•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس میتونه ارثی باشه ؟
میگن امکانش وجود داره اما درصدش خیلی پایینه، به نظر من اصلا اصلا حساسیت نشون ندید همین فکرای منفی خیلی بده اصلا نذارید فکرای منفی درباره آینده تو سرتون بیاد فقط محیط خوب و شادی رو تو خانواده ایجاد کنید و نذارید فرزندتونم درباره این موضوع اصلا فکر کنه به امید خدا مطمئن باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد.
بذارید خودمو براتون مثال بزنم من از وقتی یکم عقلم کامل شد با بیماری ام اس آشنا شدم عمم ام اس داشت اما مطمئنم این بیماری رو ارثی نگرفتم چون آدم حساس و ترسویی بودم از همون بچگی همش فکر می کردم منم مثل عمم میشم و شد!!! اگر منم بی خیال بودم و به این چیزای بی خودی فکر نمی کردم مطمئنا الان مشکلی نداشتم. البته الانم که ام اس دارم هیچ مشکلی وجود نداره دیگه فهمیدم باید قوی باشم و یه سری فکرای منفی رو تو ذهنم راه ندم...
زندگی عادیتون و داشته باشید، اگر مطمئن باشید که همه چیز خوب پیش میره مطمئن باشید خوب پیش خواهد رفت.
آرزوهاتو يه جا يادداشت کن و يکی يکی به خدا بگو. خدا يادش نميره،ولی تو يادت ميره چيزی که امروز داری، آرزوي دیروزت بود...
 تشکر شده توسط : hamid , shahrzad.s , موناامیدوار , ملورین , mahdie
باسلام..
بارهادیده شده بیماری که مسری وارثی نیست دریه خانواده شایعه..نباید واسه چیزی که هنوز معلوم نیست خودتونو نگران کنین
دیروز که تموم شد...فردا هم که هنوز نیومده..دردوبدبختی امروز واسه خودش بسه..دیگه نباید بیشترش کردicon_question
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , hamid , shahrzad.s , ملورین , glassheart
من هم حس شما را نسبت به بچه ام داشتم ولی با این افکار جنگیدم و سعی میکنم که زودرنج وحساس مثل خودم تربیتش نکنم و بهش یاد بدم که راحت زندگی کنه وخونسرد باشه confused2شما هم می توانید این کاررا بکنید و اصلا بهش نگویید که شاید بیماری داشته باشید agreement2پسر من 10سالش است و وقتی میپرسه این آمپولها برای چیست ؟میگم تقویتیه!!!!!!!!!اصلا نمی خوام بدونه و در ذهنش بیماری را پرورش بده...............
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : ملورین , ارزو
سلام
خواهر منم ام اس داره
ايشون 4 ساله به ما ملحق شدهwink2
ولي ام اس ايشون زياد جدي نيست
ولي ارثي بودنش تو خانواده فقط 5 درصده پس نگران نباشيد
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
من مامانم که گرفته قبل از اون فکر نکنم تو خوانواده مادریم کسی دچار ام اس شده باشه.فقط من میمونم که باید یک ام ار ای بدم و از بلاتکلیفی دربیام
فقط خیلی ذهنم درگیره اگه داشته باشم و عود کنه نگران مامانمم که هیچکی رو به جز من نداره بهش برسه.خودش نه پاهاش نه دستاش حتی گردنش نمیتونه حرکت بده فقط نگران اونم ما به جز هم هیچکی رو نداریم
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , هليا

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  كسي كه تجربه در مورد ام اس داشته باشه Hooosein 1 2,589 2014/11/28, 10:56 PM