امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعای درمان تضمینی ام .اس
سلام دکتر*** مدعی شده ام .اس راباتضمین درمان می کند یعنی اگربعدازدوره درمان هرگونه پلاکی درام.آر.ای وجودداشت پولتان راپس می دهم من باتعدادی که درمان شده اندتماس گرفتم ودرمانشان راتاییدکرده اندضمنا بادکترم مشورت کردم ایشان نیزگفتنداگرتضمین می کند حتما این کاررابکن . چون اگرپلاکهاازبین برودیعنی بیماری کاملاازبین رفته است . من میخاهم اقدام کنم زیراارزشش رادارد. نظرتان چیست؟
 تشکر شده توسط : Azad , kohedard , ehsan 10054
دوست عزیز بارها در این رابطه بحث شده اون دسته افرادی هم که به شما گفتن درمان شدن با مدرک بهتر اثبات کنند

خبر دارید که هر شخصی که نحوه درمان ام اس را بطور کامل پیدا کنند نوبل پزشکی اون سال به او تعلق می گیرد
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : nazii , sooorooosh , فرناز , rana , ساغر , آیدا , anaram , مهوش , DavidBili , kohedard , ehsan 10054 , Sajjad
ببینید من نمی خوام زود قضاوت کنم نه این که بگم این حرف بی اساسه نه این که بخوام انو رد کنم اما قبل از هر کاری نیاز یه تحقیق اساسی و اثبات شده است. نباید خود سرانه اقدام شود .چه بسا گاهی اوقات سودی که نداره شرایط رو بدترم می کنه.
 تشکر شده توسط : baran , عمومهربان , kohedard , ehsan 10054 , Sajjad
بهتره که در مورد روش کارشون بیشتر تحقیق کنید و از لحاظ منطقی بیشتر روی موضوع فکر کنید و احساسی و سریع تصمیم نگیرید چون بعضی از روش هایی که ادعا می شه بیماری ای رو درمان می کنند جنبه علمی و تخصصی ندارند و از لحاظ روحی تاثیر بدی روی بیمارا میگذارند بنابراین توصیه می کنم بسیار بسیار در مورد روش درمانشون تحقیق کنید
 تشکر شده توسط : عمومهربان , DavidBili , kohedard , ehsan 10054
اگه ايشون همون دكتر سنتي-گياهي باشند كه در كلينيك ريحان در بزرگراه رسالت بيمار ميبينه، ظاهراً قابل اعتماد نيست.
اون آقا مدعي بود در دو ماه درمان قطعي خواهد كرد (كه البته بعدش اين دوره درمان رو به 5 ماه تغيير داد)
ايشون داروها رو وقتي شروع ميكنه كه 20 تا 30 ميليون به حسابش واريز شده باشه!!!
اگر هم تضمين كتبي ازش بخواهيم، بايد 5 ميليون بيشتر به حساب واريز كرد confused2
شايد بد نباشه اسم اين فرد و چنين مدعياني كاملاً شفاف گفته بشه، تا اگه كسي خواست اقدامي بكنه، هشيار بشه!
راستش من مجاب نشدم كه همچين كاري بكنم Dodgy
 تشکر شده توسط : عمومهربان , fireboud , anaram , DavidBili , nahid , kohedard , ehsan 10054
دوس داری ، امتحان کن . ولی به این نکته هم توجه کن که اگر نتیجه ی عکس بده و دچار حمله بشی ، ممکنه دیگه چیزی قابل برگشت نباشه و به جاش کلی حسرت باقیبونه برات confused
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : sooorooosh , عمومهربان , Azad , amirfarhag , kohedard
(2012/09/02, 09:12 AM)Azad نوشته است: اگه ايشون همون دكتر سنتي-گياهي باشند كه در كلينيك ريحان در بزرگراه رسالت بيمار ميبينه، ظاهراً قابل اعتماد نيست.
اون آقا مدعي بود در دو ماه درمان قطعي خواهد كرد (كه البته بعدش اين دوره درمان رو به 5 ماه تغيير داد)
ايشون داروها رو وقتي شروع ميكنه كه 20 تا 30 ميليون به حسابش واريز شده باشه!!!
اگر هم تضمين كتبي ازش بخواهيم، بايد 5 ميليون بيشتر به حساب واريز كرد confused2
شايد بد نباشه اسم اين فرد و چنين مدعياني كاملاً شفاف گفته بشه، تا اگه كسي خواست اقدامي بكنه، هشيار بشه!
راستش من مجاب نشدم كه همچين كاري بكنم Dodgy
اصلا نمیدونم به چه اجازهای یک فرد میتونه مجوز این کارو بگیره و فعالیت کنه...یعنی انقدر بی در و پیکره؟
ام اس رو با 20 تا 30 ملیون تومن خوب می کنه؟یعنی واقعا کسی هست که رفته باشه و این پول رو خرج کرده باشه؟
یعنی هیچ نهادی بر فعالیت همچین آدمی نظارت نداره؟

[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : عمومهربان , DavidBili , Azad , ساسان , kohedard , ehsan 10054
من که نتونستم به ایشون اعتماد کنم کسانی رو که در این ارتباط اقدامی داشتند و با من در تماسند نتیجه نگرفتن و با کلی مکافات تونستن پولشون را پس بگیرند پس بهتر خیلی در ارتباط دقت شود دوستان لطفآ قبلآ تحقیق شود مهم است
من موندم چطوری میشه این پولها بگیرند و هیچ نتیجه ای بیمار ها نگیرند و هیچکس هم دنبالشون نیست ....وبه راحتی با تبلیغات آنجنانی هنوز دارند تواین مملکت فعالیت میکنند
 تشکر شده توسط : fireboud , DavidBili , nahid , sooorooosh , Azad , kohedard , ehsan 10054
چند ماه است که به وبلاگی از یه پزشک در نقد مدعیان طب سنتی و اسلامی و درمان ام اس برخورده ام ولی به دلایلی نمیخواستم مطالبش رو توی سایت بیارم . برای اطلاعات خودتون در این موارد میتونید به نقدهای یک پزشک بر کاسبی به نام دین و طب سنتی در وبلاگ طب لعنتی مراجعه کنید و قضاوت با خودتون.
http://afshinahmadpour.blogfa.com/

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : naazanin , Azad , kohedard , ehsan 10054
(2012/09/02, 09:43 AM)sooorooosh نوشته است: اصلا نمیدونم به چه اجازهای یک فرد میتونه مجوز این کارو بگیره و فعالیت کنه...یعنی انقدر بی در و پیکره؟
ام اس رو با 20 تا 30 ملیون تومن خوب می کنه؟یعنی واقعا کسی هست که رفته باشه و این پول رو خرج کرده باشه؟
یعنی هیچ نهادی بر فعالیت همچین آدمی نظارت نداره؟

سروش جان من به وزارت بهداشت زنگ زدم و اين موضوع رو گزارش دادم. دكتر مسئول ميگه اين كار رو نكن، هرچي پزشكت ميگه انجام بده
ميگم خب يك نفر چنين ادعايي داره، شما چيزي نشنيديد؟
ميگه نشنينديم. اگر هم بشنويم تا شاكي خصوصي نداشته باشه نميتونيم باهاش كاري بكنيم! confused2
سوءاستفاده نكردن از موقعيت آدم هايي مثل ما خيلي اشتباهه، نه!Huh
 تشکر شده توسط : ساسان , kohedard , ehsan 10054

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا ام اس درمان قطعی دارد؟ mina 39 70,685 2017/11/04, 07:11 PM
آخرین ارسال: nahid
  سوال در مورد طب سنتی چینی برای درمان ALS javadit 1 2,847 2014/07/02, 01:51 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان لرمیت با پوست تخم مرغ محلی z zahra 1 4,328 2013/04/12, 09:58 PM
آخرین ارسال: mehdisalimi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان