امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اهدای گلبول سفید
[size=xx-small][color=#006400][bicon_questionicon_questionicon_questionسلام تشخیص بیماری ام اس من سال 83 بود؟تاریخ کارت اهداء زندکی پس ازمرگ24_3_84 هستش اهداء عضو ربطی به بیماری ام اس نداردlove51love51love51love51
 تشکر شده توسط : hilda , nahid
منم کارت اهدای اعضا دارم.
در مورد ام اس هم پرسیدم که آیا مانع اهدا میشه؟
اما جوابی بهم ندادن.
ولی کارتم اومده.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : paeazan , movahedi , hilda
[b][color=#0000CD]icon_questionicon_questionicon_questionسلام پرسییدم از سازمان اهداء عضو وتوی فرم هم نوشتم واز پزشک هم سوال کردم فرمودند هیج مانه ای ندارد icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : hilda , nahid
به نظر منم بعید میاد که اهدای عضو مانعی داشته باشه چون برای اهدا یه عضو سالم نیاز دارن که ما هم قلب ریه کلیه و اعضای داخلیمون مشکلی نداره گلبول سفیدمون مشکل داره smiling

آقای موحدی و سمیرای عزیز که کارت اهدای عضو دارین میشه یه راهنمایی بکنین مراحل گرفتنش چیه؟؟؟
پیشاپیش ممنون icon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : SSA , nahid , DavidBili
(2013/04/09, 07:42 AM)hilda نوشته است: به نظر منم بعید میاد که اهدای عضو مانعی داشته باشه چون برای اهدا یه عضو سالم نیاز دارن که ما هم قلب ریه کلیه و اعضای داخلیمون مشکلی نداره گلبول سفیدمون مشکل داره smiling

آقای موحدی و سمیرای عزیز که کارت اهدای عضو دارین میشه یه راهنمایی بکنین مراحل گرفتنش چیه؟؟؟
پیشاپیش ممنون icon_questionicon_question
خیلی کار راحتیه. به سایت www.ehda.ir مراجعه کنید و یه فرم پر کنید. تا چند ماه بعد کارت به دستتون میرسه
در مورد اهدای عضو هم ما میتونیم این کار رو انجام بدیم. فقط در دوران حیات نمیتونیم خون اهدا کنیم. اون هم به خاطر داروهایی هست که مصرف میکنیم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : SSA , hilda
(2013/04/09, 08:04 PM)الی کوچولو نوشته است: خیلی کار راحتیه. به سایت www.ehda.ir مراجعه کنید و یه فرم پر کنید. تا چند ماه بعد کارت به دستتون میرسه
در مورد اهدای عضو هم ما میتونیم این کار رو انجام بدیم. فقط در دوران حیات نمیتونیم خون اهدا کنیم. اون هم به خاطر داروهایی هست که مصرف میکنیم
به همین راحتی؟؟؟؟ یعنی نیاز به مراجعه حضوری نیست؟؟؟
چه خوب مرسی عزیزم از راهنماییت icon_questionicon_questionicon_questionlove51
 تشکر شده توسط : SSA
منم اینترنتی ثبت نام کردم و کارتم اومد.
اما کارتی برای شوهرم نیومد! نمیدونم چرا.
 تشکر شده توسط : hilda
همسرتونم اینترنتی ثبت نام کرد واسه شما اومد واسه ایشون نیومد؟؟؟؟
بله! همینطوره!
 تشکر شده توسط : hilda
شاید زمانی که ایشون ثبت نام میکردن مشکلی توی اینترنت بوده ثبت نام کامل نشده یا ثبت نشده
میشه یه بار دیگه امتحان کرد
 تشکر شده توسط : SSA

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اهدای خون و بهبود علایم آسم شيدا رها 0 2,246 2013/06/06, 04:24 PM
آخرین ارسال: شيدا رها
  سفید شدن موها شفا یافته 17 12,329 2012/12/28, 08:33 PM
آخرین ارسال: نازلی
Rainbow علل کاهش گلبول‌های سفید خون چیست؟ نازلی 0 8,556 2012/04/15, 08:12 PM
آخرین ارسال: نازلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان