا مشکلی نداشتم /ندارم

از روی جای پلاک ها و اینکه فلان جا باشه حالا فلان مورد پیش میاد نباید نظر داد چون برای خودم پیش اومده بود که کف یکی از پاهام + روی ران همون پام بیحس بود به مدت چند روز -خیلی سطحی نه کلا بیحس .دکترم گفت 90 درصد یه پلاک تو نخاع پشت قفسه سینه داری رفتم ام آر آی دادم دیدم همچین چیزی نیست که هیچ اونی هم که تو گردن بوده کلا پاک شده

اینا رو نمیخواستم بنویسم ولی خواستم بگم مثال نقض زیاد وجود داره و هیچچچچچچ دکتری نمیتونه 100 % به بیمار یا تو کنفرانس بگه حتما فلان طوره!
اگه یه جامعه آماری خوبی داشته باشیم و همه با صداقت جواب بدن میشه با شبکه عصبی Heartیه همچین چیزی رو پیش بینی کرد و خیال دکتر و مریض ها رو هم راحت کرد !

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : paeazan , FBF , hessam , nahid , sooorooosh , H-tanha , غزاله
منم 5-4 تا پلاک تو مغزم داشته و دارم. دو تا حمله ای هم که داشتم اپتیک نورایتیس چشمهای راست و چپم بوده.
البته سوزش و گزگز همون اوایل بیماریم در قسمت ران تا زانوی پای راستم داشتم که خداروشکر زود برطرف شد و دیگه تجربش نکردم.
همون روزا از دکترم پرسیدم که اینکه من تو مغزم پلاک دارم و در نخاعم نه، آیا باعت میشه که حمله در ناحیه پاهام نداشته باشم؟ ایشون خیلی صریح جواب داد که نه! ربطی نداره..و این به دلیل همون پیچیدگی سیستم عصبی ماست و به تناسبش پیچیدگی ام اس برای پیش بینی...
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : sooorooosh , maryy
من اولین mri که دادم 9 تا پلاک داشتم که 6تاش فعال بودن
8تا تو سرم بود و 1 پلاک تو گردن
اونوقت 3 تا حمله جانانه داشتم
حالا بعد 1سال که mri دادم هیچ تغییری نکرده ولی حالم خیلی خوبه
انقدر خودتون رو درگیر پلاک نکنید کاری کنید احوالتون خوب باشه وگرنه فکر کردن به کم و زیاد شدن همین تعداد پلاکها باعث ایجاد استرس میشه
گاهی مرا یاد کن...
من همانم که اگر ساعتی از من بی خبر بودی آسمان را به زمین میدوختی
 تشکر شده توسط : sooorooosh , hessam , ورونیکا , niloofary , غزاله

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پلاک، تعداد پلاک و رابطه آن با ام اس mina_a 112 96,260 2022/10/22, 08:59 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  فعال شدن پلاک های فعال قبلی ارزو ش 1 1,557 2019/12/23, 11:34 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  آزمایش مایع نخاع ( LP ) aztab 100 144,017 2019/04/29, 06:37 PM
آخرین ارسال: kazhal
  ام اس بر حافظه تاثیر دارد ؟ anaram 204 96,244 2019/04/25, 05:33 PM
آخرین ارسال: mahbub
  آیا ام اس درمان قطعی دارد؟ mina 39 70,689 2017/11/04, 07:11 PM
آخرین ارسال: nahid
  پلاک نخاع و کمر فاطمه زهرا 43 62,838 2017/08/22, 03:05 PM
آخرین ارسال: famoon
  آیا افزایش فشار مایع مغزی نخاعی با پیشرفت ام اس ارتباط دارد؟ Kamyar 9 7,193 2017/08/09, 04:54 PM
آخرین ارسال: hourieh
  منظوراز فعال بودن یا نبودن پلاک mina_a 71 74,149 2017/05/28, 03:29 PM
آخرین ارسال: nahid
  بین ام اس و آب مروارید رابطه ای وجود دارد ؟ elnaz77 9 8,301 2016/09/30, 03:05 AM
آخرین ارسال: الهه درد
  وجود پلاک گردن yavarahmad 3 17,254 2016/05/31, 07:23 PM
آخرین ارسال: 71shahab

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان