•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استعفا از هيئت مديره سايت
آقایون محترم، مطمئنا با یک تشکر نمیشه زحمات شما رو جبران کرد.
خسته نباشید.
و انشاءالله همیشه موفق باشید.

و البته با آرزوی موفقیت برای همه دست اندرکاران سایت...
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : hamed , Ghost , Hasty , MAHDI , pariya

آقا مهدی و آقا حامد دوستان عزیز و گرامی

مطمئن باشید زحماتی که شما دو عزیز در طول این سالها متحمل شدید فقط وفقط با اجر خداوندی قابل جبران است

تمام تلاش شما که بدون هیچ چشمداشتی،و فقط برای رضای خدا و کمک به همدردان وحس نودوستی شما بوده

قابل ستایش است، یقین داریم شما با داشتن چنین احساسات زیبا وداشتن "شعور حقیقی" که آمیخته بااحساس

و آگاهیست، در جایی دیگر مثمر ثمر خواهید بود.

برایتان آرزوی سلامتی میکنم و امیدوارم پیروز و موفق باشید.

« گوهر پاک بباید که شود قابل فیض »
« *پیوند قلبها مسافت نمی شناسد وقتی که خــدا عاقداست و مهرش حس قشنگ عشق و امید »
« Love is the medicine for any kind of pain »
 تشکر شده توسط : Ghost , hamed , Hasty , MAHDI , maede , جامعه حمایت از بیماران M.S , pariya , نازلی
آقا مهدی و آقا حامد عزیز امیدوارم خدا همیشه یار و یاورتون باشه روزایی که تازه بهم گفته بودن دخترم ام اس داره رو يادم مياد كه چجوري گیج و مات توي اينترنت دنبال اطلاعات بودم و ميشه گفت اینجا اولین جایی بود که پیدا کردم و شما هم حتمآ به خاطر داريد كه چكونه با مطالب این سایت آروم گرفتم و نگرانیم برطرف شد نميدونم چرا ؟!!! و چه اتفاقي افتاده ؟ ولي به هر حال من واقعا از زحماتتون ممنونم
وبراتون آرزو موفقيت دارم icon_questionicon_questionicon_questionrolleyesrolleyes
 تشکر شده توسط : Ghost , hamed , Hasty , بهــار , MAHDI , pariya , نازلی , amirfarhag , sooorooosh
من اینجا اولین جایی نبود که اومدم. ولی مناسبترین جایی بود که برای اولین بار تو اینترنت پیدا کردم. برام مفید بود. از زحمات دوستان سپاسگزارم به امید بهروزی هرچه بیشترشون در زندگی شخصی و اجتماعی و یقین دارم که همکاری مفید و پر از تجربه های گرانقدرشون رو با این مجموعه ادامه خواهند داد.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : Ghost , hamed , Hasty , MAHDI , جامعه حمایت از بیماران M.S , pariya , نازلی
حامد جان بهترين هستي و خواهي بود
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
 تشکر شده توسط : hamed , Hasty , Ghost , جامعه حمایت از بیماران M.S , pariya
اقا حامد واقا مهدی از زحماتی که کشیدید،سپاسگزاریم
همیشه و درهر موقعیتی موفق وپیروز باشید
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : hamed , Hasty , MAHDI , Ghost , جامعه حمایت از بیماران M.S , pariya
خوب بعد از 3 سال حس مي كنم الان كمي بار كمتري به دوشم هست و حتي اين تفاوت رنگ به نظرم خيلي روي روان شخص خودم تاثير داشته. به هر حال مسئوليتي بود كه ابزار لازم براي ايفاي اون وجود نداشت.
خواستم از تمام كساني كه توي اين چند روز ابراز لطف كردند تشكر كنم و اين نكته رو بگم كه ما هميشه خودمون رو مديون جامعه ام اس مي دونيم و تمام تلاش هامون براي كمك به اين جامعه هست و هرجا مكان و لوازمش باشه اينكار رو خواهيم كرد. براي همين منتظر خبرهاي خوبي در اين زمينه باشين.
باز هم از همتون ممنونم و دوستون دارم و براتون آرزوهاي بهترينها رو دارم.

هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , سحــــــــر , بهــار , hamed , hanie , # پریسا # , مهدی نصیری , rose abi , khatoon25 , nafass , آرزو , Prime , سـاناز , earth , aalieh , Ghost , MFhealth , toktam* , Hasty , Farzane , naser_m , O#!!! , ارزو , ghaside , Narges , جامعه حمایت از بیماران M.S , gilane , شهرزاد , amirfarhag , paeeze , naz.gigili , فرناز , ساغر , aghaghi , yummy , niko , somaye_602000 , pariya , نازلی , شفا یافته , mari , arezooo82 , edarzi , sooorooosh , paeazan
با سلام بر همه دوستان :
جامعه حمایت از بیماران M.S ایران هم از زحمات و تلاشهای مفید و ارزشمند دوستانی که از ادامه همکاری با ms center انصراف داده اند تقدیر و تشکر نموده و برای سایر اعضای محترم انجمن سلامتی و موفقعت روزافرون آرزومند است .
جامعه حمایت از بیماران ام . اس ایران
تلفن : 70 - 88311168
MS-iran.org.ir
 تشکر شده توسط : gilane , Ghost , hamed , amirfarhag , fireboud , نازلی , فرناز , ساغر , hanie , بی تـــا , مهدی نصیری , shokolat , Hasty
ببخشید که با تاخیر پست میدم...
منتظر بوم برگردین...
امــــا...
جمله آقا سینا ،
خیلی جمله پر معنی و خوبیه...
اگر بهش ایمان داشته باشیم.
یه روزی میرسه که همه چی حل میشه ..............................
شروع زیبای شما و در کنار هم بودن همه ی شما عزیزان بود که باعث شد ما انقدر انگیزه و انرژیمون بیشتر بشه.برای بهتر زندگی کردن.و شاد بودن...
آقا مهدی و آقا حامد،
هنوز هم شما همیشه در کنار ما خواهید بود.و مطمئن باشین که بهترین دوستان ما هستین.
چه با عنوان ( عضو هیئت مدیره) چه با عنوان (کاربر دائمی) مهم اینه که ما دوستان به این خوبی رو به دست آوردیم...
شما با هر سِمتی همیشه قابل احترامین.برای تک تکه ما
واقعن زحمت کشیدین در همه ی زمینه ها.چون همیشه میخواستین کارتون عالی و بی نقص ، به موقع و سر وقت و کامل باشه.
شاید کمتر از نیمی از شروع کارتون من بهتون پیوستم.اما درس های زیادی رو تونستم ازتون یاد بگیرم.
واقعن ازتون ممنونم.
و براتون آرزوی موفقیت میکنم.
شما هر تصمیمی بگیرین برای ما محترمه.icon_questionicon_question
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : ساغر , hanie , hamed , MAHDI , Ghost , نازلی , Hasty , pariya
آقا حامد و آقا مهدی عزیز
وقتی آدم کاری رو که نیست شروع می کنه به شکل دادنش و اون رو به سرانجام می رسونه انگار که بچه ای رو به دنیا آورده و اون رو بزرگ کرده . برای همین به اون کار با علاقه و عشق نگاه می کته و از جونش مایه می ذاره و وقتی می خواد اون رو به کس دیگه ای بسپاره قلب آدم .......
امیدوارم شما هم هر جا هستید و هر کاری می کنید موفق باشید، و شاهد به ثمر نشستن این فرزند نوپاتون باشین و یادتون باشه که بچه های این سایت همیشه شما رو که جزو والدینش هستین فراموش نمی کنن و منتظر برگشتن شما می مونن. با احترام به تصمیم شماicon_question
اگر درد داري تحمل كن؛ روي هم كه تلنبار شد؛ديگر نميفهمي كدام درد از كجاست؛ كم كم خودش بي حس ميشود!!
 تشکر شده توسط : yummy , naz.gigili , hamed , MAHDI , Ghost , pariya , نازلی , Hasty

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست