•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 12 : شرکت در جشنواره برترین وبسایت
کل اد لیستم و اد لیست دوستم و چند تا از بچه های یه میکرو بلاگ رای دادن!
میگما
پسِ ایمیل داداشم رو دارم. خودش به نت دسترسی نداره. بد نمیشه اگه با اونم رای بدم؟؟؟؟؟؟؟confused2
فردا هم قراره به هم کلاسیا و بچه های فامیل بگم!
(فک کنم باید به چند تاشون یا بستنی بدم یا ناهار.Confused هی مامانمم میگه اذیتشون نکنا. آخرشم میشه این. شوما ها بچه های خوبی باشین به حرف مامانتون هم گوش بدین به حال و روز من گرفتار نشین! Confused)

واسه یه ایمیل دیگه ام تاییدیه فرستاد ولی تاییدش که کردم قبول نکرد!
چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : neda.n , بابک57 , hamid , sargol , pariya1361
(2013/01/22, 07:17 PM)sargol نوشته است: تقلب چیه,ام اس سنترحقش اول بشه,ماکارزیادی نمیکنیم,فقط تامیتونیم رای بدیم وحق روبه حقداربدیم,همین,اینکه گناه نیست,بلکه ثوابه
معلومه که حقشه ، خیلی خوبه که رای میدید ، ولی من مطمئنم حتی اگه ما این چندتا رای هم ندیم تو اصله ماجرا تغییری ایجاد نمیکنه و ام اس سنتر برنده میشه ، ولی خوبه که رای بدی agreement2
این رو جدی میگم : ام اس سنتر بهترین سایته( هم از لحاظه تخصصی و هم از لحاظه فرهنگی ) در زمینه ام اس در سطحه کشورِ ، هم واسه بیمارانه ام اس و هم واسه بقیه که ام اس رو بهتر درک کنن و دیدشون نسبت به ام اس مثبت شه ، و این هم مطمئنم که جدا از برنده شدنه ام اس سنتر در جشنواره .... واسه ما کاربرا ام اس سنتر همواره برنده و اوله . agreement2
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
 تشکر شده توسط : یه غریبه , eglantine , hamid , fireboud , neda.n , بی تـــا , pariya1361
آقابابک ازاین لحاظ,ام اس سنتر100%درجشنوارجهان هم اول میشود.خداییش سایت بی نهایت عالی است.
همه این خصوصیاتی که گفتی خودبخود,درسایت ام اس سنترایجادنشده,ام اس سنتر,مدیران کاربلدولایقی دارد,واقعادستشون دردنکنه
ماشاالله,هزاران ماشاالله کارشون خودشون روخیلی عالی بلدهستن.اصن تاحالاشنیدی,یکی بدون سرزنده باشه, سرسایت ام اس سنترمدیران زحمت کش وکاردان :حمیدعزیزوسینای عزیزوهمچین مجیدعزیزوهمه ناظرین عزیزهستن.اینوکه میدونی,اگریک جایی مدیران لایق وکاربلد,داشته باشد,اونجاازهرلحاظ اول است.به والله برای قدردانی زحمات این عزیزان لفظ تشکربی نهایت کوچیک است.دست این عزیزان زحمت کش دردنکند,ایشالادرهمه مراحل زندگیشون پیروزوکامیاب وسالم وسربلندباشن.icon_questionicon_questionicon_question
دوستان عزیزکاربرسایت ماشاالله ,مطالب مفیدی درسایت میگذرند.واقعادستشون دردنکنه.
کاربرهایی چون خودم خیلی تاحالاناشی بازی درآوردن وناظرین عزیزروباپستهای تکراری واقعا به زحمت انداختن,واقعا هرچقدراظهار,شرمندگی کنم ,بازم ,کم است.من تا جایی که میتونم, ودروحدتوانم است,سعی میکنم دیگراین عزیزان ,زحمت کش روبه زحمت نیندازمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionام اس سنتر بازحمات شماعزیزان زحمت کش ازهرلحاظ اول است,هم درسطح کشوری وهم درسطح جهانی
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : eglantine , hamid , pariya1361
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
چرخش سایت ام اس سنتربازحمات بی نهایت حمیدعزیزوسینای عزیزومجیدعزیزوهمچین باهمکاری بقیه دوستان عزیززحمت کش است.دست گل همگی شمادردنکنهicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
من مطمنم زحمات شماعزیزان هدرنمی ره,حتمانتیجه زحماتهای خودتون رومی بینیدوبی نهایت درصداول میشید.خدواوندمتعال هرگزهیچ زحمتی روبدون پاداش نمیکنه,پاداش زحمات شمااینه که بی نهایت درصداول میشین.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : hamid , eglantine , pariya1361
من رأی میدهـــــــــم، تـــو رأی میدهـیـــــــــــــی، مـــا رأی میدهیــــــــــم

امروز رفتم با اونیکی میلم رأی بدم ییهو یه چی اون پایین دیدم که نظر توجه من رو به خودش جلب کرد
اون پایین پایین اینو نوشته :

"
ویژگی های برتر از نظر مدیریت وبسایت:
علاوه بر دنیای مجازی ، در دنیای واقعی نیز فعالیت های وسیعی از جمله برگزاری : دیدارهای ماهانه اعضا ، برگزاری سفرهای فصلی با توجه به شرایط و شرکت در جلسات رسمی انجمن ها را دارد .
تهیه فیلم های اموزشی و دوبله فیلم های زبان های غیر پارسی با مشارکت اعضا سایت .
تهیه جامع ترین دانشنامه بیماری ام اس در سطح منطقه با مشارکت اعضا .
تهیه خبرهای روز جهان ام اس و ترجمه آن جهت استفاده کاربران توسط اعضا
برگزاری برنامه های کوهنوردی، گردشگری و مسافرت های بین شهری برای پیشبرد اهداف سایت
انجام تحقیقات و پروژه های دانشگاهی دانشجویان از طریق سایت و با همکاری اعضا

"
اینجا بود که با خودم گفتم باید رفت زیر آب این مدیر ( اون نه ها، این ) رو پیش مدیر جشنواره زد،
آخه چرا مردم و اغفال میکنی هان؟ angry مسافرت بین شهری آره angry
یه بنده خدایی اینقذه میگه بیاین چابهار چرا نمیبری بچه ها رو هان؟ angry هان بگو دیگه؟ angry چرا از چابهار خوشت نمیاد هان؟ angry اون بنده خدا گناه نداره اینهمه رأی داده بعد تو از چابهار خوشت نمیاد هان؟ angry چرا همه دوس دارن برن چابهار فقط تو نمیزاری هان؟ angry من به عنوان یک ایرانی که علاقه شدیدی به چابهار دارم الان سوالم اینه ، واقعا چرا هان؟ angry

و اینکه اونایی که وبلاگ فعال دارن و میخوان از این گوشه وبلاگی ها بزارن تو وبلاگشون برای رای دادن به ام اس سنتر من و خبرکنن (البته این کاملا شخصی ه از طرف سایت نیست ، من خودم این کارو کردم گفتم بگم اگه کس دیگه ی هم خواست بدم بهش)
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : paeazan , hamid , eglantine , نازی ی , ghaside , pariya1361
حمیدبنده,نمیتونه 50ساعت راه اینهمه بیمار ام اسی روباخودش چابهاربرداربیاره.هزینه بیلط هواپیما200هزاراست.بااینکه ام اس نداری,امامیدونی خستگی برای بیماران ام اس خوب نیست.من دیگه بیخیال شدم.چرابیخیال نمیشی.هرکسی میخوادبیاد,چابهارپاشه,باآیرلاین بیاد.حمیدطفلک که نمیتونه,بلیط اونهمه جمعیت روبگیره.چیپ چیپ حمیدطفلک گناه داره,دست ازسرش وردار.من کاملابیخیال شدم بازم منومسخره میکنی,اونهمه کاربرتوی سایت,چیپ چیپ توروبه جون هرکسی که دوست داری منوبیخیال شو.حمیدطفلک واقعاحق هم داره,میگه 15-20راه بیماران ام اسی روخیلی خسته میکنه,اونوقت بیماران ام اسی چطورمیتونن 50ساعت راه روبااتوبوس بیان.50ساعت راه افرادسالم روازپادرمیاره,اونوقت چطورانتظارداری بیماران ام اسی عزیز,50ساعت راه روبااتوبوس بیان.
سجاد خدا خفت نکنه
خوب کد های چیزی که ساختی رو بزار تو همین تاپیک

از
کد:
[php][/php]
استفاده کن و کدهاتو بزار وسطش
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : sargol , Pooya.N , eglantine , pariya1361
ما بدون شک اول میشیم evilgrin0039.gif
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : sargol , hamid , eglantine , nafass , pariya1361
ام اس سنترازاول,اول هست.چیزی که ازاول تعیین شده است هرگزتغییری نمیکنه
 تشکر شده توسط : Pooya.N , hamid , eglantine , pariya1361
ام اس سنترجهانی شد.تو,فیس بوک,دوستان هندی وپاکستانی وکانادایی وآمریکایی وانگلیسی وعربستانی وچندین کشورودوستای تهرانی هم دارم.باایمیل همگی رای دادم وبهشون گفتم ایمیل تاییدرای برای شمامیادبازش کنین وتاییدکنین,یعنی ندا,توی تهران تبلیغ ام اس سنترروکرده,من توی خونه با اینترنت توی تمام دنیاتبلیغ ام اس سنتر,روکردم.خودم که ازطرف همه فامیلهام کلی رای دادم بارای دوستانم رای هایی که من دادم بی نهایت شد.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,953 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,397 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,770 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,754 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,359 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 46,081 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 96,482 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,528 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,971 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,415 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان