امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انرژي درماني و MS
نظر شما در مورد انرژي درماني و بيماري ام اس چيست؟[/color]
ستیز من تنها با تاریكیست، من برای نبرد با تاریكی شمشیر نمی كشم چراغ می افروزم. (رزتشت)icon_question
 تشکر شده توسط : RT2KA , pariya1361
اینجور درمان ها تایید شده نیست.
نظر شخصی من اینه که اصلا درمان نیست. بیشتر روی تلقین و اینچیزاست تا انرژی ای واقعا در کار باشه.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : hamid , somaye_602000 , sargol , Azad , y_m_a_s , pariya1361
(2011/04/10, 09:15 AM)pic نوشته است: نظر شما در مورد انرژي درماني و بيماري ام اس چيست؟[/color]

سلام چند روز پیش تو این سایت یه پست گذاشته بودن که یه کلیپی رو نشون میداد که شخصی با انرژی درمانی بیماری ا م اس خودش رو درمان کرده بود. دوباره گشتم پیداش نکردم .نمیدونم حذف شده یا نه، ولی بود.
من فکر میکنم تا حدی موثر باشه ولی آدم باید حواسشو جمع کنه و گول بعضی تبلیغات رو نخوره.من در این مورد یکی دوتا cdدارم ،ایرانی و خارجی و فکر میکنم واقعی باشن و نمیشه کتمانش کرد ولی بیشتر بیماریهایی رو درمان میکنه که بدن بیمار عضو سالمی داره ولی در هماهنگی با بقیه اعضای بدن نیست یا ارتباطش قطع شده مثلا کر مادر زاد که ممکنه همه اندام گوش سالم باشند ولی تحت کنترل مغز نباشند ویا اعصاب مشکل داشته باشند و همچنین اگر بیماری رو یک انحراف در سیستم بدن بدونیم دور از انتظار نیست که با یک انرژی خارجی این انحراف کمتر بشه و شاید هم از بین بره وبدن دوباره به حالت اولیه اش برگرده.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : farda20032020 , y_m_a_s , pariya1361
خب شاید همین تلقین هم میتونه تاثیر مثبت داشته باشه!
البته من یه چیزایی شنیدم از این موضوع ولی بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و به قول علیرضا علمی نبودن
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : pariya1361
منم چند تا مورد شنیدم که البته همشون مثبت بودن
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : somaye_602000 , sargol , y_m_a_s , pariya1361
منکر انرژی های نهفته درون هر فرد و حتی تجمع این انرژیها در محیط اطرافمون نمیشه شد به هیچ عنوان
اما کار هر کس نیست خرمن کوفتن
ولی واقعا اگه کسی میتونه با تلقین هر نقصی رو از خودش دور کنه لحظه ای درنگ جایز نیست چرا معطلی بهتره بدون اینکه از کسی نظر بخواد این کار و انجام بده آفرین هم داره
ولی اگه کسی گفت میتونه اینکار و واست انجام بده اندکی تامل باید کرد اینجوریام نیست wink2

دیوید کاپرفیلد- جلد دوم -صفحه 356 (ببخشید نمیدونم چرا یاد دیوید کاپرفیلد افتادم خوب)
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : khatoon25 , y_m_a_s , pariya1361
به شدت معتقدم انرژي درماني يه راه بسيار خوبي براي درمان بيماري هاست. اما بايد توسط كسي انجام بشه كه توانايي اين كار و داره وگرنه حروم كردن پول و وقته.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : khatoon25 , BanOoOo , y_m_a_s , pariya1361
یکی از افرادیکه من فیلمشو دیدم توی یک آزمایشگاه در دانشگاه امیر کبیر دستاشو جلوی یک سنجشگر گرفته بود و انرژیشو با تمرکز افزایش میداد و میشد در اسیلسکوپ دید.
هر انرژی یک فرکانس خاص خودش رو داره، از انرژی باد و الکتریکی بگیر تا انرژی هسته ای و هم چنین هر ذره و جسمی یک فرکانس طبیعی داره ،حالا اگر فرکانس اون انرژی با فرکانس طبیعی جسم مساوی بشه تشدید رخ میده.تشدید یعنی افزایش دامنه نوسان.مثلا اگر یک سیم از گیتار که فرکانس صوت تولیدیش مشخصه رو ازش جریان الکتریکی با فرکانس قابل تغییر عبور بدید وقتی فرکانس جریان با فرکانس سیم مساوی بشه ،سیم شروع به ارتعاش میکنه.
ویا شاید شنیده باشید که باد باعث ریختن یک پل شده که علت اون هم پدیده تشدید هست.
حالا که تشدید در مورد انرژیهای دیگه صادقه چرا در این مورد صادق نباشه.
اینطور به قضیه نگاه کنید بعنوان مثال اگر اعصاب بدن که جریان الکتریکی رو با کنترل مغز به اندام میرسونن دچار نقصی بشن اگر تحت تاثیر این نوع انرژی قرار بگیرن وقتی شخص دارای انرژی، تمرکز میکنه انرژیشو افزایش میده و با اینکار فرکانس انرژیشو افزایش میده تا اینکه یه جایی برسه که با فرکانس طبیعی اون اعصاب مساوی بشه،در اینصورت تشدید رخ میده وباعث بکار افتادنش میشه.
البته توانایی افراد در استفاده از انرژی درونیشون برای کمک به خود یا دیگری متفاوته و تعداد کمی از افراد توانایی قابل توجهی دارند و شاید آموزشهای ویژه ای لازم باشه که افراد بتونن این حس رو در خودشون بیدار کنن.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : MAHDI , khatoon25 , y_m_a_s , leili-asmaneh , pariya1361
من خودم حدود يكسال رفتم انرژي درماني و بعد از چك كردن اون شخصي كه انرژي درماني مي كرد به من اصرار كرد كه MRI بدم و نظر پزشكم رو بپرسم من هم با اصراز زياد به پزشك بدون اينكه بگم من تحت درمان انرژي درماني بودم اين كار را كردم دكتر بعداز ديدن MRI من خيلي تعجب كرد ولي از آنجا كه پزشك من معمولا هيچ نظري نميده و وقتي من مشكلي در مورد بيماري ام اعلام مي كنم فقط مي گه مشكلي نيست. خلاصه هيچوقت معمول نميكنه كه بيماري در چه حدي است.  بالاخره من نفهميدم كه اين انرژي درماني روي من چقدر اثر داشته.
ستیز من تنها با تاریكیست، من برای نبرد با تاریكی شمشیر نمی كشم چراغ می افروزم. (رزتشت)icon_question
 تشکر شده توسط : y_m_a_s , pariya1361
به قول نازنین و مهدی ، باید طرف این کاره باشه.

شاید بی ربط باشه ولی من یه دوره رفتم طب سوزنی خیلی باحال بود . اصلا اثری نداشت و فقط سوزن سوزن شدمlaughing3laughing3laughing3
آنقدر باورت دارم که وقتی میگویی باران، خیس می شوم
 تشکر شده توسط : y_m_a_s , pariya1361

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان