• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امکان استفاده از کارافتادگی برای بیماران ام اس
با سلام
تمامی دوستانی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند می تواند با مراجعه به شعبه ایی که لیست بیمه اشان توسط خودشان و یا کارفرما رد می شود ،در خواست ازکارافتادگی بدهند و بتواند از حقوق و مزایا آن استفاده کنند.
ابتدا باید به مطب دکتر معالجتان بروید و از دکتر معالجتان نسخه ایی بگیرید که در آن شما را به عنوان یک کار افتاده کلی معرفی نماید.
در مرحله دوم دفترچه بیمه خود را با نسخه گرفته شده از دکتر را به قسمت فنی شعبه مربوطه که لیست بیمه یتان رد می شود می برید.
در مرحله سوم کارمند قسمت فنی بعد از بررسی پرونده شما و دادن یک فرم ، از شما می خواهد که دکتر معالجتان آن را پر کند.
در مرحله چهارم فرم پر شده توسط دکتر و نسخه و فرمی دیگری که خودتان آن را در بیمه پر می کنید را تحویل می دهید و پس از بررسی مجدد آن توسط کارمند بیمه نا مه ایی صادر می شود که از شما می خواهد که نامه را به قسمت دبیرخانه ببرید.
در اینجا کار تمام است و از شما می خواهند که بروید و از قسمت مربوطه با شما تماس می گیرند که در کمیسیون پزشکی شرکت کنید.
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : fireboud , Sina , hamid , احمدرضا , nazanin , nazaninn , شفا یافته , Aram , سحــــــــر , TootFarangi , Matilat , محمود , i3aran , sattar , mirali , shahryar_eng , AVID2000 , parvaneh , آدرینا , ارزو , Ermia , Hasty , ساغر , behrouz , mehrnaz , paeazan , Pooya.N , naz.gigili , sgb , maryam.N , pariya1361 , abed6311 , arezooo82 , mstoday , saeid.jahansouz , علیرضا 2 , پریا حقیقت پور
وای من الان حدود 9 ماه میشه میرم کمیسیون واسه از کار افتادگی اما هر بار میگن که شما از کار افتاده نیستی!!!
همه ی مدارکمم درسته ولی نمیدونم چرا جواب نمیگیرم؟؟؟
به این تنیجه رسیدم که از نظر اونا از کار افتاده یعنی که بلا نسبت آدم باید بمیره تا از کار افتاده به حساب بیاد!!!!!!!!!!!!
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : h.kakavand , shahryar_eng , arezooo82 , ارزو , ساغر , nooresefid333 , Hegan , mari , paeazan , Pooya.N , 321 , pariya1361 , majid1 , علیرضا 2 , hedieh , پریا حقیقت پور
دور از جونتون آقای احمد رضا ، ببخشید مشکل شما در چه حده ؟ یعنی مشمول این قانون میشه ؟
امیدوار عزیز، مگه بازنشستگی پیش از موعد با از کار افتادگی یکیه ؟
فکر می کنم از کار افتادگی باید حقوقش کمتر از باز نشستگی باشه ، درسته یا اشتباه می کنم ؟
از کار افتادگی هم لابد شرایط داره ، هر کس که ام اس داشت که از کار افتاده محسوبش نمی کنن.

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : احمدرضا , h.kakavand , shahryar_eng , Pooya.N , pariya1361 , پریا حقیقت پور
[quote='nahid' pid='54477' dateline='1298048230']
دور از جونتون آقای احمد رضا ، ببخشید مشکل شما در چه حده ؟ یعنی مشمول این قانون میشه ؟
امیدوار عزیز، مگه بازنشستگی پیش از موعد با از کار افتادگی یکیه ؟
فکر می کنم از کار افتادگی باید حقوقش کمتر از باز نشستگی باشه ، درسته یا اشتباه می کنم ؟
از کار افتادگی هم لابد شرایط داره ، هر کس که ام اس داشت که از کار افتاده محسوبش نمی کن

باید ببینیم که اعضای کمیسیون چی و در چه حد معلولیتو از کار افتاده می دونن.من تعادل ندارم.نمیتونم راه برم.نمیتونم با دستام کار کنم هر کدوم به نحوی.و...

با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : nahid , h.kakavand , shahryar_eng , Pooya.N , pariya1361 , علیرضا 2 , پریا حقیقت پور
احتمالا اجرای این قوانین چون برای دولت هزینه داره ،براحتی اجرا نمیشه .
امیدوارم مشکلتون مثل خیلی از نشانه های ام اس ، موقتی باشه و بتونید تعادلتون رو به دست بیارید.من وقتی می شنوم بعضی ها با طب سنتی و خوردن گرمی و ... احساس بهتر شدن دارن ، یاد کسانی که مشکل حرکتی وتعادل دارن می افتم و برام سئواله که اونا هم این روشها رو امتحان کردن و نتیجه نگرفتن ؟!
امیدوارم داروهای جدید به کمک همه بیماران بیاد.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : h.kakavand , paeazan , Pooya.N , negar_negar92 , pariya1361 , پریا حقیقت پور
(2011/02/18, 05:27 PM)احمدرضا نوشته است: وای من الان حدود 9 ماه میشه میرم کمیسیون واسه از کار افتادگی اما هر بار میگن که شما از کار افتاده نیستی!!!
همه ی مدارکمم درسته ولی نمیدونم چرا جواب نمیگیرم؟؟؟
به این تنیجه رسیدم که از نظر اونا از کار افتاده یعنی که بلا نسبت آدم باید بمیره تا از کار افتاده به حساب بیاد!!!!!!!!!!!!

احمد رضا جان
با سلام
من از مشهد خبرندارم و خودم من هم 15/ 12/89 کمیسیون دارم ، شاید همینطور که شما می گویید باشد. ولی شما بدانید که برای هر بیماری هم کمیسون تشکیل نمی دهند. من وقتی برای بار اول به بیمه رفتم و از کارمند بیمه سوال کردم که آیا می توانم برای از کارافتادگی تقاضا کنم ، با تعجب از سوال من به من نگاه کرد و گفت : ام اس از جمله بیماریهایی است که جز از کارافتادگی محسوب می گردد و اگر آن را محسوب نکنند چه بیماری را محسوب کنند. به همین دلیل من در حال پیگیری هستم و مطمئناً شماها را هم در جریان خواهم گذاشت.

یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : احمدرضا , Aram , ساغر , nooresefid333 , paeazan , Pooya.N , negar_negar92 , pariya1361 , پریا حقیقت پور
آقای کاکاوند، این از کار افتادگی مخصوص تامین اجتماعی میشه؟ برای خدمات درمانی باید برم خیابان فاطمی و از اونها بپرسم؟
یه سوال مهمتر هم دارم، اگه با از کارافتادگی موافقت بشه، چه تسهیلاتی داره، منظور میزان حقوق و مسائل مالیش هست، من از یکی شنیده بودم بیماران خاص رو با 15 سال سابقه بازنشسته میکنن، آیا این خبر صحت داره؟ فرقش با از کار افتادگی چقدره؟ میشه راهنمائیم کنید ممنونم
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : h.kakavand , Pooya.N , pariya1361 , پریا حقیقت پور
احمد رضا ی عزیز امیدوارم کارت درست شود.
 تشکر شده توسط : احمدرضا , pariya1361 , پریا حقیقت پور
خوب دوستان من جناب احمد رضا رو از نزدیک دیدم ایشون همونطور که گفتند بدون کمک راه رافتن براشون سخته ولی از کارافتادگی در مشهد اینطور هست که :

از کار افتاده به کسی از بیماران ام اس تعلق میگیره که روی صندلی چرخ دار باشه و 10 قدم رو بدون کمک نتونه راه بره .

البته این جمله رو من از دوست خودم که تو بیمه خدمات درمانی کار می کنه پرسیدم . از بیمه تامین اجتماعی خبری ندارم . فکر می کنم با توجه به وسعت و موقعیت جغرافیایی تعیین میشه confused2 مثب میزان حقوق در شهر های بزرگ و پایتخت و کلان شهر ها و ... که هر کدومشون یک طبقه بندی خاصی دارن .

در مورد کمیسیون هم باید به جناب احمد رضا عرض کنم که اگر پارتی داشته باشید حلله ! و الا که شاید اصلا به شما تعلق نگیره confused2 به هر حال امیدوارم مشکل تون حل بشه icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : احمدرضا , h.kakavand , paeazan , Pooya.N , pariya1361 , علیرضا 2 , پریا حقیقت پور
سلام

شنيدن ، فكر كردن ، همدردي كردن تنها كاريست كه از دستم بر مي آيد .
براستي چه پست خانه ايست دنيا .
فكر نمي كنم ، كل دنيا رو بگردي ، كشوري مثل ايران پيدا كني كه سرمايه هايي مثل شما داشته باشه ولي كمتر توجهي بهشون نكنه . ( من كه فكر كنم هيچ كشوري تو دنيا جوونهايي مثل جوون هاي ما نداره )

بچه ها فكر نمي كنيد ، خيلي از مشكل بيمارهاي ما نداشتن نماينده است ؟ با اين كه قشر قابل توجهي از مردم ما رو بيماري هاي ام اس ، تالاسمي و ... تشكيل مي دن.
هر شهر ، هر مذهب ، هر سليقه براي خودش يك نماينده داره ، چرا نبايد نماينده اي براي بيماري هاي سخت داشته باشيم ؟
اگه دقت بكنيد هيچ دولت مردي در مملكت ما با اين مشكلات برخورد نكرده . معلومه كه در قانون نويسي هاشون امثال احمدرضا يا خيلي هاي ديگه ديده نمي شن .
معلومه كه حتي نمي تونن درك درستي از ماجرا داشته باشن . حتي اگه فرض بكنيم دلسوزانه كار ميكنن .

مطمئنم كه ذهنتون خيلي جاها رفته ، ولي يك مثال ساده مي زنم ؛ ( نمي خوام موج منفي باشم چون شما خيلي قوي تر از ام اسين . مگه نه ؟ )
اگه به پل هاي عابر توجه بكنيد هيچ فكري براي افراد ويلچري نشده . حتي با اينكه تك و تك بينشون مجهز به پله برقي پيدا مي شه ، ولي كاربردي براي اين قشر نداره .
يا خيابون ها ، پياده روها و و و و و و .
خب ، فكر نمي كنيد عضوي از جامعه ي ورزش بيشتر به درد ورزش مي خوره و دلسوز تره تا كسي كه فقط كتاب ها رو روخوني كرده و هيچ درك درستي از ماجرا نداره ؟

پس به اميد اون روزي كه اين خواسته ي به حق عملي شه . ان شا ا...

من يه عضو حقيري از جامعه ي بزرگ شمام . فكر كنم شماها نظرهاي بهتري داشته باشين . پس بيام راجع به بهبودي اوضاع صحبت كنيم و براي اجابت خواسته هامون هر سختي رو به جون بخريم .
موفق باشين

به اميد ظهور منجي عالم بشريت كه با ياري حق تمام مشكلات بشريت حل شود .

آنكه تاج سر من خاك كف پايش بود
از خدا مي طلبم تا به سرم باز آيد
يا رب اين آتش كه در جان من است
سرد كن آنسان كه كردي بر خليل
 تشکر شده توسط : نازلی , احمدرضا , TootFarangi , h.kakavand , زهرا59 , parvaneh , sattar , hedieh , فرناز , ساغر , ابراهیم , pariya1361 , majid1 , علیرضا 2 , mahsima.m , مینا ح , پریا حقیقت پور

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,576 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 29,857 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند h.kakavand 239 205,788 2018/09/17, 06:42 PM
آخرین ارسال: elaheh1366
  آرم طرح ترافیک برای مبتلایان به ام اس h.kakavand 71 50,309 2018/02/24, 12:56 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,799 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1
  تهیه مسکن بیماران ام اس parsims 11 12,377 2014/02/19, 01:31 AM
آخرین ارسال: shaytoon
  سامانه توزیع داروهای بیماران خاص mari 7 7,233 2013/09/22, 11:27 PM
آخرین ارسال: fireboud

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست