• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 16 : سامانه یادآوری زمان تزریق
اعضای محترم ام اس سنتر
سلام
با توجه به توسعه فعالیت های سایت ام اس سنتر و درصدد رفع نیازهای اعضای عزیز، بر آن شدیم تا امکانات جدیدی در سایت جهت یادآوری زمان تزریق و مصرف دارو، ارائه نماییم .

خدمت جدید، این امکان را به شما عزیزان می دهد تا با تعیین نوع دارو و زمان تزریق آن، در زمان تعیین شده از طریق پیامک و ایمیل، این موضوع به شما یادآوری گردد.
امیدواریم با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان در تمایل به داشتن چنین خدماتی ، این امر مهیا شده باشد .

شما میتوانید با کلیک بر روی این متن به صفحه زمان بندی مصرف دارو وارد شوید

در پایان از همکاری صمیمانه شما سپاسگذاریم.

آموزش سیستم یادآوری تزریق
 تشکر شده توسط : fireboud , سمیرا67 , hadisss , paeazan , hessam , رامنا , yummy , یه غریبه , maryam.N , حنانه74 , مـه ســـا , kiana , SSA , hamid , eglantine , الهام ج , afsaneh , ahya , nahid , ابراهیم , آنا , بی تـــا , mahdiye1989 , محبوب64 , hilda , سها , همسر یک قهرمان , alireza1111 , hania , chipchip , Matilat , neda.n , ندا1366 , مهدی نصیری , الهه ی ناز , paeeze , رنگین کمان , spring , hamid_147 , Hasty , نازی ی , simin , pariya1361 , barzegar , دل آرام , baran , naarin.p , م.ه , omid_nejad , nilo0far , zenith , ارزو , minoshka , zohaa , maya.v , salman121 , ELI , rezami , narsis joon , enigmaazi , saba. , هلما , بیخیال , fariba 68 , maede , فرناز , احمدرضا , Ermia , kheiri.mahdi , مریم امیدوار , مینا غلامنژاد , ساحل , kamal , glassheart
از زحماتی که سینا و حمید جهت ساخت این پنل انجام دادند کمال تشکر را داریم .
میدونم ماه ها برای ساخت این پنل زحمت کشیدین .
همچنین از دوستانی که در مدت تست و آزمایش این پنل همکاری داشتن تشکر می کنیم .
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : سمیرا67 , paeazan , hadisss , hessam , maryam.N , kiana , SSA , hamid , eglantine , afsaneh , ahya , nahid , آنا , نازلی , بی تـــا , mahdiye1989 , hilda , سها , همسر یک قهرمان , Matilat , neda.n , ندا1366 , مهدی نصیری , الهه ی ناز , paeeze , hamid_147 , رنگین کمان , م.ه , zenith , zohaa , maya.v , coffeedot , salman121 , ELI , هلما , maede , kheiri.mahdi , ساحل
سلام
ممنونم خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی خوب icon_question
انشالاه گسترش پیدا کنه و محل های تزریق را هم یاد آوری کنه Angel
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : fireboud , hadisss , maryam.N , hamid , eglantine , ahya , ابراهیم , mahdiye1989 , hilda , سها , الهه ی ناز , paeeze , barzegar , zenith , coffeedot , هلما , maede
واقعا خسته نباشید icon_questionicon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : fireboud , hadisss , maryam.N , hamid , eglantine , paeeze , mahdiye1989 , zenith , هلما , maede
چـه جــالب
مـــرسی
خیلی زیــــــــــاد
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : fireboud , hadisss , maryam.N , hamid , eglantine , آنا , paeeze , mahdiye1989 , zenith , coffeedot , maede
خیلی جالبه
من برای اشتراک یک ماهه در سیستم ثبت نام کردم
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : fireboud , yummy , maryam.N , hamid , eglantine , mahdiye1989 , hilda , سها , zenith , coffeedot , maede
واقـــــــــعا ممنون...
به خاطر تمـــــــــام زحمــــاتتونHeartHeart
یه دونه باشینwink2wink2
 تشکر شده توسط : fireboud , hadisss , hamid , eglantine , yummy , mahdiye1989 , hilda , zenith , coffeedot , maede
خیلی خوب بود

دستتون واقعا درد نکنه

خوشم اومدsmiling
 تشکر شده توسط : hamid , fireboud , eglantine , hadisss , maryam.N , mahdiye1989 , zenith , maede
منم یه توضیح مختصر راجع به این سیستم بدم .
حتما واسه خیلی هامون این اتفاق افتاده که روز تزریق یادمون بره حالا به اشکال مختلف :
مثلا خودم زمانی که بتافرون میزدم بین اینکه دیروز تزریق کردم یا نه خیلی دو دل بودن بعضی اوقات !
یا الان سر سینوکس روز تزریق بعضی اوقات از مشغله هایی که داشتم یا رفته !
فکر کنم دوستانی که هر روز تزریق دارن یه درصد خیلی زیادی از این موضوع دور هستن چون درگیر روز نیستن .

همون طور که فربود هم اشاره کرد این سیستم چند وقتی به صورت آزمایشی برای چند نفر از دوستان در دسترس بود که مشکلات سیستم پیدا بشه و خوشبختانه میتونم بگم الان سیستم تقریبا بی عیبی رو داریم . اگه هم مشکلی وجود داشته باشه مشکلات مربوط به اس ام اس کشور هست ( در مدت آزمایشی فقط یکبار این مشکل بوجود اومد ) که برای این موضوع ایمیل رو اضافه کردیم که در هر صورت رسیدن ایمیل به دستتون 100% خواهد بود .

این سیستم بیشتر از یکسال هست که داره روش کار میشه و یکی از اهدافی بوده که زحمت های زیادی براش کشیده شده .
جا داره از تیم مدیریت ، سینا ، مهسا ، فربود تشکر ویژه داشته باشیم
و همچنین از دوستانی که در دوره آزمایشی شرکت کردن و با نظراتشون باعث بهتر شدن سیستم شدن .

امیدوارم این سیستم باعث بشه حتی اگه 1% ممکن هست تزریق خودمون رو عقب بندازیم یا یادمون بره، تزریق های منظمی داشته باشیم.
و دوستانی که از این سیستم استفاده میکنن یا استفاده نمیکنن و پیشنهادی دارن از طریق پیغام خصوصی به من یا یکی از اعضای تیم مدیریت اطلاع بدن تا باعث بهتر شدن اون بشیم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , afsaneh , fireboud , hadisss , hessam , eglantine , kaveh_plus , ahya , maryam.N , SSA , nahid , آنا , نازلی , بی تـــا , mahdiye1989 , hilda , سها , همسر یک قهرمان , hania , yummy , kiana , Matilat , neda.n , paeeze , barzegar , رنگین کمان , م.ه , zenith , ارزو , zohaa , maya.v , بیخیال , maede , kheiri.mahdi , ساحل
واقعا ممنون ایده جالبی بود.
تشکر بخاطر همه زحماتتون.icon_question
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : hadisss , maryam.N , fireboud , hamid , آنا , hilda , سها , mahdiye1989 , zenith , بیخیال , maede , kheiri.mahdi , eglantine

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,746 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,330 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,346 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,334 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,869 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,348 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 95,166 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,175 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,871 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,074 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست