•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجام یک پژوهش و درخواست کمک
(2012/06/12, 03:01 PM)e.gh64 نوشته است: [/font]سلام بچه ها ...... من دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی ام و دارم برای پایان نامم روی ام اس کار میکنم و قصد دارم حوزه تخصصیم ام اس باشه که بتونم شاید با پژوهش هایی که انجام میدم بتونم یه قدمی تو این زمینه بردارم . از شما خواهش میکنم برای پر کردن این پرسشنامه ها به من کمک کنید .پرسشنامه ها رو پیوست کردم .
بی صبرانه منتظر همکاریتون هستم .

نا گفته نمونه انجام این تحقیق در سایت با تیم مدیریتی ام اس سنتر هماهنگ شده است
سلام عزیز پی سی من ایراد داره نتونستم بازش کنم سعی میکنم از جای دیگه وارد بشم برات با دیده منت پر کنم

!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : e.gh64
(2012/06/14, 09:11 PM)ابراهیم نوشته است: سلام عزیز پی سی من ایراد داره نتونستم بازش کنم سعی میکنم از جای دیگه وارد بشم برات با دیده منت پر کنم

ممنون واقعا دوست عزیز . خیلی لطف می کنید .
سلام.دوست عزیز من با گوشیم وارد این سایت میشم.همه سعیمو میکنم که بتونم پرسشنامه ها رو ارسال کنم ولی احیانا اگه موفق نشدم عذر خواهی میکنم که نتونستم کمکتون کنم. امیدوارم موفق و پیروز باشید.
برای تا ابد ماندن باید رفت؛گاهی به قلب کسی؛گاهی از قلب کسیlove51
ارسال شد اگه نرسيد دستتون بهم اطلاع بدبد تا دوباره ارسال كنم.agreement2
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
دوست جان مهربانم من این پرسش نامه های شما رو خوندم و جواب هم دادم لینک دانلودش رو واستون پیام خصوصی میدم ...
اما یک چیزی که هست اینه که این پرسش های شما متاسفانه مختص ام اس نیست !!!!!!! confused درسته کارشناسی ارشد دارید ولی خداییش خودتون قضاوت کنید ممکنه در یک مقطع زمانی خودتون هم دچار فراموشی و استرس و ... بشید مثلا یک چیزی ناخودآگاه از دست تون بیوفته یا مثلا یک مسئله ای رو فراموش کنید یا مثلا یک حرفی بزنید بعدش پشیمون بشید و ...
چرا با انتخاب این پرسش ها یک طوری تلقین میکنید به بیماران ام اس که شما این حالات رو فقط دارید ؟؟؟؟
ممکنه من امروز یک اتفاق بسیار خوب واسم بیوفته کلی خندون باشم بعد 99% پرسش های شما رو هرگز و هیچوقت و اصلا و ... جواب بدم ولی فردا یک مشکلی واسم پیش بیاد 99% سوالات تون را همیشه و خیلی و ... بزنم.
اینا اصلا ربطی مستقیمی به بیماری نداره !!!!!! هر کسی تو زندگیش با توجه به روزمرگی هاش ممکنه یک سری مشکلات واسش ایجاد شه که اسم افراد رو فراموش کنه و ...
مثلا یک سوال تون این بود که آیا با تکان ناگهانی روی افراد افتادین ؟ هم خداییش خودتون مثلا سوار اتوبوس هستید یهــــــــــــو اتوبوس ترمز نا به جا بگیره نمیوفتید روی نفر کناری تون ؟ خوب این چه ربطی به ام اس داره ؟
یکمی سوالات تون را تخصصی تر در نظر بگیرید بهتر نیست ؟
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : e.gh64 , amirfarhag , مهدی نصیری , MFhealth
(2012/06/15, 11:31 AM)TootFarangi نوشته است: دوست جان مهربانم من این پرسش نامه های شما رو خوندم و جواب هم دادم لینک دانلودش رو واستون پیام خصوصی میدم ...
اما یک چیزی که هست اینه که این پرسش های شما متاسفانه مختص ام اس نیست !!!!!!! confused درسته کارشناسی ارشد دارید ولی خداییش خودتون قضاوت کنید ممکنه در یک مقطع زمانی خودتون هم دچار فراموشی و استرس و ... بشید مثلا یک چیزی ناخودآگاه از دست تون بیوفته یا مثلا یک مسئله ای رو فراموش کنید یا مثلا یک حرفی بزنید بعدش پشیمون بشید و ...
چرا با انتخاب این پرسش ها یک طوری تلقین میکنید به بیماران ام اس که شما این حالات رو فقط دارید ؟؟؟؟
ممکنه من امروز یک اتفاق بسیار خوب واسم بیوفته کلی خندون باشم بعد 99% پرسش های شما رو هرگز و هیچوقت و اصلا و ... جواب بدم ولی فردا یک مشکلی واسم پیش بیاد 99% سوالات تون را همیشه و خیلی و ... بزنم.
اینا اصلا ربطی مستقیمی به بیماری نداره !!!!!! هر کسی تو زندگیش با توجه به روزمرگی هاش ممکنه یک سری مشکلات واسش ایجاد شه که اسم افراد رو فراموش کنه و ...
مثلا یک سوال تون این بود که آیا با تکان ناگهانی روی افراد افتادین ؟ هم خداییش خودتون مثلا سوار اتوبوس هستید یهــــــــــــو اتوبوس ترمز نا به جا بگیره نمیوفتید روی نفر کناری تون ؟ خوب این چه ربطی به ام اس داره ؟
یکمی سوالات تون را تخصصی تر در نظر بگیرید بهتر نیست ؟

ممنونم دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتی. من لینک پرسشنامه ها به دستم رسیده اما باز نمیشه اگر برام بتونی ایمیل کنی خیلی ممنون میشم .
و نکته ای که قبلا تو یکی از توضیحام نوشتم و جا داره باز بهش اشاره کنم اینه که حق با شماست راستش این سوالات اصلا به بیماری مرتبط نیست و این پرسشنامه ها برای بیماری ام اس ساخته نشده . بلکه در همه افراد صدق میکنه فقط اینکه من خودم تمایل داشتم این رو روی بیماری ام اس هم اجرا کنم و بررسی کنم و مقایسه ای صورت بگیره تا مشخص شه آیا این بیماری میتونه چقدر روی این مسائل تاثیر بذاره و همین سوالات روی 150 افرادی که بیماری ام اس هم ندارن اجرا میکنم از جمله خودم . تو یه پرسشنامه این که چیزی بدتر باشه منظور بیماری نیست بلکه تو شرایط کلی مثلا یک موقعیت ناخوشایند برای هر کسی پیش میاد ما اینو میخوایم بدونیم که افراد با موقعیتهای مختلف چه برخورد یا احساسی نشون میدن ایا اون رو فاجعه در نظر میگیرند یا نه و باز میگم اینها در همه افراد وجودداره و بحث اصلا این نیست که بگیم اینها نشانه هایی در بیماری ام اس فقط و فقط قصد یه مطالعه است و روی تمامی افراد جامعه میشه اجرا کرد ...
باز هم ممنون از همکاریتون و نکته هایی که اشاره میکنید .

تشکر شده توسط : TootFarangi , MFhealth
منم فرستادم.امیدوارم مفید باشه
[تصویر:  464519_t2.gif]
you were once my friend
now i know i cant tie your hand
(2012/06/15, 02:26 PM)e.gh64 نوشته است: ممنونم دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتی. من لینک پرسشنامه ها به دستم رسیده اما باز نمیشه اگر برام بتونی ایمیل کنی خیلی ممنون میشم .

دوباره آپلود کردم یک فایل ZIP می باشد و ممنون از توضیحات تون
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
سلام منم پر كردم و فرستادم
موفق باشين
جنسم از خاك و دلم خاكي تر...
ارسال شد
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا از کسانیکه کار تزریق انجام میدهند راضی هستید؟ nedaaa 138 79,948 2020/02/27, 12:46 PM
آخرین ارسال: helli
Star درخواست یاری در پژوهش "ام اس" از دوستان "ام اس سنتر" msharifian 18 7,173 2017/05/23, 11:56 AM
آخرین ارسال: msharifian
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,238 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  درخواست همکاری از خانوم ها برای یک پایان نامه در مورد ام اس momeni.z 5 5,761 2014/09/17, 01:57 AM
آخرین ارسال: کیانی
  درخواست دريافت سينووكس mohammad.1979 10 6,373 2013/12/11, 04:36 PM
آخرین ارسال: مرتضی
  دعوت به همکاری در پژوهش neda sedaghat 33 17,408 2012/03/24, 01:44 AM
آخرین ارسال: fireboud

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست