امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس و عینک.!
من از سال 86 عينك ميزنم وقتي كه دوبيني داشتم به دو تا چشم پزشكي مراجعه كردم گفتند شماره چشمت تغييري نكرده
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
من رفتم دكتر
بهم ٤ تا آمپول دگزامتازون داد و گفت لازم نيست برى پيش چشم پزشك
اما بعد از يك ماه هنوز خوب نشدم
هفته ديگه باز نوبت دكتر دارم.
ممنونم دوستاى عزيز.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
Manam dobini dashtam ama tadrijan khob shod.ama faghat vaghti be kenar negah mikardam dota mididam.
(2011/09/16, 10:10 PM)زهرا59 نوشته است: من از سال 86 عينك ميزنم وقتي كه دوبيني داشتم به دو تا چشم پزشكي مراجعه كردم گفتند شماره چشمت تغييري نكرده

ببینید دوست عزیز بحث دو بینی با بحث نزدیک بینی و دور بینی جدا از هم اند.
اینجا بحث سر این که ایا ام اس میتونه باعث کاهش دید و درنتیجه
عینک زدن بشه .چون دوبینی معمولا پس از مدتی با مصرف داروهای خاص برطرف میشه.
همچنین حالتی که نه دوبینی نه دور بینی و نه نزدیک بینی ( همون حالتی که انگار از پشت یه شیشه
مه الود و تار نگاه میکنی) اون هم با مصرف دارو رفع میشه.
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
من 3 سال قبل از اولین حمله عینکی شدم مال من که فکر میکنم جنبه ارثی داشته باشه تو خونوادمون فقط 1نفر عینکی نیس!!!فقطم من ام اس دارم
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
من خودم عینک میزنم اما از سال پنجم ابتدایی و الان هم چشمم خیلی بهتر از اون اوایل شده حتی این بار آخر هم که حدود 2هفته پیش بود دکتر بهم گفت نمره چشمت کمتر شده و شیشه عینکم رو عوض کردagreement2agreement2agreement2
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.

من فکر میکنم که عینکی شدن با ام اس ربطی نداشته باشه . من عینکی نیستم و چشمم ضعیف نیست

ولی بعد از اولین حمله ( نوریت عصب باصره ) جلوی چشم راستم انگار یه پرده سفید کشیده شده .
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
من از سال 75 عينک ميزدم ولی دختر دایيم‏(عمم‏)‏15 سال ام اس داره عينكی نيست‏‏ فقط من بعد از 2بينی ديدم کم شد يعنی با عينكم دورو كامل نميبينم‏↳‏
confusedHuhHuhHuh
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
من قبل از ام اس عينكي بودم و تو اين دو سال و نيم شماره چشمم تغييري نكرده (البته من مشكل تاري يا دوبيني نداشتم)
من 7 ساله عینک بر چشانم هستSmile (16)

شمارش که تغییری نکرده.کاش نظر سنجی گزینه دار میذاشتی.

تو خانواده فقط من عینکیم.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آيا دوبینی های ناشی از ام اس با عینک از بین میروند؟ نازنین 16 11,620 2012/02/29, 05:52 PM
آخرین ارسال: فرناز

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان