امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعات داروئی جدید از داروهای ام اس
آره یه سری داروها رو اخبار اعلام کرد که تحت پوشش بیمه شده اما متاسفانه اسم نبرد چه داروهایی.فقط گفت بیماری ام اس!
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : zohrevand
متاسفانه اسم تایسبری تو اون خبری که چند روز پیش گذاشتم نبود
لطفا به این تاپیک یسر بزنید

http://mscenter.ir/Thread-%DB%B1%DB%B2-%...9%86%D8%AF
(2012/08/14, 04:35 PM)naazanin نوشته است: متاسفانه اسم تایسبری تو اون خبری که چند روز پیش گذاشتم نبود
لطفا به این تاپیک یسر بزنید

http://mscenter.ir/Thread-%DB%B1%DB%B2-%...9%86%D8%AF

ناتالمی زوماب همون تایسبری هست

تایسابری نام تجاریش هست
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : niloufar , paeazan
مگه داروی روز ام اس دنیا چی هست؟تای سبری هست و فنگولیمد....هیچ کدومشم بیمه نیست...من خوندم متاسفانه فقط گلاتیمر استات و نمونه ایرانی قرص داره زیر بیمه میره...خود دکتر صحرائیان گفتن سازمان رفاه بیمه رو تقبل نمیکنه....یعنی قرار بود تا شهریور پاسخ بدن الان دبه کردن...زدن زیرش و اصلن اسمشو نمیارن....الان با نوسان وحشتناک قیمت دلار....داروئی که حدود 2000 دلار قیمتشه....تقریبا 4 ملیون تومن هزینه ماهانش میشه....چجوری باید تهیه بشه....اونوقت دکتر بهم گفته یکسال دارو رو مصرف کن...12*4=48 چه حمایتی از من می شه اخه...؟
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan , ساغر , zohrevand , nahid
به هرحال انگاری هرچی که تو اخبار میگن با واقعیت خیلی فرق داره
خود من قرار بود کوپاکسون استفاده کنم دو ماه پیش ولی وقتی با داروخونه تماس گرفتیم که بدونیم بالاخره دارو کی بیمه میشه
جوری جواب دادن که .......................
اما الان میگن میخواد بیمه بشه!!!confused2
(2012/08/14, 04:51 PM)sooorooosh نوشته است: مگه داروی روز ام اس دنیا چی هست؟تای سبری هست و فنگولیمد....هیچ کدومشم بیمه نیست...من خوندم متاسفانه فقط گلاتیمر استات و نمونه ایرانی قرص داره زیر بیمه میره...خود دکتر صحرائیان گفتن سازمان رفاه بیمه رو تقبل نمیکنه....یعنی قرار بود تا شهریور پاسخ بدن الان دبه کردن...زدن زیرش و اصلن اسمشو نمیارن....الان با نوسان وحشتناک قیمت دلار....داروئی که حدود 2000 دلار قیمتشه....تقریبا 4 ملیون تومن هزینه ماهانش میشه....چجوری باید تهیه بشه....اونوقت دکتر بهم گفته یکسال دارو رو مصرف کن...12*4=48 چه حمایتی از من می شه اخه...؟
کلا نمیدونم نون سازمانهای بیمه گر حلال هست یا نه....البته این روزا این حرفا دمده هستن!!!

اینهمه آدم حق بیمه پرداخت میکنن که وقتی بیماری سخت یا مشکلی پیش اومد راحتتر کنار بیان مگه چقدر بیمار ام اس داریم که میخوان از داروهای فوق گرون استفاده کنن یا چقدر بیمار خاص که هزینه داروهاشون از بقیه بالاتره.تعدادشون به نسبت بیمه شده ها خیلی خیلی کمتره...

الان ما باید در مقابل نوسانات دلار حالت مقاومتی به خودمون بگیریم؟
ما باید با تحریم دستو پنجه نرم کنیم؟
زلزله میاد باز هم مردم هستن که کمک می کنن باز هم ماااااااا.......

اینقدر مقاومت کردیم به خازن تبدیل شدیم....خازن غم و غصه!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : sooorooosh , ساغر , nahid , MFhealth
همیشه اونچیزو که تو اخبار میگن با واقعیت فرسنگهااااااااااااااااااااااااا فاصله داره
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

الان یسری قرص هست که هر ماه مجبورم تهیه کنم حتی یه قلمشو هم بیمه قبول نمیکنه!قیمتشونم زیاده.
خیلی از بیمارای دیگه هم همین وضعیت رو دارن الانم که تحریما شدید شده وضعیت وخیم تر شده
حتی یه مطلب رو داشتم چند روز پیش در مورد بیمارای هموفیلی میخوندم که به خاطر وضعیت تحریم ها خیلی از لحاظ دارویی تحت فشار و منگنه هستن و داروشون خیلی به سختی گیر میاد
نمیدونم سیاست گذاری در مورد بیمارای خاص به چه شکله. اما کاشکی سیاست گذارای ما درست برنامه میریختن که الان کاسه چه کنم چه کنم دستشون نمیگرفتن!
 تشکر شده توسط : paeazan , sooorooosh , ساغر , nahid , amirfarhag
تو جامعه فعلى ما اقشار ضعيف كم درامد و بيمار دارن بيشترين ضربه رو تحمل ميكنن

ماهى سيصد تومن هزينه خيلى زياديه اونم واسه دارويى كه فقط 30درصد از پيشرفت بيمارى جلوگيرى ميكنه

ما داريم تاوان سياستهاى غلط و سطحى رو ميديم.

مسئول داروخانه اى كه دارو ميگيرم ميگفت يه نفر هست كه چهار تا بچه داره دخترش دانشگاه ازاديه هزينه زندگيشون با اين گرونى و خرج تحصيل زياده ميگفت واسه همين حتى نميتونه سينوكس بخره. ميگفت يه ماه ميگيره سه ماه نميگيره ميگه نميتونم به خانوادم فشار بيارم

اين وضع زندگيه؟ ما از زندگى كردن فقط نفس كشيدنو تجربه كرديم!
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : paeeze
اون دیگه چه جور آدمی بوده ؟ سینووکس با بیمه میشه 16500 و اگه تکمیلی هم داشته باشه که تقریبا رایگان میشه ، اون وقت پول دانشگاه آزاد رو داره ؟ داروش واجبتره یا دانشگاه آزاد؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : amirfarhag , paeazan

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نکاتی چند راجع به ام اس و معرفی داروهای مکمل جانبی برا� mohsen121 1 5,515 2017/08/16, 12:28 AM
آخرین ارسال: Saharbaghi1
  فهرست تاپیک های داروهای ام اس nahid 1 7,141 2016/08/22, 12:52 PM
آخرین ارسال: مُنا_منتظر المهدی
  المتوزوماب ( لمترادا) تحول جدید برای درمان MS esmaeil 78 61,827 2014/11/17, 11:54 AM
آخرین ارسال: مهوش
  داروهای مسکن و ضد درد nahid 21 37,741 2014/09/06, 05:14 PM
آخرین ارسال: نازلی
  معرفی انواع داروهای ضد افسردگی nahid 2 8,553 2014/04/18, 01:35 PM
آخرین ارسال: OMG!
  همه چیز در مورد داروهای موثر در درمان بیماری آیدا 6 11,748 2014/01/07, 09:53 AM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  داروهای امید بخش 10سال آینده mari 13 12,226 2013/09/15, 12:50 PM
آخرین ارسال: successful
  مقایسه اثربخشی داروهای آونکس، ربیف و بتافرون shokolat 11 13,664 2012/09/09, 11:54 AM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست