•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟
ببخشید میشه یکی بگه که دقیقا چطوری بحث ام اس رو وسط بکشیم؟؟
از کجا شروع کنیم؟؟؟
...
 تشکر شده توسط : pariya1361
(2014/08/13, 03:28 PM)مریم۷۲ نوشته است: ببخشید میشه یکی بگه که دقیقا چطوری بحث ام اس رو وسط بکشیم؟؟
از کجا شروع کنیم؟؟؟

مریم جوون بنظر من بطرف بگیم آقای محترم کامل فکراتوکردی?منومیخای?خب اگه منومیخای من1مشکلی دارم که البته نمیشه گف مشکل من ام اس دارم وکاملا هم سالمم مشکل خاصیم ندارم وکنترلش کردم اطلاعات بیشترمیخای میتونیم باهم بریم پیش پزشکم توجیهت کنه
واینجاس که طرف میگه
من بایدبیشترفک کنم ومن اونقدازشنیدنه این جمله لجم میگیره که حدنداره غرورم خدشه دارمیشه
البته بنظرمن توجلسات سوم چهارم بایدگفته بشه که طرف بخاد وگرنه به همه که نمیشه گف کم کم همه جامیپیچه
این نظرمن بود
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , free , مریم۷۲ , H-tanha , hyd69hyd , رزمینا , mahsa , pariya1361
به نظر من باید قبل از اینکه طرف پاشو بزاره توی خونه بهش گفته بشه که کجا داره میره و قضیه چیه!
نه اینکه بیاد بعد بشنوه که شوکه بشه بگه حالا برم یه دور بزنم شاید برگردم!
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , آنا , H-tanha , pariya1361
سلاااااااام عزیزای خودم راستش اگه بخام باکسی ازدواج کنم قبلش وکسی هست ک نه اون منو میشناسه نه من اونو سعی میکنم جلسات گفت وگو زو بیشتر کنم چوووون صحبت یه عمر زندگیه و... من خودم حساسم والا چه چیزم از آدمای سالم کمتره هااان؟؟
دنبال یکیم ک صادق باشه وآدم زندگی باشه برا همین جلسات اول رو ن تنها توخونه بلکه میخااام چند بارم بریم بیرون تا طرز برخوردش رو تو اجتماع وپوشش رو ببینم و.... اینطوری میشه بعد ک تونستیم شناختی ازهم به دست بیاریم میگم ک من یه رازی دارم وتا الان نمیتونستم بگمچون شناخت کافی از شما نداشتم ولی حالا میخام بگم..........وتوضیح بدم
راستش من بیشتر میخام قبل ازدواجم با یکی آشنابشم اینطوری راحتتر میتونم بهش همه چیز رو بگم ..........
smilingsmilingsmilingsmilingsmiling
بوووووووووووووووووسlove51love51
 تشکر شده توسط : arezooo82 , pariya1361
(2014/09/13, 04:23 PM)eilayda23 نوشته است:
سلاااااااام عزیزای خودم راستش اگه بخام باکسی ازدواج کنم قبلش وکسی هست ک نه اون منو میشناسه نه من اونو سعی میکنم جلسات گفت وگو زو بیشتر کنم چوووون صحبت یه عمر زندگیه و... من خودم حساسم والا چه چیزم از آدمای سالم کمتره هااان؟؟
دنبال یکیم ک صادق باشه وآدم زندگی باشه برا همین جلسات اول رو ن تنها توخونه بلکه میخااام چند بارم بریم بیرون تا طرز برخوردش رو تو اجتماع وپوشش رو ببینم و.... اینطوری میشه بعد ک تونستیم شناختی ازهم به دست بیاریم میگم ک من یه رازی دارم وتا الان نمیتونستم بگمچون شناخت کافی از شما نداشتم ولی حالا میخام بگم..........وتوضیح بدم
راستش من بیشتر میخام قبل ازدواجم با یکی آشنابشم اینطوری راحتتر میتونم بهش همه چیز رو بگم ..........
smilingsmilingsmilingsmilingsmiling

سلام
منم دقیقا همین راهو رفتم... چون علاوه بر شناخت اون ادم برای زندگی باید دید میشه بهش اعتماد کرد و این مسئله رو گفت...
وااای خدا که تا قبلش چه ادعایی برای چندین سال علاقه اش داشت... منم خیلی راحت بعد از چند جلسه بهش گفتم... نیازی به توضیح بیشتری هم نبود چون خودش ارشد یکی از رشته های علوم پزشکی بود...
اولش گف میدونم چیه و مسئله ای نیس...
ازش خواستم فکر کنه و اگه سوالی داره بریم پیش پزشکم...
با اینکه من وضعیتم نرماله ولی در نهایت گف نمیتونه....Smile (16)
 تشکر شده توسط : H-tanha , hyd69hyd , موناامیدوار , arezooo82 , pariya1361
سلام به دوستان اگه 1اقا از خانمی خوشش بیاد چطور باید قضییه ام اس را بهش بگه؟
 تشکر شده توسط : pariya1361
دوستان درسته که رفتار مردم در خصوص ام اس کاملا اشتباهه....
ولی برگردین به چند روز قبل از فهمیدن ام استون
فکر کنید یکی تو اون زمان به شما میگفت ام اس دراره واکنشتون چی بود؟؟مسلما این الفاظی ک الان داریم میگیمو نمیگفتیم پس یکم ب بقیه هم حق بدیم
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , mahdi7 , سها , رزمینا , آنا , pariya1361
بنظر من باید از موضع قدرت با طرف صحبت کنیم! ما که نقصی نداریم.بعد از چند جلسه آشنایی بهتره تا همون اول بگیم.چون نمیدونه ام اس چیه که.ولی وقتی از نزدیک ببینه مارو بعد اینکه بگیم میفهمه مهم نیست! من این مورد آخر رو بعد چند جلسه آشنایی اینطوری گفتم: راستی آقای.....من یادم رفت بگم ام اس دارم!!! خیلی بی اهمیت جلوه دادم! یعنی انگار اصلا یادم نبوده ام اس دارم.گفتم میبینید که مشکلی هم ندارم! اگه نمیتونید،برید مشکلی نیست :-)
فقط گفت بهم بگید ام اس چیه و من با یکی که ام اس داره و قراره همسرم بشه چطور باید رفتار کنم که اذیت نشه!

(2014/09/26, 04:28 PM)كوه درد نوشته است: سلام به دوستان اگه 1اقا از خانمی خوشش بیاد چطور باید قضییه ام اس را بهش بگه؟

سلام.خانوما معمولا خیلی راحت تر کنار میان.مخصوصا اینکه عاشق باشن..همون اولش بگید که ام اس تو زندگی براتون لطف خدا بوده.بگید که مشکلی باهاش ندارید..وقتی خانم ببینه که شما زانو نزدید در برابر ام اس،قدرت شما بیشتر از بیماریتون به چشمش میاد.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : ابراهیم , liliyam , paeeze , farane , pariya1361
سلام آیدای عزیز
به نظرم بذار یه شناخت اولیه ای از هم پیدا کنید. شاید اصلا همون اول تشخیص دادی که این بنده خدا به دردت نمیخوره. گذشته از اون اول اجازه بده تا خواستگارت اول خود تو و اخلاق تو رو بشناسه و ارزش خود خود تو رو بدونه. اونوقت حتما مسئله رو بهش بگو. بذار همه جنبه های زندگیتو با هم و در کنار هم ببینه و بعد تصمیم بگیره. اگه از اول اول همه چیز رو بهش بگی انگار فرصت ندادی که خوبی های تو رو هم ببینه. همیشه هم توکلت به خدا باشه. در هر لحظه و هر ثانیه ای معجزه ای هست.
گر چه گلدان من از خشک شدن میترسد/به ته خالی لیوان تو عادت کردم....
 تشکر شده توسط : paeeze , elham 66 , pariya1361
سلام ایدا جون همون جلسه اول بگو.اصلا واسه گفتن این جریان لازم نیست چند جلسه صبر کنی .اخه من میدونم اونی نخواد این بیماری رو قبول کنه هرگز قبول نمیکنه.

ولی اصلا خودتو ضعیف نشون نده .بذار بفهمه که توانایی های تو با بقیه فرقی نداره
 تشکر شده توسط : sms , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس و مراسم ازدواج؟؟ powerful 5 1,088 2023/01/17, 10:59 PM
آخرین ارسال: faryar
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,266 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,938 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 19,802 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,700 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  چه نوع ورزش برای ام اس مناسب است ؟ paeeze 45 25,454 2016/06/28, 10:57 AM
آخرین ارسال: niloofary
  کپسول Wellwoman برای بیمار ام اس ضرر داره؟ paeazan 5 33,363 2015/10/28, 08:05 AM
آخرین ارسال: glassheart
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,606 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
  سوال در مورد طب سنتی چینی برای درمان ALS javadit 1 2,848 2014/07/02, 01:51 PM
آخرین ارسال: nahid
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 32,735 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست