امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اغلب خدمات مورد نیاز به بیماران خاص رایگان ارائه می‌شود
دوشنبه 08 آبان 1391 - Oct 29 2012 GMT - 15:35 / تهران - 19:05

مسئول بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:
خدمات مورد نیاز به بیماران خاص رایگان ارائه می‌شود

.jpg   13910730000487_PhotoA.jpg (اندازه: 42.72 KB / تعداد دفعات دریافت: 0)
خبرگزاری فارس: مسئول بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به اینکه اغلب خدمات مورد نیاز بیماران خاص زیر پوشش بیمه قرار دارد، گفت: این بیماران اغلب خدمات مورد نیاز خود را به صورت رایگان دریافت می‌کنند.

رویا قهرمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان تالاسمی، هموفیلی، دیالیزی و ام.اس را بیماری‌های خاص نامید و اظهار داشت: این رده‌بندی توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شده است.

وی از زیر پوشش بودن 100 درصدی هزینه‌های بیماران دیالیزی به هنگام حضور سه تا چهار ساعته در محل انجام دیالیز خبر داد و افزود: همه این خدمات زیر پوشش بیمه قرار دارند.

مسئول بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان تعداد بیماران دیالیزی استان زنجان را 250 نفر اعلام و تصریح کرد: 45 درصد از بیماران در مرکز استان و بقیه در سایر شهرستان‌‌‌ها زندگی می‌کنند.

وی تعداد بیماران تالاسمی استان زنجان را 60 نفر اعلام کرد و گفت: در حدود 80 درصد از خدمات مورد نیاز این بیماران هم زیر پوشش بیمه قرار گرفته است.

قهرمانی از وجود 145 بیمار هموفیلی در سطح استان زنجان خبر داد و تصریح کرد: اکثر خدمات مورد نیاز این بیماران هم زیر پوشش بیمه قرار دارد و به صورت رایگان ارائه می‌شود.

وی اضافه کرد: در حدود 470 تا 480 بیمار ام.اسی در سطح استان زنجان زندگی می‌کنند که اگر داروهای تولید داخل را استفاده کنند اغلب این داروها زیر پوشش بیمه قرار دارند.

مسئول بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان مهم‌ترین نیاز بیماران ام.اسی را دارو دانست و گفت: دولت داروهای تولید داخل را حمایت می‌کند.

شایان ذکر است، هموفیلی که یکی از بیماری‌های خاص محسوب می‌شود که نوعی اختلال انعقاد خون محسوب می‌شود و بیماری تالاسمی یک نوع بیماری کم‌خونی مادرزادی است، بیماران دیالیزی هم به بیمارانی گفته می‌شود که بر اثر بیماری کلیه هفته‌ای سه بار اقدام به دیالیز یا همان تصفیه‌خون با دستگاه‌های ویژه می‌کنند و در نهایت بیماری ام.اس که یک نوع بیماری عصبی است که منجر به برخی ناتوانی در افراد مبتلا به این بیماری می‌شود.
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

زهرا جان اینکه خبر نیست ، یه مصاحبه ای باهاش شده یه چیزی گفته !
کاش تو عنوانش مینوشتی زنجان .
الان درمورد ام اس کدوم خدمات رو گفته ؟
گفته داروی داخلیشون بیمه س ، همین !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
ناهید جون این تیترشه:
مسئول بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:
خدمات مورد نیاز به بیماران خاص رایگان ارائه می‌شود
کلمه ی زنجان تو تیترش هست.ودر خبرش هم گفته ام اس جز بیماریهای خاصه

آره عزیزم مصاحبس.خب تاپیک های دیگه هم هستن که فقط مصاحبن

ماشالله ما ناظرهای فعالی داریم و اگه خودشون صلاح بدونن حذفش میکنن

ببخشید منظورم این نبود ، خوب خبری هست برای زنجانیها .
منظورم عنوان اصلیشه که توی لیست خبرها دیده میشه.
دیگه مثلا بیمه بودنه رسیژن و سینوکس هم شد خبر؟نه عزیزه من...این نیست که شما فکر میکنی...آقا برو هر جا میخوای بررسی کن...بیمار ام اس باید ارامش داشته باشه...بیمار ام اس نباید دغدغه داشته باشه...یه روز میان میگن آونکس نیست...دوست خوده من چقدر اینجا بهش استرس وارد شد؟
بعدشم چرا اینجور تیترا رو میزنن و نشر اکاذیب میکنن؟بخدا اعتقاد ندارین؟دلتون میخواد ملت هر چی اطلاعات بهشون تزریق میکنین بخورن؟باید از خود بیمار ام اس سوال کنین که بفهمین تامین هستیم یا نه...خدمات بهمون میرسه یا نه...در ضمن دارو من و شما بخدا قسم اینا نیست...خط مصرف اینترفرون فقط رو اوایل بیماریه...دارو باید نهایتا شیفت بشه اینو همه میدونن....مسولای من نمیتونن دارو رو به دسته من جوون که تازه 26 سالمه برسونن...من کجا میتونم ماهی 4 ملیون هزینه دارو رو بدم...؟مریضم هستم...شغلم ندارم درسم میخونم
بعد میای اینا رو میگی میگن سروش نا امیده حرف چرت میزنه...خوب اینجا نگم به کی بگم...آدم باید به هم نوعش بگه دیگه....تا کی با دیواره خونمون حرف بزنم...من که دیوونه شدم از دسته اینا
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan , parisa2011
آره تیترش این بود
وگرنه در شرح خبر گفته اغلب خدمات مورد نیاز بیماران خاص زیر پوشش بیمه قرار دارد
منم به خاطر اعتراض ناهید جون تیترشو کردم اغلب

خب چه میشه کرد
مجبوریم مثل کبک سرمونو بکنیم زیر برف و به هرچی هست قانع باشیم
اگه میتونین پاشین برین هلند و سوئد که تایسبری رایگان استفاده میکنن

تشکر شده توسط : nahid , parisa2011
زهرا جون ! من اعتراض نکردم که ؟!
سروش اینهمه اعتراض کرد هیچی نگفتی ؟ !Smile (16)
من گفتم ما ممکنه عنوانو بخونیم ذوق زده بشیم که خدمات رایگانی میدن بعد بیایم ببینیم مال زنجانیهاست !confused2
 تشکر شده توسط : sooorooosh
سروش به من که اعتراض نکرد
گفت اینا هیچی نیست

تو گفتی چرا تو تیتر ننوشتم زنجانsmiling
خب عزیزم تیتر خبرش اون بود که منم گذاشتمش

تو و سروش از دوستای من هستین و حق اعتراض دارینicon_questionicon_question
smiling

اون پست احمدی نژاد و اون خانم نویسنده رو پاک کردنSmile (16)smiling. بیخیال.

تشکر شده توسط : nahid , sooorooosh

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس محمود 41 32,774 2019/06/02, 08:29 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,074 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,343 2018/11/12, 06:15 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,234 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,767 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,894 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,933 2017/12/14, 06:46 PM
  شیمی‌ درمانی و رادیوتراپی رایگان شد nahid 1 1,700 2017/10/10, 12:44 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار yummy 66 39,594 2017/02/14, 07:58 PM
آخرین ارسال: pesareshoja_ir71
  ارائه خدمات توانبخشی با راه‌اندازی کلینیک مغز و شناخت nahid 0 1,749 2016/10/30, 03:49 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست