امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار منتشر شده در خصوص تهیه مسکن در جامعه حمایت از بینماران ام اس
سلام ملت.من رفتم کلی تحقیق کردم ببینم این خونه ای که میدن چجوری هست.
نگاه کنین بچه ها 2 نوع خونه داره 83 متری و 110 متری
در مورد 83 متری قیمتش در کل میشه 57 ملیون تومن .که از این 57 ملیون تومن به شما 25 ملیون تومن وام مسکن داده میشه میمونه چه قدر؟icon_cry
آفرین درسته 32 ملیون تومن دیگه.این 32 ملیون تومن مثل این که 10 ماه بهدش ازتون 15 ملیون میگرن. و بعد از اون در یک حرکت خفن آخر کار که میخوان خونه رو تحویل بدن به فاصله 6 ماه بقیه پول رو در یک حرکت خفن میگیرن.
نکته تستی:
1-خونه های که قراره داده بشه یه جایی هست طرفای رودهن.دانشگاه آزاد هم بود .خوب بود بد نبودwink2
2-این خونه ها همون شرایط مسکن مهر رو دارن. اصلاً همون مسکن مهر هست
3-این خونه ها که قراره بدن قابل واگذاری به غیر نیستconfused(دقت کنید برادران قابل واگذاری به غیر نیست)یعنی مال خودته بیخ ریشتهangry3
4-من رفتم منطقه رو دیدم خیلی سربالایی سر پایینی داره محله پردیس تریپ کوه هست. فقط برای فربود و اینا خوبه که کوهنوردن.تازه فربود هم باید با تجهیزات بره اونجا.party0048.gif
به هر حال برای من که از خطه شیراز هستم اونجا اصلاً مناسب نیست .اگر شما خیلی خفنین و تریپ اوشین هستین برین همون جا:60:
5-ها یه چیز دیگه وقتی از طرف پرسیدم خونه سند داره. یه چیزی جواب داد که نفهمیدم چی گفت .confused2 یعنی نگفت داره اما نگفتشم داره .کلاً سی پی یوش هنگ کرد مخش گو...د دیگه یه جواب خفنی داد که در سطح سوات من نبود.ولی تا اونجایی که شعور من قد میداد سند نداشت
6-اون آپارتمانش که 110 متری بود سوال نکردم چون حوصلم نشد .اگر میخواین خودتون بپرسین
7-مشتی میگفت خونه رو نمیشه بفروشی(قابل واگذاری به غیر نیست) اما میتونی اجارش بدی.یعنی این یکی مطلبش با شرایط مسکن مهر که قابل اجاره دادن نیستن توفیق میکنه و اگر یه روز صاحب این خونه شدین می تونین اجارش بدین.
8-برای داشتن این خونه لازم نیست ازدواج کنید. مثل مسکن مهر نیست که باید حتماً خودتون رو بدبخت کنید زن بگیرید تا یه خونه ایتون بدن. همی که ام اس دارین کفایت می کنه
همی تموم شد. واسلام علی منع تبع الهدی.حالا برین هر کاری دلتون میخواد بکنبن. من که ندارم از این پو لا angry3angry3
والا به قرعان
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeeze , movahedi , fireboud , hamid , شفا یافته , hilda , آرزو , فریبا , edarzi
مرسی سروش خدا خیرت بده یکی از علامت سوالای ذهنمو محو کردیconfused

برا منم اس ام اس اومد چند بار زنگ زدم مشغول بود دیگه زنگ نزدم

فهمیدم چطوریاستconfusedconfusedconfused

یعنی 15 میلیون و 17 میلیون رو یه جا میگیرن؟!!!خیلی بده که!بعد اون وامه چند صد درصده؟confused

خدارو شکر ما فقز خونه حیاط دار میشینیم laughing3

ولی مسکن مهر 57 میلیون خیلی گرونه ها اینجا با 10 -12 تومن میدنSmile (16)

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : sooorooosh , movahedi
من دقيقا متوجه منظورشون ازحمايت از بيماران نشدمicon_cry
يعني قيمت اين خونه ها براي افراد غير مبتلا بيشتره؟
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : movahedi
واگذاری مسکن مهر الان شرایط خیلی سختی پیدا کرده و یه جورایی به هرکسی نمیدند. برای مجردها شرط سنی و محدودیت متراژ داره!
یعنی باید به سنی رسیده باشید که همه از ازدواجتون ناامید بشند و سن شیطونی کردنتون هم گذشته باشه و خوب چه خبره تنهایی تو 100متر خونه بخواهید زندگی کنید. همون 70 بسه دیگه. یک خواب هم بیشتر لازم ندارید.fighting0030.gif

83متر و 110 متر بدون این قوانین یک امتیاز به حساب میاد.

گرفتن مسکن مهر در پردیس کلی پارتی بازی لازم داره. یه شخصی که جانباز بود و چندتا بچه داشت و خونه نداشت و مهمتر از همه دکترا داشت و مهمتر از همه آدم خوبی بود موفق نشد از مسکن مهر پردیس سهمیه ای بگیره.angry3

بنظرم اگر کسی توان مالی داشته باشه، سرمایه گذاری خوبی میتونه باشه بخصوص با این شرایط که سروش اشاره کرده که فکر می کنم تحویل 16ماهه انجام می گیره.

غیرقابل فروش را اولش میگن، 2روز دیگه یه تبصره اضافه میکنند و...

پس ام اس یک امتیاز بزرگ دیگه هم داشت.smiling

به نوبه خود از جامعه بیماران ام اس بابت پیگیریها و زحماتشون تشکر میکنم. هرچند که هنوز خودم وقت نکردم عضو بشم.icon_question

از سروش هم که نتیجه پیگیریهاش را به زیبایی نوشته و در اختیارمون قرار داده سپاسگزارم.happy0065.gif
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : paeeze , movahedi , sooorooosh
سلام.مرسی از مطلبت فقط یه سوال
از کجا باید پیگیرش بشم؟
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
(2013/03/22, 02:53 AM)booshveg نوشته است: سلام.مرسی از مطلبت فقط یه سوال
از کجا باید پیگیرش بشم؟
در عنوان تاپیک نوشته شده جامعه حمایت از بیماران ام اس
gone out

follow the white rabbit
[/b]

(2013/03/16, 11:30 PM)paeeze نوشته است: مرسی سروش خدا خیرت بده یکی از علامت سوالای ذهنمو محو کردیconfused

برا منم اس ام اس اومد چند بار زنگ زدم مشغول بود دیگه زنگ نزدم

فهمیدم چطوریاستconfusedconfusedconfused

یعنی 15 میلیون و 17 میلیون رو یه جا میگیرن؟!!!خیلی بده که!بعد اون وامه چند صد درصده؟confused

خدارو شکر ما فقز خونه حیاط دار میشینیم laughing3

ولی مسکن مهر 57 میلیون خیلی گرونه ها اینجا با 10 -12 تومن میدنSmile (16)
چرا برای من نیومد!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,894 2018/01/17, 06:34 PM
آخرین ارسال: nahid
  اخبار دهمین کنگره بین المللی ام اس shokolat 10 7,127 2015/09/22, 12:18 AM
آخرین ارسال: tinookhe
  ایران پرچمدار حمایت از بیماران ام اس asall 16 12,231 2014/05/12, 12:51 AM
آخرین ارسال: (reihane(raz
  موضوع های متفرقه اخبار داخلی paeazan 27 19,995 2014/01/12, 10:53 AM
آخرین ارسال: sargol
  حمایت‌های بیمه‌ای به یاری بیماران ام اس بشتابند محمود 0 1,703 2013/05/07, 02:15 PM
آخرین ارسال: محمود
  دو موسسه حمایت ازبیماران ام اس وامورزنان درزاهدان مجوزفعالیت گرف sargol 0 1,906 2013/04/12, 06:26 PM
آخرین ارسال: sargol
  نتایج بررسی نوعی از بیماری ام‌.اس ویژه ایران منتشر شد hamdam 5 4,102 2011/10/20, 03:10 PM
آخرین ارسال: نازلی
  خدمات جامعه معلولین به اعضاء h.kakavand 1 2,465 2011/07/23, 06:30 PM
آخرین ارسال: BanOoOo
  قانون جامع حمایت از حقوق معلولین h.kakavand 1 2,842 2011/07/23, 05:31 PM
آخرین ارسال: بهرنگ
  اخبار و آمار ام اس در مازندران محمود 0 2,556 2011/02/15, 02:28 PM
آخرین ارسال: محمود

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان