•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجام یک پژوهش و درخواست کمک
یه توضیحی و با توجه به گفته های دوستان در مورد این پژوهش لازم دیدم بگم و نکته ای رو مطرح کنم .

دوستان عزیز راستش این سوالات اصلا به بیماری مرتبط نیست و این پرسشنامه ها برای بیماری ام اس ساخته نشده . بلکه در همه افراد صدق میکنه فقط اینکه من خودم تمایل داشتم این رو روی بیماری ام اس هم اجرا کنم و بررسی کنم و مقایسه ای صورت بگیره تا مشخص شه آیا این بیماری میتونه چقدر روی این مسائل تاثیر بذاره و همین سوالات روی 150 افرادی که بیماری ام اس هم ندارن اجرا میکنم از جمله خودم . تو یه پرسشنامه این که چیزی بدتر باشه منظور بیماری نیست بلکه تو شرایط کلی مثلا یک موقعیت ناخوشایند برای هر کسی پیش میاد ما اینو میخوایم بدونیم که افراد با موقعیتهای مختلف چه برخورد یا احساسی نشون میدن ایا اون رو فاجعه در نظر میگیرند یا نه ...

ممنونم از همتون . سوالی باشه باز من پاسخگو هستم ...
 تشکر شده توسط : shokolat , شفا یافته , najva
ارسال شد.

موفق باشی

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : e.gh64
من هركاري ميكنم فايل هارو نميشه ديد .يكسري علامت فقط مياد.چه وكنم؟Huh
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
manam mail kardam
دوستون دارم
حوراlove51
منم میل کردم براتون
ولی در مورد پرسشنامه راهبرد تنظیم شناختی هیجان یه حس بدی دارم
بنظرم سوالات زیاد علمی و کاربردی طراحی نشده
البته نظرمو گفتم ببخشید
باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
(2012/06/13, 04:39 PM)زهراجون نوشته است: منم میل کردم براتون
ولی در مورد پرسشنامه راهبرد تنظیم شناختی هیجان یه حس بدی دارم
بنظرم سوالات زیاد علمی و کاربردی طراحی نشده
البته نظرمو گفتم ببخشید

مرسی عزیزم . راستش این پرسشنامه تاره داره تو ایران اجرا میشه و تو چند تا مقاله دیگه کار شده اما خوب یه پرسشنامه ای که هنجار شده و پایایی داره . البته ممکنه تو فرهنگ های مختلف متفاوت باشه یکی از موضوعاتی هم که میخوام تو این پژوهش بهش برسم همین موضوع روایی و پایایی این پرسشنامه هست . ممنون از اینکه به دقت جواب دادی و نظراتتون واقعا به من کمک میکنه . love51
منم میل کردم.
البته فایلها رو میل کردم نه چیز دیگه ای وlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
سلام دوست خوبم منم فرستادم امیدوارم که بدرتون بخوره ودر تحقیق خوتون موفق باشیدicon_questionicon_questionicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
(2012/06/12, 03:01 PM)e.gh64 نوشته است: [/font]سلام بچه ها ...... من دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی ام و دارم برای پایان نامم روی ام اس کار میکنم و قصد دارم حوزه تخصصیم ام اس باشه که بتونم شاید با پژوهش هایی که انجام میدم بتونم یه قدمی تو این زمینه بردارم . از شما خواهش میکنم برای پر کردن این پرسشنامه ها به من کمک کنید .پرسشنامه ها رو پیوست کردم .
بی صبرانه منتظر همکاریتون هستم .

نا گفته نمونه انجام این تحقیق در سایت با تیم مدیریتی ام اس سنتر هماهنگ شده است

دوستان عزیز از همتون بابت همکاری ممنونم. یکی از دوستان موضوعی رو مطرح کرد در مورد اینکه این تاپیک و این پژوهش ممکنه برای بعضی دوستان مبهم باشه برای همین یه مقدار توضیح بیشتری در موردش میدم ..... راستش این پژوهش مربوط به پایان نامه ام هست که بین افراد مبتلا به ام اس و غیر مبتلا کار میشه. با اجرای این پرسشنامه ها سعی دارم علاوه بر پایان نامه 2 مقاله از این تحقیق استخراج کنم و بسیار علاقه مندم که حوزه تخصصیم هم در اینده ادامه پژوهش هایی در مورد این بیماری باشه. متاسفانه من برای اجرای این تحقیق تنها جایی که دسترسی داشتم انجمن ام اس هست اما با توجه به اینکه دانشجوهای زیادی اونجا مراجعه می کنن و دوستان برای کلاسها میان و وقت زیادی ندارن و مسلما پر کردن پرسشنامه تو اون شرایط ایجاد خستگی میکنه و از طرفی با توجه به تعداد دانشجویانی که به انجمن مراجعه میکنن من زمان زیادی نداشتم برای حضور در آنجا اگرچه یک سری از داده ها رو از انجمن بدست اوردم تا اینکه یکی از دوستان به من این سایت رو معرفی و با هماهنگی هیئت مدیره به من اجازه فعالیت رو تو سایت دادن البته همونطور که به هیئت مدیره قول دادم حتما از این سایت در پایان نامه نام برده میشه و حتما نتایج در اختیار سایت قرار داده میشه .
از اونجایی که من این ماه باید این اجراها رو به اتمام برسونم وگرنه ممکنه نتونم به موقع دفاع کنم و برای دکتری اقدام کنم از شما دوستان تقاضا دارم به من کمک کنید .... بینهایت ممنونم . اگر سوال دیگه ای باشه در خدمتم ..

مجدد آدرس ایمیلم رو قرار میدم تا بعد از پر کردن برام ارسال کنید e.gh64@yahoo.com

با تشکر ...
 تشکر شده توسط : blue sky , Hasty , شفا یافته
ارسال شد.موفق باشید.
با دل خونین لب خندان بیاور همچو جام

نی گرت زخمی رسد آیی چو چنگ اندر خروش

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا از کسانیکه کار تزریق انجام میدهند راضی هستید؟ nedaaa 138 79,956 2020/02/27, 12:46 PM
آخرین ارسال: helli
Star درخواست یاری در پژوهش "ام اس" از دوستان "ام اس سنتر" msharifian 18 7,178 2017/05/23, 11:56 AM
آخرین ارسال: msharifian
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,241 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  درخواست همکاری از خانوم ها برای یک پایان نامه در مورد ام اس momeni.z 5 5,762 2014/09/17, 01:57 AM
آخرین ارسال: کیانی
  درخواست دريافت سينووكس mohammad.1979 10 6,374 2013/12/11, 04:36 PM
آخرین ارسال: مرتضی
  دعوت به همکاری در پژوهش neda sedaghat 33 17,408 2012/03/24, 01:44 AM
آخرین ارسال: fireboud

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان