•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 30
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس چه تغیییر مثبتی در شما ایجاد کرده ؟
منم از وقتیکه اقوام متوجه شدن ام اس دارم خیلی بیشتر از قبل بهم احترام میذارن خداییش توی خونه هم همه ی اعضاء خونواده هوامو دارن حتی پسرخواهرم که3 سالشه وقتی میخواد بشینه روی پاهام اول سئوال میکنه دایی پات درد نمیگیره اگه بشینم رو پاهاتlaughing3laughing3laughing3
خداوکیلی خیلی باحاله
 تشکر شده توسط : شهرزاد , Ahoura , maede , paeazan
مشکل اصلی ما اینه که اجتماعی که توش زندگی میکنیم راه و روش سلوک با بیماریهای مزمن را بلد نیست. یا افراطه و یا تفریط! از بی توجهی تا دلسوزی، شاید لازم باشه یه کاری بکنیم Huh
گذر تک تک این ثانیه ها
سپری گشتن عمر
به قدیمی شدن دوستیت می ارزد...
 تشکر شده توسط : شهرزاد , بنده خدا
خوبه علی آقا

ولی میدونیش چی جالبه؟؟

اینکه بعد یه مدت فراموش میشه.....
همه خوبیها به طرف یا حتی ام اس عادی میشه واسه همه جز واسه مادر
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : بنده خدا , Ahoura , Aynaz , mehdi4888
طفلک مادرها، حتا عادت هم به کمکشون نمیاد
گذر تک تک این ثانیه ها
سپری گشتن عمر
به قدیمی شدن دوستیت می ارزد...
 تشکر شده توسط : Ahoura , maede , samiei_m_j , شهرزاد , رزمینا , mehdi4888
تنها مزیتی که داشت خنده هام بیشتر شد و خیلی شادتر شدم smiling
الهی شکرتhappy0065.gif
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : neda.n , شهرزاد , Amirsam
سلام به همه دوستان
من تازه دیروز تو سایت عضو شدم
متاسفانه ام اس ندارم ولی کسایی که ام اس دارن رو خیلی دوست دارمlove51
تابستان 90 فیلمی با عنوان بادبادک بی باد ساختیم که یه فیلم 76 دقیقه ای بود در مورد ام اس
از اونجا فهمیدم خدا چققققققدر ام اسی ها رو دوست داره ... باور کنید تمام کارهامون به بهترین نحو و خود به خود حل می شد.
الان دوباره با گروه تصمیم گرفتیم که یه فیلم دیگه در مورد ام اس بسازیم ، ولی این سری با یه فیلم نامه خیلی جالب تر و زیباتر
یکی یکی حرفاتون رو خوندم و خیلی برام جالب بود ... یکی چقدر امیدوار و یکی ...
دلیل ااین که این مطالب رو اومدم تو مزیت های ام اس نوشتم همین کمک خدا برای ساخت فیلممون بود که اگه شروع به تعریف کنم فکر کنم هیچکدومتون باورتون نمیشه
از همین جا دست یاری جلو همتون دراز میکنم برا ساخت فیلم جدیدمون
هر نوع کمکی که باشه مثل یه داستان جالب برا فیلم نامه یا حتی یه نکته که به نظرتون اگه تو کار بذاریم قشنگ میشه و...
منتظر یاری همه شما هستم
ممنونicon_question
 تشکر شده توسط : شهرزاد , anaram , nazii , زهرا59 , ارزو , Aynaz , yummy , paeazan , mehdi.j
icon_question
آقا جواد عزیز

ممنون از لطفتون برای دوستان ام اس

من نظرم اینه:

همین تاپیک که دختره 27 ساله در سالمندانه(آرزوهای رنگ باخته در 27 سالگی) خیلی میتونه حرفه دوستان ام اس رو به جامعه بزنه...دوست داشتم این روحیرو نشون جامعه میدادیدlove28

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   03.jpg (اندازه: 32.18 KB / تعداد دفعات دریافت: 4)
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
واااای نه توروخدا اون دختر 27 ساله شرایط استثنايی داره که ما همه ناراحت شديم همه بچه ها که اينطور نيستن ام اسو يه جوری نشون بدين که کمی از اين ترسی که بين مردم هست کم شه نميگم يه چيز غير واقعی رو نشون بدين ولی بدونن ام اس به معنای فلج شدن يا از کار افتادگی نيست مزيت ام اس هم واسه من اين بود که به زندگيم هدف داد الان قدر خوشی ها و زندگيمو ميدونمو احساس ميکنم اطرافيانمو بيشتر دوست دارم و از هر اتفاق کوچيکی ام لبخند رو لبم مياد,خوش اخلاق تر شدمsmiling
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : شهرزاد
نقل قول: از هر اتفاق کوچيکی ام لبخند رو لبم مياد,خوش اخلاق تر شدم
آفرین دلیل خیلی از سختی های که به ما انسان ها تحمیل میشه همینه
بعضی وقتا ما هم شبیه همیم

یه سری چیزامون

ولی نه همه چیمون...
 تشکر شده توسط : nazii , Ghost , رزمینا
(2012/04/01, 05:42 PM)شهرزاد نوشته است: icon_question
آقا جواد عزیز

ممنون از لطفتون برای دوستان ام اس

من نظرم اینه:

همین تاپیک که دختره 27 ساله در سالمندانه(آرزوهای رنگ باخته در 27 سالگی) خیلی میتونه حرفه دوستان ام اس رو به جامعه بزنه...دوست داشتم این روحیرو نشون جامعه میدادیدlove28

آخه چرا همش دنبال نکات منفی این بیماری باشیم چرا یه فیلمی درست نشه که توی اون نشون بدن افرادی رو که این بیماری رو دارند ولی افراد موفقی در جامعه هستند این بنده خدا خودش یه مورد خیلی استثنایی بوده
حالا خیلی کم نظر جامعه در مورد این بیماری خوبه هرکس که میشنوه با تاسف آینده ای رو که همراه با فلج بودنه رو یادآوری میکنن
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : شهرزاد , Aynaz

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 30
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,484 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان