•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استعفا از هيئت مديره سايت
مرسی بخاطر تلاش ها و زحمت هایی که کشیدین icon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : Ghost , atefe , Hasty , MAHDI , hamed , pariya
چه مشکلی واسه آقا حامد پیش اومده؟؟ با تشکر از زحمات شما
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : Ghost , atefe , Hasty , pariya
سلام
منم از اینکه این شرایط پیش اومده اصلا خوشحال نیستم که هیچ خیلی هم ناراحتم ...
ولی بالاخره همه چی در حال تغییره و هر روز اتفاقایه بد و خوب تو زندگیمون میافته که اینم یکی از اون اتفاقات هستش ...
تک تک اعضای سایت میدونن که تک تک اعضای هیئت مدیره تو سایت چقدر زحمت کشیدن
شاید من توی هیئت مدیره کمتر از همه کار کردم ... ولی شاهد این بودم که حامد و مهدی واقعا چقدر زحمت کشیدن ... برای همه کارهایی که انجام شده از یک پست زدن هیئت مدیره تا یه مسافرت یا دیدار واقعا وقت گذاشتن ... واقعا زحمت کشیدن ...
شاید اگه بخوایم حساب کنیم چند ساعت بوده و بخوایم حقوقی تعیین کنیم واسه این ساعت ها هر کدوم باید یه ماشین صاحب میشدن ...
حالا اینکه چقدر از کارشون زدن و مرخصی گرفتن و اونجا ضرر کردن بماند
مهم اینه که از ته دل بوده و فقط به خاطر بیمارای ام اس بوده و هیچ چشمداشت دیگه ای در کار نبوده
امیدوارم همیشه برای هم دوستای خوبی باشیم و هر روز حضورشون تو سایت و بین دوستای عزیز احساس بشه ...
یه روزی میرسه که همه چی حل میشه ..............................
تا بعد
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : بهــار , nafass , ساغر , atefe , amirfarhag , hamed , naz.gigili , زهراجون , khatoon25 , شهرزاد , ارزو , Ghost , kaveh_plus , leili , Hasty , yummy , Saina , Narges , AVID2000 , aghaghi , ELI , paeazan , sooorooosh
سلام آقا حامد
تصمیم عجولانه توی هیچ کاری به صلاح آدم نیست
امیدوارم شما تصمیمتون رو بعد از سنجیدن همه جوانبش گرفته باشین
شما واقعا برای این سایت مفیدین یعنی کل کاربرای اینجا همینطورن
تلاشاتون قابل ستایشه
من به عنوان کوچکترین عضو این سایت بابت تلاشهاتون ازتون نهایت تشکر رو دارم
ولی بازم روی تصمیمتون فکر کنین icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
هر جا هستین موفق و مؤید باشینicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : atefe , hamed , naz.gigili , leili , Hasty , MAHDI , pariya
باز یه روز من نیومدم کلی مساله جدید پیش اومدconfused
منکه در جریان مسائل نیستم ، اما لازم میدونم از اقا حامد و اقا مهدی به خاطر همه زحمتایی که کشیدن تشکر کنمicon_question
امیدوارم هر چی صلاحه پیش بیادconfused2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : atefe , hamed , naz.gigili , Ghost , Hasty , MAHDI , pariya
آقا مهدی و آقا حامد .....

به اسمتون که این رنگی بود در سایت عادت کرده بودیم ولی ...

خواهشی که ازتون دارم اینکه نرید innocent0001.gif. این تصمیم رو نگیرید ..............................

کاش به جای دکمه تشکر دکمه ی دیگر داشت که بگیم از استعفای شما دوستان خوشحال نیستیمsad2

براتون آرزوی خوبیها رو داریم و اینکه ...

صمیمیانه از زحمات بی دریغ شما برای جامعه مجازی ام اس و هدفتون تشکر داریم و امیدواریم در تمام مراحل زندگیتون به هدفهای والاتری برسید....innocent0001.gif

[تصویر:  4e27gjtqu6y1qxah8bfk.jpg]

و به عنوان یک کاربر سایت از صمیم قلب بهتون خسته نباشید میگم و واقعا از زحمات بی درغتون قدر دانی میکنم
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , ارزو , Ghost , leili , Hasty , yummy , amirfarhag , ساغر , MAHDI , مانیستا , hanie , hamed , pariya
موفق و سلامت باشید

از زحمات بی دریغ شما در این سایت متشکرم
خدایا یاریم کن تا آن چه را که دانسته یا نا دانسته می شکنم دل نباشد innocent0001.gif
 تشکر شده توسط : Ghost , Hasty , hamed , pariya
نمیدونم بخداچی بگمsad2بغضم گرفتهsad2نرید وماروتنها نزاریدsad2اینجارو هر روز پرنورتر کنیدsad2خواهش میکنم. میدونم زحمت میکشید ولی بدونید دنیا دنیا دعا پشت سر شماهاست.
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : شهرزاد , Ghost , leili , Hasty , yummy , MAHDI , hamed , pariya
آفا حامد و آقا مهدی از زحماتیکه توی این مدت برای سایت و اعضا کشیدید ، بینهایت سپاسگزارم و آرزو دارم در تمام مراحل زندگی موفق باشیدagreement2
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : ثریا , Hasty , yummy , MAHDI , hamed , pariya
دوستان عزیز با اینکه مدت زیادی نیست عضو این سایت شدم ولی واقعا دلگیر ترین تاپیکی بود که خوندم اصلا حس خوبی نداره امیدوارم هرمشکلی که باعث این اتفاق شده بزودی حل بشه .خریدار زحمتای تمامی شما عزیزان دلهای دردمندی هست که اینجا رو تو دنیای مجازی واسه خودشون خونه و شماها رو بعنوان خواهر و برادر میدونن . پس همه با هم بمونین . بودنتون درکنارهم هستش که خیلی مهمه ، تجربه هاتون ارزشمنده ، دوستاتونو تنها نزارین خواهشا
 تشکر شده توسط : Hasty , MAHDI , hamed , pariya

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان