امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس درونی و انتظارت از مسئولین
پریسا جون تبریک میگم به خاطر موفقیتت love51من از مسولین گله مندم اونا که میدونن ما نباید استرس داشته باشین چرا هر چند وقت یکبار با بالا بردن قیمت داروها به ماها یک شوک عصبی وارد میکننangryangry
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
 تشکر شده توسط : parisa2011 , فریده آذرکیش , earth
(2011/11/19, 08:08 PM)nead نوشته است: پریسا جون تبریک میگم به خاطر موفقیتت love51من از مسولین گله مندم اونا که میدونن ما نباید استرس داشته باشین چرا هر چند وقت یکبار با بالا بردن قیمت داروها به ماها یک شوک عصبی وارد میکننangryangry

کاش فقط قیمت دارو بود...............
کاش فقط ام اس بود..........
.
.
.
من انتظاراتم رو نمیتونم بگم......شاید خیلی متوقعمicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : parisa2011 , فریده آذرکیش
قیمت دارو،هزینه های بیمارستان ،ام آرآی و.......شغل،قائل شدن تسهیلات شغلی
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

(2011/11/19, 08:18 PM)sara.161 نوشته است: کاش فقط قیمت دارو بود...............
کاش فقط ام اس بود..........
.
.
.
من انتظاراتم رو نمیتونم بگم......شاید خیلی متوقعمicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
سارا جان بگو میدونم متوقع نیستی فقط واقعیت ها را می گویی سعی میکنم همه را به گوش مسئولین برسونم
خدا کنه گوش شنوایی داسته باشن و کمی ترتیب اثر بدن ConfusedDodgy
 تشکر شده توسط : فریده آذرکیش
فقط کاراشون رو درست انجام بدن همه ی مشکلات حل میشه.........لطفا!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

(2011/10/05, 01:37 PM)parisa2011 نوشته است: سلام دوستان عزیز
انجمن ام اس استان آذربایجان غربی به تازگی در شهر ارومیه تاسیس شده و قراره اواخر مهرماه همایش معرفی انجمن برگزار بشه و چون من قبلاً در انجمن علمی آموزشی دبیران زیست شناسی مقاله ای درباره ام اس ارائه نموده بودم و مقاله ام بعنوان مقاله برتر انتخاب شده بود، بنایراین مسئولین انجمن ام اس تصمیم گرفتن در همایش آتی ، مقاله ای دزباره ام اس و احساس بیمار ام اسی و انتظارات و خواسته های او از جامعه و مسئولین محترم ارائه دهم.
اینه که از شما دوستان عزیزم میخوام لطفاً احساس درونی و انتظارت خودرا از مسئولین بنویسید تا من هم از نظرات و تجربیات شما استفاده کرده به مسئولین انتقال دهم. قبلاً از همکاری تک تک شما عزیزان تشکر می کنم.(هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم. ) icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

با سلام انتظارات که زیاده مشکلات بیماران نیز زیاد. مشکل بیکاری ودر خانه نشستن که مشکل اصلی من و دیگر اینکه در مورد پیگیری حقوقی وقضایی مربوط به بیمارانی که بدلیل بیماری قادر به پیگیری ان نیستند مسئولین چه کمکی میتوانند به این بیماران بکنند.
[/size]
با سلام خدمت شما انتظارات که زیاده و مشکلات بیماران نیز خیلی خیلی زیادتر . مشکل شاید بیشتر بیماران بخصوص انانی که مثل من بهر دلیلی خانه نشین شده اند که مسئولین چگونه میتوانند از این بیماران حمایت کنند و برای اشتغال در خانه چه کمکی میتوانند بکنند ودیگراینکه این بیماران اگر مشکل حقوقی وقضایی داشته باشند و بدلیل بیماری قادر به پیگیری ان نیستند مسئولین چه کمکی میتوانند به انها بکنند. با تشکر از شما
با سلام خدمت شما انتظارات که زیاده و مشکلات بیماران نیز خیلی خیلی زیادتر . مشکل شاید بیشتر بیماران بخصوص انانی که مثل من بهر دلیلی خانه نشین شده اند که مسئولین چگونه میتوانند از این بیماران حمایت کنند و برای اشتغال در خانه چه کمکی میتوانند بکنند ودیگراینکه این بیماران اگر مشکل حقوقی وقضایی داشته باشند و بدلیل بیماری قادر به پیگیری ان نیستند مسئولین چه کمکی میتوانند به انها بکنند. با تشکر از شما
 تشکر شده توسط : حسین علی , parisa2011 , earth
(2011/10/05, 01:37 PM)parisa2011 نوشته است: سلام دوستان عزیز
انجمن ام اس استان آذربایجان غربی به تازگی در شهر ارومیه تاسیس شده و قراره اواخر مهرماه همایش معرفی انجمن برگزار بشه و چون من قبلاً در انجمن علمی آموزشی دبیران زیست شناسی مقاله ای درباره ام اس ارائه نموده بودم و مقاله ام بعنوان مقاله برتر انتخاب شده بود، بنایراین مسئولین انجمن ام اس تصمیم گرفتن در همایش آتی ، مقاله ای دزباره ام اس و احساس بیمار ام اسی و انتظارات و خواسته های او از جامعه و مسئولین محترم ارائه دهم.
اینه که از شما دوستان عزیزم میخوام لطفاً احساس درونی و انتظارت خودرا از مسئولین بنویسید تا من هم از نظرات و تجربیات شما استفاده کرده به مسئولین انتقال دهم. قبلاً از همکاری تک تک شما عزیزان تشکر می کنم.(هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم. ) icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

این همایش که گفتن آخر مهرماه بوده ... یعنی تموم شده !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2011/12/16, 10:11 AM)nahid نوشته است: این همایش که گفتن آخر مهرماه بوده ... یعنی تموم شده !
نه ناهید جون هنوز برگزار نشده. قبلاً هم گفتم که تو کشور ما برنامه ریزی مفهومی نداره .angry3angry3angry3
هنوز معلوم نیست چه موقعی بشه .HuhHuh
اگه برگزار بشه بهتون اطلاع میدم
ممنون از لطف همه دوستان icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : earth
سلام دوستان عزیز
همایشی که قرار بود برگزار بشه ، فعلاً مونده برای یه زمان دیگه ولی
امروزدوشنبه 90/10/12 جلسه انجمن های بیماران خاص استان آذربایجان غربی دراستانداری با حضور مسئولین انجمن های سرطان ، هموفیلی ، حمایت از بیماران دیالیزی ، ،ام اس و مسئولین بهداشت و درمان –بهزیستی – معاونت استانداری – معاونت دارو و درمان تشکیل شد و من هم بیمار ام اسی با سابقه زیاد بعنوان نماینده بیماران ام اس شرکت کردم و خواسته های همه بیماران ام اس در مورد هزینه سنگین اینتر فرونها، بیمه ، شغل و مشکلات دیگر را تا جایی که وقت اجازه میداد بیان کردم. قول مساعد دادند تا به گوش مسئولین در تهران برسانند .
حالا ببینیم چه کاری می توانند برامون ا نجام بدن
 تشکر شده توسط : baran1390 , Matilat

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  وعده های مسئولین مهسا24 5 3,700 2013/09/24, 11:37 PM
آخرین ارسال: منصور91

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان