• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اکستاویا (همان بتافرون یا متفاوت ؟)
سلام.من حدود یک ماهه که اکستاویا می گیرم ولی با استفاده از ست های 2 سال قبلم که مربوط به داروهای شرکت شرینگ بود..خلاصه اخیرا ست های جدیدم دستم رسید ولی تزریقات با این سرسوزن اونم بدون دستگاه درد داره.شماره ای از شرکتش یا جای دیگه هم ندارم.اگه شماره یا آدرس اینترنتی از شرکتتش رو دارین لطفا برام بفرستین..
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2010/12/11, 02:23 AM)therapy نوشته است: سلام.من حدود یک ماهه که اکستاویا می گیرم ولی با استفاده از ست های 2 سال قبلم که مربوط به داروهای شرکت شرینگ بود..خلاصه اخیرا ست های جدیدم دستم رسید ولی تزریقات با این سرسوزن اونم بدون دستگاه درد داره.شماره ای از شرکتش یا جای دیگه هم ندارم.اگه شماره یا آدرس اینترنتی از شرکتتش رو دارین لطفا برام بفرستین..

سلام دوست عزیز
شما میتونین با شرکت پخش هجرت بابل تماس بگیرید تا از اون طریق شرکت وارد کننده اکستاویا را پیدا کنید .با شماره01113333333 تماس بگیرید و شماره پخش هجرت را سوال کنید من در حال حاضر شمارشون را ندارم.http://www.extavia.com/index.jsp

موفق باشید
یه بسته از داروی شرکت اکستاویا دارم ولی چون ازقبلی مونده هنوز اینو باز نکردم حالا کلی می ترسم اذیت شم کسی اینا رو تزریق کرده???
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
سلام به همه
چرا اینجا کسی راجع به اکستاویا حرفی نزده؟دکتر برام این امپولو تجویز کرده!انگار کسی استفاده نمیکنه!میخواستم اگه دربارش مطلبی میدونید اینجا جاشه!
دم همتون گرم:agree:
 تشکر شده توسط : برگ 7 , ghaside , g.someira , Asalbano , پریا حقیقت پور
اکستاویا همون بتافرونه که شرکت "نووارتیس" سوییس از شرکت "بایر" آلمان خریده و در بسته بندی متفاوتی عرضه کرده.
علتش هم اینه که شرکت نووارتیس قراره داروی خوراکی ام اس رو وارد بازار کنه و از این طریق خواسته خودش و اسمش رو به بیماران ام اس معرفی کنه.
در بازار ایران هردو مارک وجود داره و هیچ تفاوتی با هم ندارن.
با خیال راحت استفاده کن.
 تشکر شده توسط : MAHDI , fireboud , احمدرضا , زهرا59 , Narges , Hasty , ranjoor , ghaside , پریا حقیقت پور
من فرصت نکردم که راجع به این موضوع تحقیق کنم ولی با شرکت بایر تماس گرفتم که اونا گفتن اکستاویا هیچ ربطی به بتافرون نداره و اصلا یکی نیستن .

حالا وقت کردم یه تحقیقی میکنم شاید چیزی ‍پیدا کردم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : نازلی , kami , melody , برگ 7 , ghaside , چکاوک , sargol , پریا حقیقت پور
به من از طرف شرکت ،خانم هندی که رابط بین من و شرکته از تهران زنگ زد وگفت اکستاویا بتافرون نیست گفت که مواظب باشم اکستاویا رو به جای بتافرون بهم ندهند
 تشکر شده توسط : Hasty , sargol , پریا حقیقت پور
(2011/03/15, 05:54 PM)نازلی نوشته است: به من از طرف شرکت ،خانم هندی که رابط بین من و شرکته از تهران زنگ زد وگفت اکستاویا بتافرون نیست گفت که مواظب باشم اکستاویا رو به جای بتافرون بهم ندهند

و ایضا بنده
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
بچه ها اگر اینطوره مواظب و مراقب باشید
ببخشید ما ها که موش آزمایشگاهی یا پل برای پول دار شدن دکتر ها و شرکت های داروسازی نیستیم
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : برگ 7 , sooorooosh , ghaside , ابراهیم , پریا حقیقت پور
به منم گفتن اکستاویا نگیرم ولی بعضی ها گرفته بودن که مثل اینکه سوزنش ضخیم تر از بتافرون هست و باعث شده بود بدنشون حساسیت بدی نشون بده من که ندیدم confused2 ولی اینطوری که می گفتن مثل اینکه بتافرون 1b هست اکستاویا 1a هست بازم نمی دونم Huh ضمن اینکه دستگاه تزریقش هم فرق داشت من دیدم تو انجمن یک کیسه پر گذاشته بودن اون زیر جای مدیر انجمن که به همه می گفت اکستاویا می زنی ؟ اگه میزنی بهت دستگاه تزریق بدم laughing3 ولی نه دیدم چه شکلیه نه اینکه اطلاعات کامل دارم Sad
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزريق بتافرون ostad2000 150 125,203 2019/11/28, 12:59 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  دستگاه تزریق جدید بتافرون عمومهربان 20 17,126 2018/12/26, 05:18 PM
آخرین ارسال: بابای خوب
Shocked حذف تخفیف معاونت غذا و دارو برای بتافرون hessam 5 2,910 2018/12/09, 11:56 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  افزايش مجدد قيمت بتافرون؟ maryam640 72 45,760 2018/12/03, 08:16 PM
آخرین ارسال: لاله وحشی
  تهيه بتافرون hamid 507 278,882 2018/03/05, 10:39 PM
آخرین ارسال: hessam
  روش تزريق بتافرون ( تجربه ها) Prime 29 14,136 2016/05/29, 09:53 PM
آخرین ارسال: سها
  کمیابی اکستاویا ( اواخر2012) نازی ی 81 27,718 2014/10/07, 04:28 PM
آخرین ارسال: ghaside
  دوز داروی بتافرون tinookhe 12 9,300 2014/06/20, 11:44 AM
آخرین ارسال: tinookhe
  ورم و درد بر اثر تزريق اکستاویا یا بتافرون آیدا 9 7,938 2014/05/31, 06:53 PM