•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی
باز سوژه و مورد تکراری از این بیماری و ضعف پیشرفته نسبت به قبل و القای ناتوانی های از قبل تعیین شده.
افرادی هستند که درد در برابر آنها کم آورده و بهتر که بگویم درد براشون چنان سازنده بوده که مصداق زیبایی برای" ان مع العسری " بودند.
با این چیزها ناراحت نشید و به دل خود بد نیارید قرار نیست هر بیمار ام.اسی از پای بیفته و ناتوان بشه و این امروز ثابت شده که بیماران ام.اس با بهره گیری از درمان مناسب و رعایت سبک زندگی سالم می توانند زندگی خوب و سالمی داشته باشند.
بجای ناتوان نشان دادن این بیماران و القای ناتوانی کاش بی توجهی های سوق دهنده ی عوامل دست اندرکار بسوی ناتوانی( از جمله مشکلات دارویی، کمبود امکانات رفاهی و ....) باید بطور جدی گفته شود.
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : omid , movahedi , سها , زهرا59 , عمومهربان , minoshka , نازلی , earth , نازی ی , yummy
حرفای سوسن عالـــــــــــــــــــــــــــی بود. سوسن شجاعت این رو داشت که خیلی چیزا رو بگه. باید واقعا ازش تشکر کرد.
آدم از این ناراحت میشه که فقط چیزایی که اونا دوس دارن و حرفایی که اونا میخوان باید زده بشه. نمی خوان دید مردم درست بشه. نمیخوان کسی بفهمه دارو نیست، دارو گرونه، ینی چی. نمیخوان....
 تشکر شده توسط : MFhealth , movahedi , sooorooosh , minoshka , نازلی , earth , نازی ی
دوستان این برنامه برای تصحیح بینش جامعه در مورد ام اس نبود. دید جامعه مسئله مهمیه درست مشکل خیلی از ماها هم هست. ولی این برنامه واسه این نبود. چرا نمی خواید دوستان ام اسی خودمون رو درک کنیم اونها مشکل دارن. این برنامه در مورد سوسن بود وقدرتش و عشقش. البته دوست خوبمون در مورد حمایت های دولتی و پشتیبانی بیمه ها هم صحبت کرد. داشت مشکل ام اسی ها و همین طور معلولین رو می گفت. بچه ها اگه ما که خودمون ام اس داریم دوستانی که خیلی بیشتر از ما با بیماری درگیرن فراموش کنیم و از جلوی دوربین رفتن و مطرح کردن مشکلاتشون منع کنیم خیلی بی انصافیه. خودخواهیه.
سوسن به اون هایی که خیلی با بیماری درگیرن امید میده ویاد میده که چه جوری با تمام مشکلات میشه زندگی کرد و عشق ورزید.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : paeazan , movahedi , omid , زهرا59 , minoshka , havaars , paeeze , رزمینا , نازی ی , parisa2011
بجای ضعف جامعه و عوامل دست اندرکار به ضعف بیماران پرداخته میشه
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : movahedi , سها , sooorooosh , minoshka , paeeze , earth , نازی ی , yummy
هی میگین دید جامعه دید جامعه.خود بیمارای ام اس باعث دید بد جامعه شدن
چند نفرتون سرپایین و به بقیه گفتین منی که سرپام ام اس دارم؟
من خیلی ها رو میشناسم که سرپان و شدیدا پنهان میکنن که ام اس دارن
خب وقتی شخص مثلا بد راه میره دیگه به بقیه میگه که ام اس داره و این باعث میشه که جامعه فک کنه هر ام اسی یعنی لنگیدن یعنی عصا و ویلچر

سوسن هم یه مدل بیمار ام اسه خب فعلا اونو در رسانه ی ملی نشون دادن. من که هیچ ایرادی از برنامه نمیتونم بگیرم جز همین که یه سری حرفهای دارو .. زده نشد
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : movahedi , hessam , naarin.p , omid , سها , FBF , hamid , عمومهربان , minoshka , MFhealth , نازلی , ostad2000 , نازی ی , havaars
واقعا عالی بود صحبتای خانوم جعفری!
من به شخصه عاشقِ لبخنداشونم!
اتفاقا خیلی هم امید بخش بود حضورشون و دیدگاه هاشون!
و با توجه به کمبود زمان و محدودیت ها عالی هم صحبت کردنن!
دارو هم که تبدیل شده به یه بحث همگانی و اکثرا درگیرشن!و کسی هم نیست به مسئولین محترم یه گوشزدی کنه!
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , minoshka , نازلی , نازی ی , coffeedot , havaars
من ندیدم rolleyes
انقد دوس داشتم ببینمrolleyes
 تشکر شده توسط : minoshka
صحبت ها وحضور سوسن جان عالی بود اما این موضوع هم مهمه که دید همه این می شود که هرام اسی بعداز دوسال ویلچری استangry2angry2angry2angry2
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , عمومهربان , minoshka , earth , نازی ی , elijoon
به امید سلامتی کامل خانم جعفری ولی خانم سوسنی بعضی جاها پیدا بود بغض میکرد
خانم سوسنی کاش اجازه حرف زدن از دارو هم داشتین
درکل خوب بود
کاش سروووش رو هم میبردن حتی اگه بهش میگفتن درباره دارو حرف نزن بازم حرف خودش رو میزد
مگه نه سروووش؟
گاهی مرا یاد کن...
من همانم که اگر ساعتی از من بی خبر بودی آسمان را به زمین میدوختی
 تشکر شده توسط : sooorooosh , minoshka , Hasty , نازی ی
کاش اون دوتا مهمون برنامه سال 90 هم بودند.angry2angry2angry2
این وظیفه همه است که به برنامه پیامک بزنن واعتراض کنند
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , عمومهربان , زهرا59 , minoshka , Hasty , earth , Aram , نازی ی , elham 66 , آنا

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • ...
  • 28
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص ahmad ebrahimi 128 82,273 2014/03/27, 06:43 PM
آخرین ارسال: reihane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست