•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • 30
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس چه تغیییر مثبتی در شما ایجاد کرده ؟
خوشبحال کسایی که با ام اس به خدا نزدیکتر شدن . من باید اعتراف کنم من نسبت به قبل خیلی از خدا دورتر شدم!
 تشکر شده توسط : majid1 , pedram
(2015/01/11, 09:43 PM)pesareshoja_ir71 نوشته است:
(2015/01/11, 12:18 AM)nahid نوشته است: چند تاپيک مشابه بوده که با هم ادغام شده :مزیت ام اس ، تاثیر ام اس روی اخلاق و تفکر و یه تاپيک دیگه.پست های هر سه تا موضوع هم مشابه بود.
اگه منظور از مزیت، سوء استفاده از ام اس هست که درست نیست ما خودمون رو اینطور تو جامعه نشون بدیم و افتخار کنیم .

نه منظورم فقط مزیت بود همین
سو استفاده یه کلمه نسبی که بر میگرده به دیدگاه و نظر هر کس
مزیت که من نوشتم همین دیدگاهای که دوستان گذاشتن و دیدگاه خودم هست
به قول گفتنی هر چه از دوست رسد نیکوست
البته به نظر من اگه راه استفاده ازش رو پیدا کنید حالا اگه به نظر شما سو هستش من از همین تریبون اعلام میکنم حاضرم قید این سو استفاده ها رو بزنم بجاش ام اس نداشته باشم خوبه
چه عیبی داره به بهونه ام اس کارت طرح ترافیک،معافیت سربازی،پیچوندن کلاس و هزاران جوایز نقدیدیگر بهره من بشیم والا به قرعانconfused2راستی من هنوز به خودم افتخار میکنم
در مورد عنوان تایپیک هم توجه شما رو به این جمله جلب میکنم

عنوان: حکم اعدام

ببخشش لازم نیست اعدامش کنید

عنوان: حکم بخشش

ببخشش لازم نیست اعدامش کنید

میبینید یه عنوان چقدر میتونه توی نتیجه تاثیر بذاره
بعدشم توی انتخاب اسم تایپیک باید اسم قدیمی ترین تایپیک برای اسم تایپیک ادغام شده استفاده میشد البته این عادلانه اش هست

اما ولش کن اصلا به من چه مثل چت و تایپیک های دیگه که مدیریت حذف کرد و من این جمله رو گفتم بازم همین رو میگم
سایت خودتون هست هر کاری دوست دارید بکنید

آقا محمد رضا ، شما منظورتون این بود که تو این تاپیک همه بیان بنویسن مثلا چقدر با اسم بیماری سر استاد و .... کلاه گذاشتیم ، از زیر کار در رفتن ، پیچوندن کلاس و .... یعنی ام اس این استفاده ها و مزایا رو برامون داشته !
از طرفی هم میگید من حاضرم ام اس نداشته باشم هیچ استفاده ای هم از ام اس نکنم . خوب پس با چه هدفی میخواستید تاپیک با عنوان مزیت های ام اس باشه ؟
بیماری چه مزیت و استفاده ای میتونه داشته باشه ؟ معافیت سربازی که برای همه بیماری های سخت هست ،
عنوانِ تاثیر مثبت ام اس ، عنوان کاملتر و قابل دفاعیه و ما رو آدمای سوء استفاده کن نشون نمیده .
همیشه به کمک مدیر و ناظران کارهای بررسی و ادغام تاپیکهای مشابه و ... انجام میشده ، این یکی شما رو شاکی کرده که به اسم شما بوده ؟ بعد باید بگین هر کاری میخواهید بکنید سایت خودتونه ؟!!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , pesareshoja_ir71
نمیدونم این جز سو استفاد حساب میشه یا نه؟
من هر جا کسی فهمیده که حالت عادی ندارم و پرسیده خدا بد نده چی شده؟
اول میگم خدا هیچ وقت بد نمیده و همون اول میگم یه بیماری عصبی دارم و اسمش ام اس هست. بعد طرف میپرسه ام اس چیه و...؟
منم خیلی زود اطلاعات لازمه درباره ام اس رو در اختیارش میذارم:
یه بیماری با معرفت که دردی ازش تجربه نکردم و مسری و کشنده نیست.
درمان قطعی نداره و داروهایی که براش درست شدن با درصد های مختلف از عود بیماری پیشگیری میکنن.
و در آخر میگم که دوسش دارم چون کاری به کارم نداره. فقط باید بهش توجه کنی.
قبول میکنم که بیشتر وقتها رفتار طرف بعد از فهمیدن بیماریم عوض شده . ولی هیچوقت نذاشتم کسی بهم ترحم کنه. چون واقعا نیازی به اینکار ندارم.
ببخشید که موضوع عوض شد.
بهترین تغییر مثبت ام اس:
این بوده که یاد گرفتم ارزش داشتنی هام رو تا هستن بدونم.ارزش خیلی چیزها در نبودشون حس میشه . پس بهتره تا هستن ازشون لذت ببرم.
 تشکر شده توسط : nahid , spring , hadisss , pedram , pesareshoja_ir71 , جلال علایی موسوی
خداییش من سعی کردم به استاد ها اصلا نگم ام اس دارم یا نمره ازشون تا همین الان نگرفتم این کار دیگه خداییش ته نامردیه کلاه برداری رسما
ولی یه وقتای بخاطر درد آمپوله نمیتونم برم سر کلاس و یا به خاطر عوارض آمپول ها معده ام اذیت میکنه که اگه به استاد نگی مشکلت چیه استاد حذفت میکنه و باید یه شونصد سالی بری دانشگاه
اوایل میشنستم خونه کلی حرص میخوردم کلاس نرفتم اما الان با خودم میگم چه نعمتی از این بهتر برای پیچوندن کلاس ها (البته هنوزم از خدام هستش که ام اس نداشتم هر روز صبح مثل بچه آدم میرفتم سر کلاس)
مهم نوع نگرش هستش تا وقتی که بخوایم به دیگران بیشتر از خودمون اهمیت بدیم به نظر من خوب نمیشیم

ناهید خانم این اولی نیست چهارمی یا پنجمی هستش
اول چت
دوم جعبه گفت و گو
سوم تایپیک کل کل بین دختر و پسر
چهارم یه تایپیک دیگه که چنتا شکلک گذاشته بودم که هر کس یاد بگه شبیه کدوم هست
هیچ مشکلی هم نداشت یهو نمیدونم کی حذف کردconfused2
اینم پنجمیش حالا متوجه میشید چرا میگم سایت خودتون هستش هر کاری دوست دارید بکنید
اصل اول دموکراسی اینه که توی موضوع های مهم مثل بودن یا نبودن چت یا جعبه گفتگو رای گیری شود
یا اگه میخوان تایپیک آدم رو حذف کنند بگن چرا این کار رو کردن
و البته موقعی که میخوان اسم تایپیک رو عوض کنند قبلش به آدم بگن
یا حداقل مثل شما بیان دلیلش رو خیلی خوب و قانع کننده بگن
مثل الان که من از تغییر اسم تایپیک توسط شما قانع شدم
البته من از همون اولشم مشکلم این بود که چرا بدون اینکه بگید عوض شد
این تایپیک که مهم نیست همه ی سایت فدای دوستای خوبی مثل شماicon_question

اینم بخاطر اینکه اسپم نفرستاده باشم:
از موقعی که ام اس گرفتم و دیگه زیاد نمیتونم راه برم و بیشتر خونه نشستم کلی کار یاد گرفت
معرق،مشبک،الکترونیک،جوشکاری،لوله کشی و یه خورده نجاری/ کامپیوتر و اطلاعات مربوط بهش هم که دیگه خیلی بهتر از قبل از ام اس شده
منظورم من از مزیت این بود که میتونیم بشینیم حرص وغصه بخورم که چرا دیگه مثل سابق نمیتونم راه برم یا نه کارهای بالا رو برم یاد بگیرم
با این حال هنوزم سلامتی قبل از بیماریم رو بیشتر تر از این کارهای که به لطف ام اس یاد گرفتم دوست دارم
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : coffeedot , pedram , nahid , shaytoon , nazaninamiri70 , rahaaa
بله بله
خانواده انقدر گفتن ازدواج کن داشتم روانی میشدم , هر چی میگفتم بچه ام قبول نمیکردن angry3
الان نزدیک یکساله دارم در آرامش زندگی میکنم (دقیقن از زمان تشخیص ام اس) Smile (16)Smile (16)
تاریک ترین ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشید است
پس همیشه امید به روشنایی داشته باش

تشکر شده توسط : hyd69hyd , majid1 , hamed_24 , یاسی , arezooo82 , simin , معصومه عباسی , glassheart
فایده ام اس آشنایی با دوستان خوبم بود
اینکه اطرفیانمو بهتر شناختم
باعث شد انتقالی بگیرم و دانشگاهم بیاد تهران
دیگه چی بگم
چی بالاتر از اینکه هر چه از دوست رسد نیکوست
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند
(شکرsmiling)
 تشکر شده توسط : یاسی , arezooo82 , معصومه عباسی , glassheart , maedeh banoo
از کی تا حالا بیماری فایده ای داشته ؟ این حرفهایی هم که دوستان میزنن فقط دلخوشکنک هست وگرنه واقعیت چیز دیگه ای هست که همه هم میدونن.
 تشکر شده توسط : majid1 , leili-asmaneh , mahdi7 , simin
بلهههههههههههagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
باعث شد هر کاریو شروع کردم به طور مصمم ادامه بدم که مبادا کسی فکر کنه بخاطر ام اس عقب کشیدمSleepy
درسته که بیماری سختی داره اما همون سختی میتونه در جهت مقاوم کردن و انسان تر کردن شما باشه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : arezooo82 , fariba 68 , معصومه عباسی , rahaaa , maedeh banoo
هيچي فقط واسه شكستهام توجيه،بهانه پيدا كردم.همين
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : mahdi7 , majid1
اگه بخام واقعانی بگم و خودمو گول نزنم هیچ فایده ای جز اینکه قدر سلامتی نداشتمو خیلی خوب میدونم. تازه میفهمم سلامتی یعنی چی
اجازه ... اشك سه حرف ندارد.
اشك خيلي حرف دارد!sad2
راستي
دروغ گفتن را هم خوب ياد گرفتم. حال من خوب است خوبِ خوب!!!
 تشکر شده توسط : Reza_N , معصومه عباسی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • 30
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,470 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست