•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزايش مجدد قيمت بتافرون؟
(2013/06/17, 09:52 AM)sooorooosh نوشته است: خانم تهران هستین تشریف ببرین انجمن ام اس نامه بگیرین . بهتون موردی میدن. تا 2-3 ماه کج دار و نریز برین خدا کریمه.برین انجمن ام اس ایران. تو وصال شیرازی. نامه بگیرین . با همون نذخ 500 تومن بهتون میدن. البته این آخرین خبریه که گرفتم . بزارین تماس میگیرم حتماً خبرش رو میزارم

من همین الان زنگ زدم به انجمن گفت هیچ نامه ای در کار نیست و داروخونه میخواد بندازه گردن انجمن!!! گفت دولت دارورو گرون کرده و قیمتش هم همینه!! گفت داروتو عوض کن!!
صبح رفتم داروخونه بهم گفت اگه 1بسته نمیتونی بخری بیا دونه ای 186000 تومن بخر!!!confusedconfused فکر کنم که یخچالشم پر بتا بود!!!
 تشکر شده توسط : sooorooosh , nahid , zenith , بیخیال
(2013/06/17, 10:53 AM)mary909 نوشته است: من همین الان زنگ زدم به انجمن گفت هیچ نامه ای در کار نیست و داروخونه میخواد بندازه گردن انجمن!!! گفت دولت دارورو گرون کرده و قیمتش هم همینه!! گفت داروتو عوض کن!!
صبح رفتم داروخونه بهم گفت اگه 1بسته نمیتونی بخری بیا دونه ای 186000 تومن بخر!!!confusedconfused فکر کنم که یخچالشم پر بتا بود!!!
حتی رو حرف خودشون هم نمیموننsad2sad2angry3angry3angry3sadsad
کثیفن
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : mary909 , بیخیال
تورو خدا حرص نخورین براتون بده
مدتی نزنین شاید وضع درست شد امیدوارم که درست شه
پس این خبرایی که اومد چی بود که گفتن تو راهه با قیمت 400-500 ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : sooorooosh , mary909 , hessam , بیخیال
یه سوال!تعویض دارو برای ما بد نیست؟مثلا امروز آونکس هفته بعد ivigماه بعد بتا و.....؟
من هم دیروز اصفهان 1.606.000 اون هم ترک گرفتم
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : hadisss , بیخیال
اول از هرچیز خیلی خیلی ناراحت هستم، چرا که این تشویش ها رو وقتی که سینوکس قرار بود بیاد به بازار رو پشت سر گذاشتم و چه گریه ها که نکردم. در مورد بتافرون نمی دونم که اگه بینش فاصله بیفته سیکلش به هم می خوره یانه، اما در مورد آونکس چون شنیده بودم که اگه حتی یک روز هم جابه جا بشه سیکل استفاده به هم خورد، اینه که وقتی سینوکس اومد به بازار یکماه به صورت جبر و فشار هیچ داروخانه ای آونکس نداشت (البته بماند که تعدادی بودند که توانسته بودند تهیه کنند لابد می دونید که این تعداد چه کسانی هستند شک نکنید که من وبعضی از دوستام نبودیم) این مربوط به تهران بود. می دونید که تهران جمعیتش بالاتره این کار رو کردند که همه به اجبار استفاده کنند و نتیجه رو ببینند. همون ماه به انجمن ام اس مراجعه کردم خودشون گفتن که نباید می زدی. به دکترم گفتم گفت من هیچ نظری نسبت این دارو ندارم چون نمی شناسمش. شاید از آونکس هم بهتر باشه، اما من نمی شناسمش. بعد از یکماه دوباره آونکس اومد با قیمتی بالاتر خیلی بالاتر اما بود تو بازار خیلی راحت تر. دوستان فعلن نگران نباشید اگه تاخیر در دارو مشکلی ایجاد نمی کنه دست نگه دارید. این اجبارها فقط برای اینه که اثر داروی مورد نظر رو روی بیمارا ببینند. بعد تا چند ماه تو بازار موجود خواهد بود، چرا که تولید داخلی این دارو جوابگو مصرف کننده نخواهد بود. تا بعدش هم خدا بزرگه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : mary909 , hessam , بیخیال
بچه ها این حرفا چیه که بخاطرش خودتونو اذیت میکنید؟!!!!!!!!angry2

بابا من خودم انجمن بودم.خودمم درخواست نامه برای خرید بتا داده بودم ولی فقط یکسری از بچه ها که روزهای قبل نامه اشون اومده بود تونستن برن دارو بگیرن.
بله بله بله داروی بتافرون هست ولی چون واردکننده پولشو دریافت نکرده نمیخواد ضرر کنه.بابا اون شرکت ها هم حق دارن این وسط، گیر جای دیگه است.انجمن رایزنی میکنه وساطت میکنه داره تلاش میکنه ولی خب نمیزارن بعضیا که زرنگنconfused

انقدر تنش ایجاد نکنید هیچکس هیچیش نمیشه تا دوماه بتا نزنه.تو ارامش باشید و امیدوار که ایشالا درست بشه.بابا صبر صبر صبر دوستای گلمwink2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : نازلی , hessam , نازی ی , asall , بیخیال
آره بچه ها سارا راست می گه. اگه یه وقت از ارسال من دچار تنش شدید بگم اشتباه نشه. من فقط خواستم بهتون بگم نگران نباشید. تجربه ام رو در اختیارتون گذاشتم. می خواستم بگم نگرانِ نبود دارو نباشید. فعلن میاد تا چند وقت دیگه، بعد هم امیدوارم که با نرخ نزولی دلار و برداشتن یه سری تحریم های دارویی مشکل برطرف بشه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : نازلی , hessam , نازی ی , asall , بیخیال
من ديروز زنگ زدم داروخانه اي كه قبلا داروي بتافرون ميگرفتم و قيمت را سئوال كردم گفت بتافرون 1/470/000 تومان و اكستاويا 1/370/000تومان آيا اين انصاف است دارو را يكباره 4 برابر كردن ترا خدا داد مارا به گوش خدا برسانيدbadtasteangry3
 تشکر شده توسط : محبوب64 , hessam , نازی ی , سها , asall , بیخیال
اینا بااین همه نوسان آخرش مارو می کشندconfused2
از ترس فاسد شدن
دلت را حراج نکن!
خشک کردن هنوز هم جواب میدهد
 تشکر شده توسط : بیخیال

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزريق بتافرون ostad2000 150 125,212 2019/11/28, 12:59 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  دستگاه تزریق جدید بتافرون عمومهربان 20 17,132 2018/12/26, 05:18 PM
آخرین ارسال: بابای خوب
Shocked حذف تخفیف معاونت غذا و دارو برای بتافرون hessam 5 2,916 2018/12/09, 11:56 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  تهيه بتافرون hamid 507 278,894 2018/03/05, 10:39 PM
آخرین ارسال: hessam
  روش تزريق بتافرون ( تجربه ها) Prime 29 14,147 2016/05/29, 09:53 PM
آخرین ارسال: سها
  اکستاویا (همان بتافرون یا متفاوت ؟) therapy 118 71,363 2014/10/07, 04:38 PM
آخرین ارسال: ghaside
  دوز داروی بتافرون tinookhe 12 9,304 2014/06/20, 11:44 AM
آخرین ارسال: tinookhe
  ورم و درد بر اثر تزريق اکستاویا یا بتافرون آیدا 9 7,941 2014/05/31, 06:53 PM
آخرین ارسال: tinookhe
  دماي نگه داري بتافرون zaynab 13 12,276 2014/04/01, 12:14 PM