امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هزینه های پزشکی خانم ام اسی برای تازه داماد
مطرح کردن این موضوع حس خوبی بهم نداد ..... confused2
البته دوستان این رو هم بگم که چه مطرح بشه چه نشه مسئله ای هستش که وجود داره ولی خب من حسم رو گفتم ......
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : kamyab , عمومهربان , زیبا*
(2014/01/05, 06:26 PM)hania نوشته است: مطرح کردن این موضوع حس خوبی بهم نداد ..... confused2
البته دوستان این رو هم بگم که چه مطرح بشه چه نشه مسئله ای هستش که وجود داره ولی خب من حسم رو گفتم ......
هانیا خانم icon_questionicon_questionicon_question
سلام ازاینکه با مطرح کردن این موضوع باعث حس بدی برای شما شدم بسیار متاسف شدم اصلآ این قصد رو نداشتم لطفآ پوزش مارا پذیرا باشید
(2014/01/06, 05:20 PM)عمومهربان نوشته است:
(2014/01/05, 06:26 PM)hania نوشته است: مطرح کردن این موضوع حس خوبی بهم نداد ..... confused2
هانیا خانم icon_questionicon_questionicon_question
سلام ازاینکه با مطرح کردن این موضوع باعث حس بدی برای شما شدم بسیار متاسف شدم اصلآ این قصد رو نداشتم لطفآ پوزش مارا پذیرا باشید

عمو مهربان اختیار دارید ، خواهش می کنمicon_question
من هم اینکه حسم رو گفتم منظورم این نبود که بخوام بگم از شخص خاصی ناراحت شدم
من که عرض کردم ، حقیقتیه که وجود داره و جوابای بعضی از بچه ها هم این رو تایید می کنه
فقط منظور من این بود که اصلا کلا و اساسا چرا چنین مشکلی باید وجود داشته باشه ؟؟؟ و دختری که توی چنین شرایطی قرار میگیره و این بحثا رو دور و برش می شنوه چه حسی داره ؟؟؟؟؟sad2Sad....همین Blush

اصلا نیاز به عذرخواهی و اینا نیست ....
توی این سایت همه ی بچه ها این قدر خوب و دوست داشتنی هستن که اصلا این حرفا رو نداریم ....Blush
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : sani.j , عمومهربان , زیبا*
به نظر من داماد بیماری و شرایط بیماری رو پذیرفته... پس خرج بیماری بعد از ازدواج باید با خود عروس و داماد باشه...
خانواده ها هم میتونن یه پشتوانه ی مالی براشون باشن و کمکشون کنن نه اینکه تمام مخارج رو قبول کنن!!
و البته این یه بحثیه که باید با توافق طرفین باشه!!
 تشکر شده توسط : pesareshoja_ir71 , عمومهربان
از لحاظ قانونی که حتما در قانون مشخص شده و چون قانون هم از شرع گرفته شده اینجا رو ببینید ( جالب اینه که بعضی فتواها با هم متفاوته ) :
هزینه درمان زوجه به عهده کیست؟
به طور کلی میگن در بیماریهای سخت به عهده مرد نیست مگر خودش بخواد.

از نظر عرفی هم خوب به شرایط و توافق دو طرف بستگی داره ، پس چیز مبهمی نمیمونه که قابل بحث باشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeeze , همسر یک قهرمان , عمومهربان
اینکه وظیفه ی داماده یا پدر عروس رو نباید تاکیدا بهش نگاه کنم

اینا همش توافقی هستش

هرکدوم داشته باشن و بدن بهتره

حتی اگه یکمی رو داماد اگه تونست
یه مقداری باباش اگه خودش خواست

یه مقداری هم خود خانم اگه کار کنه بتونه بده خیلی خوب هستش که فشار نیاد

پ ن :

خودم که اصلا خرجی ندارم laughing3

سینووکس رو که هلال احمر مفتی میده بهم
تزریقش رو خواهرم زحمت میکشه
مسکن هم که همیشه تو یخچال هستش
آزمایش خون هم بعد 3 سال هر 6 ماه یه 20-30 تومن میشه
ام آر ای هم که بیمه ددی جان میده woman
آخه من 3 تا دفترچه بیمه دارم
1- تامین از طرف سر کار
2- خدمات درمانی که خودشون رایگان انجام دادن
3- مورد آخر که سیکوریت هستش Tongue هم ددی جان منم برده جزو بیمه خودش evilgrin0039.gif

که از همشون بهتر تر همین آخری هستش که باهاش همه جور دارو رو رایگان میدن men
MS خر است !

smilingsmiling
 تشکر شده توسط : آرزو , sani.j , عمومهربان , زیبا*
به نظرم وقتی آدم و به نظرم یه مرد میره خواستگاریه یه دختری که مریض هست و یا بلعکس دختری که قبول میکنه با یه پسر بیمار زندگی کنه خدا خدا خیلی بیشتر بهشون کمک میکنه من یقین دارم اون قسم هاش که برای سالم ها خورده بود آدم به تشکیل زندگی مشترک ترقیب میکرد وای وقتی اینجوری بشه که دیگه خدا کولاک میکنه
به نظرم باید داماد هزینه درمان رو بده
یعنی کلا هزینه زندگی رو دادماد باید بده چون خرج زندگی به عهده داماد طبق دین و زن اگه درامدی هم داشته باشه برای خوشه و میتونه توی خرج خونه داخل نکنه
داماد وقتی میره خواسشگاری بهش میگن طرف مریضه باید بدونه هزینه درمان به عهده اش هستش
و خانواده عروس هم اگه کمکی بکنند از لطفشون هستش و به نظرم بهتر به جای هزینه آمپول و درمان یه هزینه ی از طرف هر دوخانواده به زوج ها داده بشه تا بتونند زندگی رو شروع کنند و خودشون درآمد داشته باشن و بتوندد هزینه ها روبدن
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : عمومهربان
خب اولا بگید قراره دختر خانمتون رو بسلاکمتی شوهر بدید ؟
دوم اینکه اگه کسی باشه که دختر بیماری بخواهد و دوستش داشته باشه پس باید قبول بکنه هزینه درمانشم
بهرحال قبل از ازدواج در خانه پدری پدر اینکار رو میکرده و حالا اگه قراره اعتماد به کسی بکنه و دخترش رو دودستی تقدیمش بکنه باید سلامتی و داروهاشم براش ارزشمند باشه
پس باید قبول بکنه که مسئولیت پذیر میشه و ابید هزینه ها رو متقبل بشه
ولی اگر سخت باشه باید با همکاری دیگه یا بیمه ای چیزی
بهرحال باید در شرایطش بود تا تصمیم گرفت و متاهلینیکه بعد از بیماری ازدواج کردن و این دوران رو گذروندن بهرحال بهتر تجربه دارن

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : آرزو , همسر یک قهرمان , عمومهربان , زیبا*
سلام، به نظر منم باید دختر و پسر با هم به توافق برسن که چه جوری می خوان هزینه ها رو پرداخت کنن ولی واقعا یه پسر بیست و خرده ای ساله چه جوری می تونه هزینه ی داروهای مارو که کم هم نیست بده. به نظر من اگه پدر می تونه و می خواد کمکی کنه واسه اول زندگی خیلی هم عالیه تا زوج به یه سروسامان اولیه برسن. وگرنه که از همون اول زندگیشون از هم می پاشه و کمرشون زیر مخارج خم میشه. ولی تو این موضوع شکی نیست که پدر و مادر وظیفه ای ندارن واقعا! Smile
سلام به نظرم باید هر دو به تفاهم برسند از نظر مالی

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 93,703 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,293 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 103,817 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 20,137 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,780 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  چه نوع ورزش برای ام اس مناسب است ؟ paeeze 45 25,549 2016/06/28, 10:57 AM
آخرین ارسال: niloofary
  کپسول Wellwoman برای بیمار ام اس ضرر داره؟ paeazan 5 33,431 2015/10/28, 08:05 AM
آخرین ارسال: glassheart
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,679 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
Brick سوالات تازه مبتلایان Rihanna90 32 17,890 2014/07/27, 11:13 PM
آخرین ارسال: tinookhe
  سوال در مورد طب سنتی چینی برای درمان ALS javadit 1 2,874 2014/07/02, 01:51 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست