•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 18
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايا ام اس موجب معلوليت شما شده است؟
(2009/06/23, 08:06 PM)mina نوشته است: سلام
ممنون از همه کسانی که جواب دادند

شهرزاد جان اگه بتونی در مو رد کسانی که گفتی بیشتر توضیح بدی ممنون میشم خودم میشناسم تعدادی که این بیماری را دارند ولی نهایتا ده ساله که این بیماری را دارند من میخوام اگه بشه در مورد اونهایی بدونم که سالهای زیادتری این بیماری را داشتند.
سلام
ببخشید پریدم تو حرفتون
من یه نفرو میشناسم 20 ساله که داره. درس هم میده مربی فنی حرفه ای کسی هم نمیفهمه این بیماری رو داره
در این حد اطلاعاتم بود چون خیلی بداخلاقه نمیشه باش حرف زد
 تشکر شده توسط : maryamgoli
این میا خانم در سال 2009 سوال رو مطرح کرده بوده ! الان 2010 هست ها !!! [تصویر:  fingersmiley.gif]
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2010/09/23, 10:31 PM)Milo نوشته است: این میا خانم در سال 2009 سوال رو مطرح کرده بوده ! الان 2010 هست ها !!! [تصویر:  fingersmiley.gif]

smiling
شايدم توي سايتمون به جاي اينكه ساعت رو يه ساعت عقب بكشن ، سال رو 1 سال جلو كشيده ان . نه؟ icon_cry
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : maryamgoli
اكه شده بعد از جند سال و باجندمين حمله؟
 تشکر شده توسط : roya7116
(2011/04/20, 01:20 PM)shams_taban2000@yahoo.com نوشته است: اكه شده بعد از جند سال و باجندمين حمله؟
سلام دوست عزیز من این سوال رو از دکترم پرسیدم .به من گفت مریضایی داره که 15 ساله بیماری دارن والان از من دکتر سالمتر نشون میدن.امید به خدا داشته باش .غذای سالم دوری از استرس و زندگی آرام حمله رو عقب میاندازه و شاید بیش از 10 سال طول بکشه که حمله بعدی بیاد.تا اون موقع هم شاید داروهای بهتری داشته باشیم.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : بی تـــا , goli61 , somaye_602000 , sami , BanOoOo , shahryar_eng , نسیم , ساغر , آنا , paeazan , ghaside , domeh
دوست عزیز
من بعد از 11-10 سال دچار معلولیت شده بودم اما الان بهبود پیدا کردم. تعدادی از عضلاتم در اثر مدتی کارنکردن ضعیف شده بودند که مدتی است دارم با ورزش تقویت میکنم و احساس میکنم از قبل از بیماریم هم قویتر و سالم تر هستمagreement2
با آمارگیری نمیتونی به نتیجه درستی برسی. بهتره تحقیق کنی که کسانی که دچار معلولیت شدند چه مراحلی را گذراندند، چه خوراکی داشتند، چه شرایطی داشتند، چه داروهایی مصرف کردند و...
من با توجه به شرایط خودم و مقایسه شرایط دوستانی که به معلولیت رسیدند به نتایجی رسیدم و راه درمانم را هم پیدا کردم.smiling
هر کسی میتونه از این بیماری خلاص بشه. من بجز خودم چند نفر را میشناسم که با روشهای دیگری درمان شدند. پس برای عود بیماریت زمان تعیین نکن. ذهن ناخودآگاه خوب یا بد را تشخیص نمیده و هر زمانی را که براش تعیین کنی اتفاق میافته.
پس به این فکر کن که تا چند وقت دیگه میتونی درمان بشی نه به اینکه چند وقت دیگه قراره معلول بشیagreement2
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , بهــار , parvaneh , shahryar_eng , Saina , ساغر , yummy , parisa2011 , مهرافروز , آنا , paeazan , mehdi4888 , جلال علایی موسوی
من از معلولیت میترسمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم پاهام بعضی اوقات بی حس میشه برق تو پاهام میپیچه
 تشکر شده توسط : ساغر , nanaz
سلام دوست عزیز...

می دونم چه حسی داری ،همش دوست داری بدونی آخرش چی میشه ولی گاهی اوقات اینقدر خودمون رو درگیر این سوال میکنیم که فراموش میکنیم که باید از زندگیمون هم لذت ببریم...

همسفر مهربون به مقصد سفر فکر نکن از قشنگی های مسیر لذت ببر...شاید الان این سوال تو ذهنت باشه که مگه زندگی با ام اس قشنگه.....

جواب این سوال رو خودت می تونی از بچه های ام اسی که دارن با احساس قشنگ دوست داشتن عزیزانشون (پدر ،مادر،همسر و...) زندگی میکنن بپرسی....

ببخشید که جواب سوالت تو حرفای من پیدا نمیشه ولی دوست ندارم لحظه های قشنگ زندگیت رو به پای جواب این سوال سپری کنی...

مراقب خودت باش
طاقت بیار رفیق ... خورشید پشت ماست ... طاقت بیار رفیق ...
داریم میرسیم ... چیزی نمانده از مسیر ...
 تشکر شده توسط : sara.i , mohghoco , somaye_602000 , parvaneh , sami , shahryar_eng , نسیم , هانیه , nooresefid333 , najva , ساغر , shahrzad.s , yummy , رنگین کمان , parisa2011 , nead , مهرافروز , reihane , mehdernet2 , آنا , برگ 7 , جلال علایی موسوی
(2011/07/25, 05:08 AM)ehsan-foruz نوشته است: سلام دوست عزیز...

می دونم چه حسی داری ،همش دوست داری بدونی آخرش چی میشه ولی گاهی اوقات اینقدر خودمون رو درگیر این سوال میکنیم که فراموش میکنیم که باید از زندگیمون هم لذت ببریم...

همسفر مهربون به مقصد سفر فکر نکن از قشنگی های مسیر لذت ببر...شاید الان این سوال تو ذهنت باشه که مگه زندگی با ام اس قشنگه.....

جواب این سوال رو خودت می تونی از بچه های ام اسی که دارن با احساس قشنگ دوست داشتن عزیزانشون (پدر ،مادر،همسر و...) زندگی میکنن بپرسی....

ببخشید که جواب سوالت تو حرفای من پیدا نمیشه ولی دوست ندارم لحظه های قشنگ زندگیت رو به پای جواب این سوال سپری کنی...

مراقب خودت باش

حرفای شما خیلی قشنگه اما مگه میشه زندگی یا این مریضی که اسمشم قشنگ نیست قشنگ باشه؟منم تمام ترسم از آینده و آخر این مریضی از روزی که فهمیدم نه تنها زندگی نمیکنم و لذت نمی برم بلکه فقط دارم آزار میبینم وقتی الان که تازه مریضیم شروع شده دست درد شدید میگیرم یا ماهیچه های ساق پام بعضی وقتا اینقدر سفت و دردناک میشه ترس همه وجودم رو می گیره من نمیدونم آخرش چیهconfused2
بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
 تشکر شده توسط : ساغر , mehdi4888
من 13 ساله ام اس دارم اصلا اصلا با یه آدم سالم فرق ندارم سرم هم پر پلاکه نخاع هم پلاک دارم احتمالا اما به خدا ایمان دارم و ازش خواستم کمکم کنه.اونم میکنه.ازدواج کردم بعد ام اس الانم دوتا بچه دارم رازش اینه که از ام اس نترسی و اونو بزرگ نکنی تو ذهنت.تغذیه هم خیلی مهمه.شاد باش.الان که سالمی پش زندگی کن هر کسی ممکنه هر اتفاقی تو زندگیش بیافته و کی از فرداش خبر داره؟؟؟؟؟ خدا بهترین نگهبانه ازش بخواه مراقبت باشه.
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : شفا یافته , sami , shahryar_eng , نسیم , ostad2000 , هانیه , najva , عمومهربان , نوشا , nooresefid333 , parisa2011 , dr.dentist , مهرافروز , reihane , elii , shahrzad.s , پرستو احمدی , mehdernet2 , mehdi4888 , domeh , Shahram54 , pinkrose

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 18
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان