امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خنده درمانی
خنده درمانی در حقیقت نوعی تمرکز فکری محسوب می شود که افکار انسان را از دنیای فیزیکی جدا می کند تا جایی که ذهن به هیچ چیز دیگری نمی اندیشد. تمام کسانی که از این روش استفاده می کنند به خوبی می دانند که هنگام متمرکز ساختن ذهن، همه افکار بد و منفی از قبیل اندیشه های جرم برانگیز، ترس، عصبانیت، حسادت و خود خواهی را می توان از ذهن بیرون کرد و روحیه ای شاد و سرزنده را با تمرین گذشت و فداکاری، احترام به دیگران، دوست داشتن و محبت ورزیدن و از همه مهمتر "بخشش" در وجود خود زنده ساخت. از این رو افراد باید بیش از هر چیز زوایای شخصیتی خود را به خوبی بشناسند و جنبه های شوخ طبعی را در وجود خود شناسایی کنند
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : ورپریده , ابراهیم , hadisss
فقط به یاد داشته باشیم باهم بخندیم نه اینکه به هم بخندیم
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : sooorooosh , hadisss
"استرسها و اضطرابهاي روزانه در طول زمان چنان ناهماهنگيهايي در جسم ايجاد مي کند که ممکن است به بحران رواني منتهي گردد. زمانيکه هورمونهاي ناشي از فشار رواني بطور دائم به مقدار زياد توليد گردد، سيستم دفاعي بدن قادر به انجام وظيفه کامل نخواهد بود و همين راه را براي انواع عفونتها و بيماريها هموار کرده و اندامهاي داخلي بدن را تحت فشار شديدي قرار خواهد داد. خنديدن مي تواند سلاح موثري براي مقابله با اين فشارهاي رواني و استرسهاي روزمره باشد."
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hadisss
میگن خنده بر هر درد بی درمان دواست
ولی واسه من شده درد بی درمون
هر جا دارن میخندن باید سریع صحنه رو ترک کنم
مگرنه حالم بد میشه
سرم گیج میره
انگار با پتک زدن تو سرم angry3
تاریک ترین ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشید است
پس همیشه امید به روشنایی داشته باش

تشکر شده توسط : سها
من به سختی خندم می گیره
ولی وای به روزی که خندم بگیره
دیگه به این راحتی ها ول نمی کنه
که هیچ
تا 10 15 روز بعدش هم کافیه یاد موضوع
بیفتم دوباره...Huh
 تشکر شده توسط : Reza_N , برگ 7

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تفریح درمانی MAHDI 20 10,768 2013/07/02, 08:39 PM
آخرین ارسال: paeazan
  محققان اسپانیایی درمانی بهتر از دارو برای افسردگی كشف كردند نازلی 0 2,409 2011/11/12, 01:25 PM
آخرین ارسال: نازلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست